Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarek mam pytanie, takie wkurzajace cykanie pod obciążeniem w niskim zakresie obrotow, jakby uszczelke wydmuchało spod katalizatora... to luzy na prowadnica? zawory - cos ze sprężynami? bo już mi rece opadają jakie to jest wkurzajace, zaczelo być to słyszalne po wywaleniu Kata i wstawieniu DP

Opublikowano

Turbo albo dziura przy lub w kolektorze

Opublikowano
  • Autor
jarek mam pytanie, takie wkurzajace cykanie pod obciążeniem w niskim zakresie obrotow, jakby uszczelke wydmuchało spod katalizatora... to luzy na prowadnica? zawory - cos ze sprężynami? bo już mi rece opadają jakie to jest wkurzajace, zaczelo być to słyszalne po wywaleniu Kata i wstawieniu DP

albo tak jak pisze devi albo sprawdz naciąg gruchy w suszarce

Opublikowano

jeśli doniesienia sie potwierdza w 100% to wtedy powiem, narazie musze mieć towar w ręku i uwierzyć muszę w to co mi ziomek napisał na chwile obecną. Teraz szukam jakiegoś 1,0 barowego aktuatora do suszarki który da sie tam zaadoptować.

I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ?:)

no i wreszcie troche czasu sie znalazło :) grucha temat nieosiągalny oprócz patentówek kinugawy :/ dziś będe wiedział kto mi pomoże z modzeniem wirników i muszli. Może na dniach bedzie chętny do stestowania tego tuninga w AJLu. A AWT++ jutro albo pojutrze dopiero ląduje do A6 bo cały tydzień się mocno skomplikował poprzedni i nie było nawet jak zaczynac tematu.

no dlubaj panie dlubaj szlifuj te wirniki, tak jak w usa ;P jak Ci wyda jakis patent to masz kupca ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jeśli doniesienia sie potwierdza w 100% to wtedy powiem, narazie musze mieć towar w ręku i uwierzyć muszę w to co mi ziomek napisał na chwile obecną. Teraz szukam jakiegoś 1,0 barowego aktuatora do suszarki który da sie tam zaadoptować.

I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ?:)

no i wreszcie troche czasu sie znalazło :) grucha temat nieosiągalny oprócz patentówek kinugawy :/ dziś będe wiedział kto mi pomoże z modzeniem wirników i muszli. Może na dniach bedzie chętny do stestowania tego tuninga w AJLu. A AWT++ jutro albo pojutrze dopiero ląduje do A6 bo cały tydzień się mocno skomplikował poprzedni i nie było nawet jak zaczynac tematu.

no dlubaj panie dlubaj szlifuj te wirniki, tak jak w usa ;P jak Ci wyda jakis patent to masz kupca ;)

no znalazłem wreszcie szlifierza diamentów chetnego do zabawy z wirnikami :) musze tylko dorobic tuleje redukcyjną do szlifierki 7/10mm rozprężną z idealnymi pasowaniami do 0,01mm. Przyszła mi dzisiaj muszla na duzy wirnik chinol ale z oryginalnej matrycy. Jest wszystko cool tylko że ori jest o wiele lepiej obrobiona, zwłaszcza otwór i kanał do WG, reszta ujdzie.

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 22:58 ----------

AWT++ onboard

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

Zdj_cie0721.jpg

Zdj_cie0723.jpg

Opublikowano

Przerażasz mnie :)

Opublikowano
  • Autor

BEAST ALIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KILLER MADAFAKA OŻYŁ :)

Opublikowano

Chodzi jak diesel. :D

Jarek przyznaj sie, ze wpakowales grzechotnika, a kit pociskasz, ze to AWT :D;)

Opublikowano

zakuwaliście go? jaki luz na pasowaniu tłoka z cylindrem?

Opublikowano
  • Autor
Chodzi jak diesel. :D

Jarek przyznaj sie, ze wpakowales grzechotnika, a kit pociskasz, ze to AWT :D;)

panie kochany :) to jest jego pierwsza minuta życia :) on w szoku że po roku wiszenia na wózku montażowym i obracaniu go ze 150razy wreszcie zagadał :) popychacze kapke sfiksowały pewnie, ale zobaczymy. Jak sie uciszą bedzie git, a jak nie to zapakuje się ze starego silnika i bedzie z bani. Trzeba go jeszcze nagrzac dobrze i niech se postoi z 5-6 godzin poukłada. 10w60 zalany i powinno chasać

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

zakuwaliście go? jaki luz na pasowaniu tłoka z cylindrem?

to jest złozone wszystko na seryjnych gratach tylko zestrokerowany na 2,0 20V. Pare stronek wczesniej masz dokładny opis :)

Opublikowano

A jak te testy rozwierconej K03 ? Pisałeś ze ktoś ma podjechac ;) udało się cos ?

