Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe BMW Serii 3. BMW idzie w ślady Audi?


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ma wyglądać następna generacja BMW Serii 3

670x377Image.jpg?p=111014_06:20

670x377Image.jpg?p=111014_06:02

670x377Image.jpg?p=111014_06:02

670x377Image.jpg?p=111014_06:02

670x377Image.jpg?p=111014_06:06

Wnętrze

670x377Image.jpg?p=111014_06:08

M-Pakiet

Przód nie bardzo mi się widzi :thumbdown:. Tył idealna kopia BMW Serii 5 F10... Mniejsze F10?

W M-Pakiecie to wszystko lepiej wygląda :hi:

a Panom podoba się nowe BMW Serii 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze światłami przekombinowali. Nie wiem po co ich linia biegnie aż do grilla. Co do tyłu to podobnie jak audi, wszystkie modele na jedną modłę.

Światła psują cały przód.

BMW-3Series-1410111155027531600x1060.jpg

Środek za***isty.

BMW-3Series-1410111168368441600x1060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie tył F10 ale to raczej problem tych co mają F10 a nie posiadaczy F30 :decayed:

przód przypomina mi obecne Z4, które mi się za***iście podoba :)

Środek bajka :good:

mając na uwadze to, że x-drive ma być dostępny w większości modeli to F30 jest potężnym rywalem dla B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te łezki, ala Toyota Corolla IX Generacji po liftingu to ten przód by w miarę wyglądał :hi:. Nie wiem co to za moda w segmencie premium żeby modele BMW czy Audi były bardzo podobne do siebie... A6 C7 -> A8 D4, BMW F30 -> BMW F10. Tragedia... BMW nie potrzebnie zwalniało Chrisa Bangla. Dużą różnicę widać w BMW E90, a E60..., a teraz te różnice się zacierają.

Ktoś kupując BMW F10 zastanowi się po co przepłacać, jak można kupić tańsze i podobno wyglądające F30... Czemu Audi i BMW idą tą drogą? Czyżby projektanci nie mieli pomysłu? Jedynym wspólnym elementem wszystkich modeli Audi powinien być charakterystyczny duży grill, a w przypadku BMW elementem wspólnym wszystkich modeli marki powinny być tzw. nerki :hi:.

Na razie jedynie Mercedes nie upodabnia modeli do siebie i chwała im za to...

Już nie które japońskie i koreańskie samochody są ładniejsze i można zauważyć, że nie są projektowane na jedną kupe, a nie tak jak w przypadku Audi większość modeli można rozróżnić po długości nadwozia (tutaj mowa o laikach), bystre oko dostrzeże różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i nie mogę się przekonać do tych lamp. Przez myśl mi przeszło, że może specjalnie zastosowali taki zabieg, bo gdyby nie to przedłużenie lamp to nowa 3 była by łudząco podobna do F10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autokrata.pl/artykul/premiera-nowego-bmw-3-12052/0/4#photo-gallery-box

Powiem tak: Gdyby było mnie stać na takie auto to zastanawiałbym się i to mocno czy warto wydać taką kasę na trójkę. Mi osobiście auto się podoba no może poza przednimi lampami. Wnętrze za to jest obłędne :kox: Ogólnie podsumowując auto jest fajne i gdybym takie miał to byłbym b.zadowolony a że oceniam jako zwolennik audi to powiem szczerze że gdybym dysponował taką kasą to poczekałbym na A4 B9 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bmw wyglada jak lift obecnej a nie nowy model przeciez bryla i drzwi sa te same :thumbdown: chyba to taki sam pomysl jak audi zrobilo z a4 b6 i b7 nazywajac b7 "nowym modelem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bmw wyglada jak lift obecnej a nie nowy model przeciez bryla i drzwi sa te same :thumbdown: chyba to taki sam pomysl jak audi zrobilo z a4 b6 i b7 nazywajac b7 "nowym modelem"

Tutaj dałeś złe porównanie bo bryłę B6 i B7 nawet laik rozróżni, duży grill, inny tył itd. Środek owszem ten sam.

Prędzej z zewnątrz B5 i B6 bym porównał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód dla mnie przekombinowany, z tyłu wydech wydaje mi się mieć zbyt małą średnicę, z boku świetnie, wnętrze ciekawe.

kilka domów dalej mam siedzibe oshee czy coś w ten deseń, zwykle jest ciekawy przegląd marek.

obecnie jeden z szefów kupił f10, kolor szary (a'la mój odcień) mat, no auto wygląda grubo :good:

a6 to przy niej gorzej niż e klasa się prezentuje, wygląd zalatuje emerytem :gwizdanie:

ta 3 prezentuje się ubogo, jak ją widzę to mam odwrotne myśli, lepiej poczekać dołożyć i kupić serie 5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fifuszki smiesznie wygladaja jakos :decayed: Za blisko siebie sa i za cienkie :thumbdown: Srodek bardzo fajny ale troszke ciemno :wink4:

Lampy to chyba im sonar zrobil i po roku beda na kolorowo w kazda strone swiecic :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...