Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to jest za manetka ?


Zeppelin

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie, kupiłem Audi z taka manetka...generalnie nie wiem jak jej uzywac ( jesli w ogóle ma jakąś funkcję ) bo ni hu hu nie chce nic działać i nic się nie dzieje :mysli:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5760c2c8d9c3d908.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka z przyciskiem FUNK słuzyła dla samochodów specialnych :gwizdanie:

TAXI, Policja , Lekarz, Straż Pozarna

funkyt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest białe....więc straż pożarną bym wykluczył, więc pozostaje albo TAXI albo Policja

pytanko....czy TAXI w DE są TYLKO w beżach czy np może byc też białe ?? i czy POLIZEI miała Audi A4 na wyposażeniu ?? :mysli:

ok sprawdziłem..policja neimiecka miała Audi A4 Avant na wyposazeniu z takim samym kolorem jak ja mam

Audi A4 Avant "Polizei Bayern"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUNK to chyba po niemiecku radio...

Funk to jest skrót od Funktion lub Funktionalität, po naszemu funkcja/ funkcjonalność. Auto jest prawdopodobnie po służbach mundurowych, ale to na 100% można ustalić po numerze nadwozia albo ktoś dołożył tempomat i pozyskał taką, a nie inną manetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam identyczą manetkę i musze ci z przkrością stwierdzić, że jesteś w błedzie. To jest TEMPOMAT.

Tego się nie sprawdza tylko używa i bodajze pow 50km/h wciskasz fix i nieruszasz pedałów, bo one go wyłączaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam identyczą manetkę i musze ci z przkrością stwierdzić, że jesteś w błedzie. To jest TEMPOMAT.

Tego się nie sprawdza tylko używa i bodajze pow 50km/h wciskasz fix i nieruszasz pedałów, bo one go wyłączaja

Nikt nie jest w błędzie, poprostu przycisk FUNK był w wersjach służb mundurowych , byc moze u Ciebie ktos podłaczy tempomat pod to!

Sprawdz jak wygląda ORI manetka do Tempomatu :cool1: Ja na niej nie widze przycisku FUNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to że był to prawdopodobnie przycisk od włączania "koguta"

poza tym...zastanawiałem się dlaczego auto po shamowaniu miało 134KM w AFN-ie a teraz jest wszystko jasne, tak samo mam pompę 11 czyli chyba można podejrzewać na 99% że jest to były radiowóz bo nie sądze żeby zlotówa z Berlina podnosiła moc w taryfie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świat światem, to w Niemczech TAXI były/są beżowe :gwizdanie: Swoją drogą też bym taką manetkę przyjął :good:

Swoją drogą cały czas szukam przycisku "FUNK" na konsole środkowa zamiast "ASR", bo mam tak zrobione spryski światełek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...