Opublikowano
  • Autor
A jak te testy rozwierconej K03 ? Pisałeś ze ktoś ma podjechac ;) udało się cos ?

Imho, tą rozwiercona K03 na szlifowanym wirniku z 2,0TFSI będe testował sam :) czerwoną z TIPem pogonie najprawdopodobniej dzisiaj do B7 BFB a taka jak czerwona tylko koło seryjne z 3,0TDI miało być strojone w tą sobotę w Pasku B5 AEB ale kapke plany sie pomieszali i blizszy termin nieznany :)

Opublikowano
A jak te testy rozwierconej K03 ? Pisałeś ze ktoś ma podjechac ;) udało się cos ?

Imho, tą rozwiercona K03 na szlifowanym wirniku z 2,0TFSI będe testował sam :) czerwoną z TIPem pogonie najprawdopodobniej dzisiaj do B7 BFB a taka jak czerwona tylko koło seryjne z 3,0TDI miało być strojone w tą sobotę w Pasku B5 AEB ale kapke plany sie pomieszali i blizszy termin nieznany :)

czekaj bo sie zgubilem kapke.. ta "czerwona hemoroida" pasuje p&p pod kolektor ?

Opublikowano
  • Autor
A jak te testy rozwierconej K03 ? Pisałeś ze ktoś ma podjechac ;) udało się cos ?

Imho, tą rozwiercona K03 na szlifowanym wirniku z 2,0TFSI będe testował sam :) czerwoną z TIPem pogonie najprawdopodobniej dzisiaj do B7 BFB a taka jak czerwona tylko koło seryjne z 3,0TDI miało być strojone w tą sobotę w Pasku B5 AEB ale kapke plany sie pomieszali i blizszy termin nieznany :)

czekaj bo sie zgubilem kapke.. ta "czerwona hemoroida" pasuje p&p pod kolektor ?

:D nom dokładnie :) pod muszle od BFB lub BEXa i do kolektorka wydechowego ori wchodzi jak malina :) to było własnie cały myk żeby zrobić takiego dzika P&P :)

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

a tu po 4 godzinkach pracy a biegu jałowym :)
Opublikowano

Dziwne, mi dłużej niż 3-4 minuty nie klepia popychacze :grin:

Opublikowano
  • Autor
Dziwne, mi dłużej niż 3-4 minuty nie klepia popychacze :grin:

chyba pożyczę od córci tela normalnego to nagram to ludzkim sprzetem, to bedzie słychac normalnie :)

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2014 at 00:12 ----------

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

panowie oto logi na szybko zrobione w pasku 1,8T AEB, seryjny soft, FMICek, wypruty kat, Boost około 0,45bara z małymi wahaniami i suszarką BV50/k03S czyli moim prototypem :) jest miazga :) ciekawi mnie co wyjdzie po sofcie i wymianie wtrysków :) rekord na 4 biegu pokazało 160g/s przy 6650-6700RPM tylko logu nie było a pomiar przy booscie 0,5 bara :) nie było gdzie bardzo pologować bo to po obwodnicy w mieście robione :) pojutrze przeryje wszystko jeszce raz żeby na 10000% było sprawdzone że wszystko szczelne :) po świętach czerwona suszarka, tip, fmicek i chodnica oleju będa zaaplikowane do mojej niuńki :) wyłaczam telefon i montuje :)

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
  • Autor

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

pomiar dzisiejszy troszke bardziej dokładniejszy i na spokojnie już zrobiony wczorajszego passacika :) 0,5bara do końca :) seria sofcik :)

Opublikowano

190 kuni bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
190 kuni bedzie :kox:

A najlepsze jest to że do 5500RPM serie trzyma idealnie, a powyżej zamiast zdychać to on ciągnie jak oszołom, a temperatura w dolocie jak w lodówce :) jutro paweł zabiera na strojenie, wymiana kompa i wtrysków jeszcze bedzie :) ciekawe ile pompa paliwa seryjna wyda ?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.