Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie robiłby z tego zagadki gdyby wyszła bieda

Opublikowano
  • Autor

350/500 :wink:

Devciu to jest stroker na 2,0 a nie na 2,3 :D

Opublikowano

dobra, dobra, dawaj cyferki :naughty:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

obstawiam 320/440

widac odrazu kto na matmie i fizie więcej siedział niż na religii :decayed: powiem ci że bardzo sie blisko wstrzeliłes, a nawet suma cyferek sie zgadza

Opublikowano

czyli przy overbooscie bedzie tyle co napisałem :wink:

Opublikowano
  • Autor

dobra, dobra, dawaj cyferki :naughty:

po usrednieniu kilku pomiarów wyszło jakies 330KM/430Nm :)

Opublikowano

straszna bieda Ci powiem :D:D:D:D:D


a tak z ciekawosci sie zapytam

pakował ktos już R5-ke do A4 ????

Opublikowano
  • Autor

czyli przy overbooscie bedzie tyle co napisałem :wink:

ja celuje finalnie na tym setupie , to granica przepuszczalności muszli wypluje jakies 370-380KM/ około 500Nm, ale wszystko bedzie wiadomo dopiero po pomiarach Bp

Opublikowano

tylko 430 ?:P przecie dół zakuty doj**cie boosta :D

Opublikowano
  • Autor

straszna bieda Ci powiem :D:D:D:D:D

a tak z ciekawosci sie zapytam

pakował ktos już R5-ke do A4 ????

:D :D :D :D bieda nie bieda, ale odjeżdża ładnie :kox: o R5 jeszcze nie słyszałem w a4, ale to pewno kwestia czasu tylko :naughty: u nas jak u nas ale za kałużo to tam pewno kombinujo

tylko 430 ? :P przecie dół zakuty doj**cie boosta :D

WG ma za miekką spręzyne ( w sumie załozoną do testów, miała ogarniac od 0,8bara, ale wyszło to tylko teoretycznie, nie daje rady wiecej utrzymac poprostu), we wtorek bede miał springa takiego co mam u siebie załozonego i wtedy bedzie można dmuchac nawet i 2.0 bary :kox: Imho uwierz mi że te 430niuta w ośce i tak sponiewiera tym autkiem konkretnie, a fazator dalej nie włączony :decayed:

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

straszna bieda Ci powiem :D:D:D:D:D

a tak z ciekawosci sie zapytam

pakował ktos już R5-ke do A4 ????

widzialem a4 z 2.2 pod maska ale tam byla mega rzezba - m.in. caly pas przedni custom

Opublikowano
  • Autor

widzialem a4 z 2.2 pod maska ale tam byla mega rzezba - m.in. caly pas przedni custom
też tą widziałem, ostry zapierdalacz z niej, myślałem że dla devcia chodziło o nowe 2,5 R5 ;)
Opublikowano

Przeciez to to samo tylko z fsi ;) stare 2.2 z przyjemnoscia przyjmuje strokera na ~2.6 :D

Opublikowano

straszna bieda Ci powiem :D:D:D:D:D

a tak z ciekawosci sie zapytam

pakował ktos już R5-ke do A4 ????

:D :D :D :D bieda nie bieda, ale odjeżdża ładnie :kox: o R5 jeszcze nie słyszałem w a4, ale to pewno kwestia czasu tylko :naughty: u nas jak u nas ale za kałużo to tam pewno kombinujo

tylko 430 ? :P przecie dół zakuty doj**cie boosta :D

WG ma za miekką spręzyne ( w sumie załozoną do testów, miała ogarniac od 0,8bara, ale wyszło to tylko teoretycznie, nie daje rady wiecej utrzymac poprostu), we wtorek bede miał springa takiego co mam u siebie załozonego i wtedy bedzie można dmuchac nawet i 2.0 bary :kox: Imho uwierz mi że te 430niuta w ośce i tak sponiewiera tym autkiem konkretnie, a fazator dalej nie włączony :decayed:

nie macie w planach przerzucic tego do budy z Q ? z takim niutem próżno trakcji szukac ponizej 4 biegu chyba :D

Opublikowano

obstawiam 320/440

widac odrazu kto na matmie i fizie więcej siedział niż na religii :decayed: powiem ci że bardzo sie blisko wstrzeliłes, a nawet suma cyferek sie zgadza
coś wygrałem? :D

straszna bieda Ci powiem :D:D:D:D:D

a tak z ciekawosci sie zapytam

pakował ktos już R5-ke do A4 ????

Tomku podobno z r5 jest bieda bo jest za długi, trzeba wyzynas pas przedni bo się chłodnice nie mieszczą

ale vr5 w turbo to w dalszym ciągu mój ideał :D

Opublikowano

po usrednieniu kilku pomiarów wyszło jakies 330KM/430Nm :)

Przy 1.15b? Ladny wynik z td04! Jestescie juz w okolicy wydajnosci td05. U mnie przy 0.95b jest rowne 300KM :)

Opublikowano

obstawiam 320/440

widac odrazu kto na matmie i fizie więcej siedział niż na religii :decayed: powiem ci że bardzo sie blisko wstrzeliłes, a nawet suma cyferek sie zgadza
coś wygrałem? :D

straszna bieda Ci powiem :D:D:D:D:D

a tak z ciekawosci sie zapytam

pakował ktos już R5-ke do A4 ????

Tomku podobno z r5 jest bieda bo jest za długi, trzeba wyzynas pas przedni bo się chłodnice nie mieszczą

ale vr5 w turbo to w dalszym ciągu mój ideał :D

wolałbym W8 :wink:

Opublikowano

w8 to za duży wynalazek dla mnie[emoji14]

Opublikowano
  • Autor

po usrednieniu kilku pomiarów wyszło jakies 330KM/430Nm :)

Przy 1.15b? Ladny wynik z td04! Jestescie juz w okolicy wydajnosci td05. U mnie przy 0.95b jest rowne 300KM :)

Na prototypie omena, co jezdzi w a6 c5 na td04-19T-7.0-12b na 1.0bara wyszło 300KM z malutkim plusem, CR 9,1. U omena musimy pomierzyc Bp i zobaczymy jak to sie tam zapowiada, ale czuje muszlę 11 na wiosne jak ma pęknąć 400KM+

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

A jak peknie to 400 to co dalej? Bo obaj wiemy ze to choroba :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.