Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekstra te B8... nie ma co... spodobal sei nam ten nowy dizajn .. ostro gratulacje :notworthy: :th: :kox:

Opublikowano

śliczne auto... tylko podobnie jak u 1-szej B8 na forum aż się prosi o jakieś 17 v 18 calowe felgi

Zacznę się z tym zgadzać. Naprawdę coś większego by się przydało.

Czas ruszyć na łowy :>

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

Witam

Juz pisałem wcześniej że felgi będą 17 tak więc proszę o troszke cierpliwości:)

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Juz pisałem wcześniej że felgi będą 17 tak więc proszę o troszke cierpliwości:)

Pozdrawiam

Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ??

Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić :)

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

Witam

Juz pisałem wcześniej że felgi będą 17 tak więc proszę o troszke cierpliwości:)

Pozdrawiam

Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ??

Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić :)

Zdrowaś

K.

Witam

Tak jak mówisz nie mam zamiaru stracic komfortu z jazdy i uwazać na każda dziure u mnie w miescie a troche ich jest:/ , a 17 i profil 50 powinno byc dobrze

pozdrawiam

Opublikowano

To wtedy chyba szerokość 205?

Jaki masz fabryczny rozmiar?

Opublikowano

Witam

Juz pisałem wcześniej że felgi będą 17 tak więc proszę o troszke cierpliwości:)

Pozdrawiam

Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ??

Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić :)

Zdrowaś

K.

Witam

Tak jak mówisz nie mam zamiaru stracic komfortu z jazdy i uwazać na każda dziure u mnie w miescie a troche ich jest:/ , a 17 i profil 50 powinno byc dobrze

pozdrawiam

Krzycho i jak tam poszukiwania ?

Ja przeglądając wiadomo jaką stronę, znalazłem takie 3 tematy z 17tek:

1. http://www.allegro.pl/item319805603_mak_vertigo_audi_vw_mercedes_seat_7x17_5x112.html

2. http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html

3. http://www.allegro.pl/item323059417_l509_17_mb_5x112_vw_audi_skoda_nowe_alufelgi.html

Szukasz czegoś innego? Co Ciebie kręci w tym zakresie? :wink4:

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

To wtedy chyba szerokość 205?

Jaki masz fabryczny rozmiar?

Witam

Oponka będzie taka 225/50 R17

pozdrawiam

Opublikowano

Fura KOXXXXX!!!

Niech no się tylko Avant w Q pojawi, to pier... sprzedaje mieszkanie i kupuję takie CUDO :kox:

Opublikowano

To wtedy chyba szerokość 205?

Jaki masz fabryczny rozmiar?

ja mysle o tych felgach tylko że będą przemalowane na bardzo wyraźną perłe

http://moto.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html

pozdrawiam

jaka perle ? te sa ciekawe: http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html

ale wg mnie i tak powinienes tam wlozyc 18" na oponce 225/45R18 lub 235/45R18 i jestem pewien ze komfort i tak by byl mega ....

ta buda jest strasznie duza i tutaj 17" i tak bedzie wygladac na mala felge

a opona 225/50R17 to przeciez juz lekki balon jest :(

ale jak chcesz :)

Opublikowano
  • Autor

To wtedy chyba szerokość 205?

Jaki masz fabryczny rozmiar?

ja mysle o tych felgach tylko że będą przemalowane na bardzo wyraźną perłe

http://moto.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html

pozdrawiam

jaka perle ? te sa ciekawe: http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html

ale wg mnie i tak powinienes tam wlozyc 18" na oponce 225/45R18 lub 235/45R18 i jestem pewien ze komfort i tak by byl mega ....

ta buda jest strasznie duza i tutaj 17" i tak bedzie wygladac na mala felge

a opona 225/50R17 to przeciez juz lekki balon jest :(

ale jak chcesz :)

witam

srebrna perła z bardzo dużym ziarnem i mi sie wydaje że dobrze bedzie wyglądać, a jak nie będzie mi sie podobac to wtedy zmienie na

245/45 18 bo takie mozna jeszcze na nia włożyc:)

pozdrawiam:)

Opublikowano

jaka perle ? te sa ciekawe: http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html

ale wg mnie i tak powinienes tam wlozyc 18" na oponce 225/45R18 lub 235/45R18 i jestem pewien ze komfort i tak by byl mega ....

ta buda jest strasznie duza i tutaj 17" i tak bedzie wygladac na mala felge

a opona 225/50R17 to przeciez juz lekki balon jest :(

ale jak chcesz :)

No popieram, ja też właśnie ten model wyhaczyłem na allegro i nawet mi po baniaku chodzi. Podoba mi się po prostu skromna ilość ramion, a nie jak w kole od wozu drabiniastego wink4 Natomiast troszeczkę się obawiam o rozmiar, mam jednak wrażenie, że na 18 calach i polskich drogach to średnio będzie w zakresie komfortu. Co prawda Niunia wyglądałaby miód-malina, ale oprócz stania w garażu ma też pojeździć czasami (nawet dość szybko) i nie powodować wypadnięcia plomb z zębów.

Taki tam mały dylemacik mam

Jak to jest na 18tkach? Może niech się wypowiedzą znawcy tematu ?

I mówię o FELGACH , zboczeńcy

Zdrowaś

K.

Opublikowano

ludzie maja 19" w b5 i jezdza po polskich drogach 18" w b5 tez duzo osob ma i smiga ... spokojnie

bez przesady .... twardo i tak nie bedzie z seryjna zawiecha

juz nie przesadzajcie ze 18" to juz nie ma komfortu itd....

dla mnie 18" to i tak az nadto komfortu by bylo w b7 .... :) [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 18:28 _________________________________________________http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5 <--- ta felga z a5 ... na 18" w a4 b8 bedzie wygladala kozacko[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 18:40 _________________________________________________http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=10&Itemid=5 <-- albo taka z q7 w rozmiarze 18" tez by wygladala przyjemnie w b8

Opublikowano

Fura KOXXXXX!!!

Niech no się tylko Avant w Q pojawi, to pier... sprzedaje mieszkanie i kupuję takie CUDO :kox:

No nie jesteś na bieżąco, Twoje mieszkanie już od tygodnia powinno być w ogłoszeniach :naughty:

Opublikowano

No coz cudenko pozazdroscic. Poczekajmy az zrobia Avant

Opublikowano

No przecież napisałem, że już można zamawiać, w DE już są, w Kraku ma być za 2-3 tyg do obejrzenia

Opublikowano

A ja nie włozyłbym 18" - po prostu uważam że szkoda komfortu i zawiechy

Mam w A8 17" i napewno nie zmienię na 18", lubię jak auto płynie....

Opublikowano

A ja nie włozyłbym 18" - po prostu uważam że szkoda komfortu i zawiechy

Mam w A8 17" i napewno nie zmienię na 18", lubię jak auto płynie....

No toś mi chłopie pomógł w podjęciu decyzji .... :hi:

A już był w ogródku i witał się z gąską :wink4:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Ale pamiętaj że to tylko moje zdanie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.