Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porsche Carrera GT EDO Competition


Raffi_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek rano pod hotelem Hayat sfociłem to cudo. :th:

Wyszło ich tylko 1220 sztuk. Szkoda, że nie na polskich blachach.

826a4a2c6d669fdd.jpg

30a4a2bbb53a45cc.jpg

dbecdc829496a487.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ruskie nie potrafią parkować na właściwym miejscu... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest bardzo mocno zmodyfikowany Garbus (filozofia Top Gear, a szczegolnie Clarksona.. :naughty:) :polew:

I 1,5 banki za to dac.. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie sie dorobili na spirycie i camelach :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 911 na sterydach, niczym nie ujmuje. :disgust:

Panowie w Moskwie jeździ więcej luksusowych samochodów niz jest ich w całej Polsce. Ale 100 km od stolicy na dachach domów leży strzecha. Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Fura kozacka.

Zaparkowana też nieźle.

BTW zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego własciciele samochodów "za ciężką kasę" uważają że są "nietykalni" że wolno im parkować w takich miejscach. Bardzo częsty widok chociażby pod supermarketami. Zaparkuje taki jeden z drugim pod samym wejsciem albo miejscu dla inwalidy i zadowolony idzie na zakupy. Uważam to za straszne chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego własciciele samochodów "za ciężką kasę" uważają że są "nietykalni"

widziales kiedys zeby zwykly szaraczek z drogowki wystawil mandat wlascicielowi auta za taka kase i podpisał go swoim nazwiskiem ?

ja jakos nie moge tego wyobrazic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

BTW zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego własciciele samochodów "za ciężką kasę" uważają że są "nietykalni"

widziales kiedys zeby zwykly szaraczek z drogowki wystawil mandat wlascicielowi auta za taka kase i podpisał go swoim nazwiskiem ?

ja jakos nie moge tego wyobrazic

Nie chodzi mi o mandat. Chodzi mi o zwykłe chamstwo. To ze ktoś ma xxx $ na tak wózek to ok! nie widze w tym nic złego ale to nie uprawnia go do tego żeby tak się zachowywać!

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna furka, widywalem w gdansku carrery GT ale nie w limitowanej wersji oczywiscie:)

a jak sie tak popatrzy po parkingach przy supermarketach i w centrach miast to mozna pomyslec ze polskim inwalidowm sie super powodzi... normalnie na takim miejscu ciezko trafic jakies auto ponizej S-clasy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność parę razy prowadzić 911 Turbo 977 niesamowite wrażenia.Szkoda gadać,przyspieszenie,prowadzenie,zawieszenie i HAMULCE ceramiczne...

oh panowie....

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...