Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?

evo

Witam, dopiero co sie zalogowałem a tu już problem z autem ;(

Prosze o pomoc , tak po prostu nie mogę otworzyć schowka, tego przedniego przy kolanach pasażera . Chciałem otworzyć a tu nic, nic nie strzeliło , co mogłoby oznaczać pęknięcie . Klameczka sie otwiera bez żadnego oporu ale schowek sie nie otwiera.

Mam tam zatrzasnięte wszystkie dokumenty od samochodu !!! :(

Z tego co pamiętam możesz otworzyć w jeden sposób.Z boku deski jest zaślepka.musisz ją wyjąć i z boku śrubokrętem popchać zatrzask schowka wystaje taki mały bolec/kwadratowy/.Najprawdopodobniej ułamała się klmeczka schowka przykręcana na jedną srubę.Pozostanie wymiana. :)

Czy chodzi o tą zaślepkę, która z drugiej strony chyba ukrywa bespieczniki. Ona powinna być na jakiś kołkach wiec ide kombinować.

Siedze przy tym forum w oczekiwaniu na jakiś pomysł, wiec dzięki za kazdą wskazówkę .[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 20:17 _________________________________________________!!!!!!!!!!!! :evil:

"waskipl" -dzięki zrobione, otworzone znaczy sie, tak jak mówiłeś coś tam musiało sie tam coś ułamać w tej klameczce.

Ale co teraz z tą klameczką ? :(

Myślę że pozostaje nowa w ASO.Jeśli jest ułamny/ patyczek/ nie sklejisz.Pozostaje wymiana.

Nie drogo /nie pamiętam dokładnie jutro mogę sprawdzić/

Jak będziesz zamawiał zaznacz czy masz z kluczykiem czy nie. :th:

Miło pomóc na odległość

Nie drogo /nie pamiętam dokładnie jutro mogę sprawdzić/

Jak będziesz zamawiał zaznacz czy masz z kluczykiem czy nie. :th:

Miło pomóc na odległość

Hej.. mam identyczny problem.. prawdopodbnie peklo mi jakies ciegno. a cala klamka lata juz luznie.. Jak moge to wymienic? jakie sa koszty?

udalo Ci sie doprowadzic ta sprawe do konca?

musisz rozebrać klameczkę prawdopodobnie ułamał się taki długi plastik który pcha cięgło do zamykania .Jedna śróbka na torx :)

a tu jak rozebrać

a tu jak rozebrać

Dzieki ...tak.. przeczytalem te wszystkie watki, ale tam bardziej ludzie skupiaja sie jak wyciagnac schowek.. a ja chce wyciagnac zamek z tych drzwi ;) obawiam sie, ze ta klameczka juz calkiem sie polamala, bo wsrodku cos tam dynda. i mozliwe. ze faktycznie bede musial wyciagnac caly schowek

spróbuj odkręcic klameczke i zobaczysz że to tylko to :)

jaka cena tego zamka?

ale Ty masz B5 zadzwoń do ASO

Mam rowniez problem ze schowkiem w A4 B6, mianowicie - coś urwało się w mechanizmie rączki. Otwieralem schowek awaryjnie, ale nie wiem jak wyjac ten mechanizm z rączką ? Jest tam śrubka, ktora go trzyma, odkrecam ja, ale mechanizm nie chce wyjsc. Gdzie jeszcze trzeba go podwazyc ?

Przydałyby się jakieś zdjęcia lub skany z ksiązki serwisowej :mysli:

Przydałyby się jakieś zdjęcia lub skany z ksiązki serwisowej :mysli:

zamekvkz.jpg

Mam nadzieję, że pomoże... :)

Pozdrawiam.

Sławek

Witam,

Mam dokladnie ten sam problem w b7, udalo mi sie otworzyc awaryjnie schowek, ale czy u mnie takze jest srubka z rysunku nr 3? Jak sie do niej dostac??? To jest otwor po lewej stronie kolo zaczepu do zamykania???

Miałem ostatni zatrzasniety schowek,skleilem to klejem dwuskladnikowym i jest cool

Otwarcie zatrzaśniętego schowka

3426a9db4f6cc2d7.jpg

Wymontowanie zamka