Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Co myślicie o ''15 zimówkach do B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

czy ktoś z Was jeździ na "15 w A4 B6?

Chodzi mi po głowie żeby kupić 195x65x15 :cool1:

Co Wy na to żeby 15 założyć? :)

Opublikowano

Ja po kupnie samochodu dostałem właśnie 15 ale na przyszłą zime pewnie alu 16" + opona 205/55./16

Opublikowano

Ja jeździłem 4 zimy, i jest duży plus, bo nie trzeba uważać na chodniki, dziury :wink4:

Opublikowano

Ja mam na zimę 15 ze stalówkami i jest ok, dobre na zimowe dziury i opony tańsze. Tylko pamiętaj, że jak masz większe zaciski jak 288 to Ci 15 nie wejdzie. ;(

Opublikowano

15" to najlepsze rozwiązanie na zime, aby nie za szerokie bo będziesz latał po drodze^^ 195/65 jest chyba najlepszym rozwiązaniem :good:

Opublikowano

zimę można interpretować różnie, jest to po prostu pora roku trwająca ok. 5 mies. i musisz ją przejeździć tak samo jak lato, więc nie wiem skąd pomysł żeby zakładać 15 do bex'a i to w 195 :mysli:

Opublikowano

W zimie na szerokim kapciu się źle jeździ, a w zimie to ktoś ma 90hp czy 200hp to i tak nic nie da :wink4:

Opublikowano

a w ogóle wejdzie 15" na hebel 312 bo taki chyba jest w BEX-ie?? :gwizdanie:

Opublikowano

a w ogóle wejdzie 15" na hebel 312 bo taki chyba jest w BEX-ie?? :gwizdanie:

15" na 312 nie wchodzi :gwizdanie:

Opublikowano

16" minimum. :hi:

Opublikowano

no i problem się rozwiązał :good:

swoją drogą to niektórzy zakładali by nawet 14tki gdyby się dało bo taniej, wygodniej itp. choć w nowych autach już nikt tego nie robi :gwizdanie:

Opublikowano

W zimie na szerokim kapciu się źle jeździ, a w zimie to ktoś ma 90hp czy 200hp to i tak nic nie da :wink4:

przecież nie przedzieramy się przez zaspy cały okres zimowy, a auto powinno mieć założony dedykowany rozmiar opon producenta

Opublikowano

no i problem się rozwiązał :good:

swoją drogą to niektórzy zakładali by nawet 14tki gdyby się dało bo taniej, wygodniej itp. choć w nowych autach już nikt tego nie robi :gwizdanie:

no chyba po to się autem jeździ aby było wygodniej :cool1:

Opublikowano

i tu się rodzi temat do dyskusji :decayed: trzeba chyba znaleźć jakiś kompromis pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem :decayed:

a o "współczynniku lansu" który drastycznie spada już nie wspomnę :tongue4:

Opublikowano

witam. Podepnę się do tematu chcę kupić zimówki z felgami 15 mam na oku nowy komplet w dobrej cenie ale nie wiem czy z tym ET będzie pasowało ?

rozstaw 5x112

Felga :6JX15" ET47 otwór centrujący: 57.1

Opona 195/65R15 91T

proszę o odp.

Opublikowano

Ja tam z letnich 225/40 R18 przesiadam się co zima na 195/65 R15 i nie narzekam :wink4: Wąska opona, wysoki profil i świetnie się przedziera przez nieodśnieżone drogi, nic nie rzuca i jest ok.

Na standardowe hamulce z AVF 15" wchodzi prawie na styk.

Opublikowano

witam. Podepnę się do tematu chcę kupić zimówki z felgami 15 mam na oku nowy komplet w dobrej cenie ale nie wiem czy z tym ET będzie pasowało ?

rozstaw 5x112

Felga :6JX15" ET47 otwór centrujący: 57.1

Opona 195/65R15 91T

proszę o odp.

Do B6 lepiej szukaj ET 35 lub 37, bo 47 będzie za bardzo schowana.

Opublikowano

witam. Podepnę się do tematu chcę kupić zimówki z felgami 15 mam na oku nowy komplet w dobrej cenie ale nie wiem czy z tym ET będzie pasowało ?

rozstaw 5x112

Felga :6JX15" ET47 otwór centrujący: 57.1

Opona 195/65R15 91T

proszę o odp.

Do B6 lepiej szukaj ET 35 lub 37, bo 47 będzie za bardzo schowana.

dokładnie tak, a nawet i ET 33 do felg o szerokości 6J

Opublikowano

wielkie dzięki bede szukał innego kompletu w takim razie.

Opublikowano

i tu się rodzi temat do dyskusji :decayed: trzeba chyba znaleźć jakiś kompromis pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem :decayed:

a o "współczynniku lansu" który drastycznie spada już nie wspomnę :tongue4:

tia w zimę, w upieprzonym i skutym lodem samochodzie lans jest najważniejszy :polew: :polew:

rozmiar pomine bo nie wiem czy kolede wejdą 15". jesli tak to śmiało bym zakładał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.