Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Porsche Carrera GT EDO Competition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W czwartek rano pod hotelem Hayat sfociłem to cudo. :th:

Wyszło ich tylko 1220 sztuk. Szkoda, że nie na polskich blachach.

826a4a2c6d669fdd.jpg

30a4a2bbb53a45cc.jpg

dbecdc829496a487.jpg

Opublikowano

Widać, że ruskie nie potrafią parkować na właściwym miejscu... :evil:

Opublikowano

ulala ... robi wrażenie! :shocked:

i ktoś kiedyś powiedział, że Rosja to biedny kraj?

na długo nie przyjechali, bo bagaży nie byłoby gdzie wrzucić.... :evil:

Opublikowano

Widać, że ruskie nie potrafią parkować na właściwym miejscu... :evil:

a może to jedna z tych 1220 sztuk przystosowana dla osób niepełnosprawnych :tongue4:
Opublikowano

W SK gość miał takie do sprzedania za 1,5 mln zł ,na polskich blachach.

Opublikowano

Przeciez to jest bardzo mocno zmodyfikowany Garbus (filozofia Top Gear, a szczegolnie Clarksona.. :naughty:) :polew:

I 1,5 banki za to dac.. :blink:

Opublikowano

ale k#%#@! .... :thumbdown: jaki paskudny spoiler............... to masakra jaks!! :shocked::wallbash:

Opublikowano

najlepsze sportowe auto ... oprocz zondy :P

i w dodatku od edo

kozak :kox:

Opublikowano

Ruskie sie dorobili na spirycie i camelach :tonguemad:

Opublikowano

no ruskie smigaja niezlymi brykami :kox:

Opublikowano

spojler porazka :sick3:

Opublikowano

Piekna szkoda że nie moja :)

Opublikowano

Jak dla mnie to 911 na sterydach, niczym nie ujmuje. :disgust:

Panowie w Moskwie jeździ więcej luksusowych samochodów niz jest ich w całej Polsce. Ale 100 km od stolicy na dachach domów leży strzecha. Bez komentarza.

Opublikowano

kozak fura - dla wybranych ;(

Opublikowano

Fura kozacka.

Zaparkowana też nieźle.

BTW zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego własciciele samochodów "za ciężką kasę" uważają że są "nietykalni" że wolno im parkować w takich miejscach. Bardzo częsty widok chociażby pod supermarketami. Zaparkuje taki jeden z drugim pod samym wejsciem albo miejscu dla inwalidy i zadowolony idzie na zakupy. Uważam to za straszne chamstwo.

Opublikowano

BTW zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego własciciele samochodów "za ciężką kasę" uważają że są "nietykalni"

widziales kiedys zeby zwykly szaraczek z drogowki wystawil mandat wlascicielowi auta za taka kase i podpisał go swoim nazwiskiem ?

ja jakos nie moge tego wyobrazic

Opublikowano

Ruski fajne zabaweczki mają :kox:

Opublikowano

BTW zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego własciciele samochodów "za ciężką kasę" uważają że są "nietykalni"

widziales kiedys zeby zwykly szaraczek z drogowki wystawil mandat wlascicielowi auta za taka kase i podpisał go swoim nazwiskiem ?

ja jakos nie moge tego wyobrazic

Nie chodzi mi o mandat. Chodzi mi o zwykłe chamstwo. To ze ktoś ma xxx $ na tak wózek to ok! nie widze w tym nic złego ale to nie uprawnia go do tego żeby tak się zachowywać!

EOT

Opublikowano

piekna furka, widywalem w gdansku carrery GT ale nie w limitowanej wersji oczywiscie:)

a jak sie tak popatrzy po parkingach przy supermarketach i w centrach miast to mozna pomyslec ze polskim inwalidowm sie super powodzi... normalnie na takim miejscu ciezko trafic jakies auto ponizej S-clasy:D

Opublikowano

Miałem przyjemność parę razy prowadzić 911 Turbo 977 niesamowite wrażenia.Szkoda gadać,przyspieszenie,prowadzenie,zawieszenie i HAMULCE ceramiczne...

oh panowie....

:th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.