Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143


PawełA4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothV8

Ja lubię, nawet na całkiem sporych dziurach nie czuć za bardzo :P

W porównaniu do A4 na 16" jest duuuzo ciszej, płynniej....

No ale ja lubie krążowniki w automatach (odwrotnie niż większość) i w quattro (tutaj raczej tak jak większość)

A o gustach się nie dyskutuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny piorun jaka fajna jasna tapicerka, mmmmmmmmmmmmm rozmarzylem sie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie takiego czegoś szukałem

http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5 :th:

Ale chyba nie ma 17 cali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza:) ja jeszcze musze troche poczekac na taki autko z roczek ....wersja na którą czekam niestety dzis kosztuje w salonie 180tys .troche przy duzo jak dla mnie . no ale autko powalające no i te swiatła kozaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak napisałeś, bo kurcze Audi naprawdę dalej robi swoje. No i wrażenia z jazdy, wierzę, że nie do opisania.

Bardzo podobają mi się LEDy, niesamowity pazur.

Powodzenia, uważajcie na drogach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam zwykły grat... :kox: A tak na serio to masz miooooooooooodne wnętrze :notworthy: Dzisiaj miałem okazję pobujać w obłokach siedząc w takim cudeńku :kox: Piękna maszyna! :th: Wymiana alu na większe mile widziana :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę śliczny wozik :th: ale najbardziej jestem pod wrażeniem Twojego zabezpieczenia przed kradzieżą :th: bo rozumiem że te garaże które widać na fotkach są wszystkie Twoje i co noc wstawiasz fure do innego przez co złodziej nigdy nie wie za jaki garaż ma sie zabrać :th: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:26 _________________________________________________rozumime że zawsze w jednym z nich stoi B8 a w pozostałych na środku garażu stoi pluszowa maskotka z dupnym napisem ZONK!!! ( jak w jednym z teleturniejów ) - :notworthy: za pomysłowość zabezpieczenia ale koszty chyba były niemałe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę śliczny wozik :th: ale najbardziej jestem pod wrażeniem Twojego zabezpieczenia przed kradzieżą :th: bo rozumiem że te garaże które widać na fotkach są wszystkie Twoje i co noc wstawiasz fure do innego przez co złodziej nigdy nie wie za jaki garaż ma sie zabrać :th: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:26 _________________________________________________rozumime że zawsze w jednym z nich stoi B8 a w pozostałych na środku garażu stoi pluszowa maskotka z dupnym napisem ZONK!!! ( jak w jednym z teleturniejów ) - :notworthy: za pomysłowość zabezpieczenia ale koszty chyba były niemałe :>

miron ale dowaliłeś :polew: :polew: :polew:

przy tej ilości garaży prawdopodobieństwo trafienia jest bardzo wysokie :mysli:

piękna furka, ja to bym nią parkował w domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnetrze swietne :th: ale prawde mowiac troche szkoda ze audi wycofalo sie z dekorow w srodku, dodawaly klimatu a teraz tylko taka nedzna listewna kolo airbaga - i to jedyny minus jak dla mnie :)

no i fale ale o tym juz wiesz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura jest ogolnie KOX (momo ze nie AVANT) ;P Felgi mogly by byc inne jak juz pisali koledzy, ale max 17'' (ze wzgledu na polskie drogi) Ja mam 18'' (235/45/18) i nawet w niemczech mnie mometami wkurzaja (koleiny, dziury...)

-225/45/17 byly by optymalnym rozmiarem pomiedzy lansem a komfortem (wedlug mnie)

A co do wyposarzenia wnetrza, to, jak na moj gust, za bardzo oszczedzales. ( zwykle fotele, brak obslugi radia przy biegach...) No i jasna tapicerka sie moze na tobie zemscic przy sprzedazy samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za bardzo oszczędzałeś" hehe dobre :naughty: no fakt że full wypasu nie ma, ale bez przesady, już te pierdoly kosztowały dużo za dużo, bo pamietaj ze to auto (chyba) z polskiego salonu wiec marża wysoka... i wcale nie jest z tym wyposażeniem tak źle.. a jasna tapicerka jest przez wielu pożądana, tyle że w skórze :), zresztą utrzymanie samej deski nie jest takie trudne, ale jeśli fotele to nie skóra z tym bedzie już troche gorzej... co do wyposażenia i sterowania radiem... to przeciez jest ono pośrodku konsoli i dla mnie osobiście jest to wygodniejsze obslugiwanie, niż w pie**** a6 gdzie wszystko jest obok biegów, strasznie nieporęczne i nie do końca bezpieczne bo trzeba odwracać wzrok na czasami bardzo cenne kilka sekund..wiec sterowania radia przy zmianie biegow to dla mnie zaden atut :thumbdown: i nie warto wydawac na taka pierdoly dodatkowa kase , nie mozna miec wszystkiego, a auto na pewno malo nie kosztowało... pozatym ziarnko do ziarnka... dodaktów jest setki i każdy sporo kosztuję, wiadomo fajnie byłoby mieć auto na full wypasie ,ale pewnie zamiast 150 kosztowalo by z 270tys zł :) a co do tych opon to bez przesady, ja jezdze i na 225/45/17 i na 245/40/18 po polskich nierownych drogach i nie narzekam , wiadomo ze to nie jest to samo co jazda na 15 ale czy na 15 czy na 18 uwazac trzeba :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gusta nie ma sie co spierac. Wiekszosc z nas musi wybierac pod katem grubosci portwela, wyjatek stanowia ci,chyba, ktorzy bujaja sie RS-ami. :wink4:

Sa opcje ktore naleza do kaprysow, ale jak zestawiasz sobie furke za grube pieniazki, to powinienes to zrobic tak zeby to sie nie zemscilo na tobie przy sprzedazy tego auta. A emocje sa zlym doradca.

Obsluga radyjka przy biegach jest tez mozliwa w B8, ale nie wiem co to za opcja. Przypuszczam ze to chyba zalezy od radia jakie sie wybierze. Mialeo okazje juz to testowac i powiem ci ze nie musisz wcale odrywac wzroku od drogi poniewaz jest to tak ulozone ze czaisz bez patrzenia na pokretlo. Krecisz w lewo/prawo czyli idzie Menu w gore/dol, wciskajac potwierdzasz. Pod spodem masz "return", a wokol przyciski do Funkcji: Radio/Navi/MP3-CD(albo DVD)/Telefon/Traffic/set-up ....Funkcje sa wyswietlane na ekranie w roznych kolorach Niebieski- zdaje sie Navi, Zielony...., czerwony...

Funkcjonuje to tak ze nie skupia to twojej uwagi nadmiernie...

Sorki ze ste tak rozpisalem, Chcialem tylko przekazac ze wszystko jest kwesta gustu, lub portwela. Albo jest ci to warte tej kasy albo nie. Ja tylko napisalem co osobiscie bym dorzucil...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wtedy masz inne radio i ogolnie inaczej zbudowane wszystko a to o czym piszesz to jest pokretlo MMI + przyciski funkcyjne do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wtedy masz inne radio i ogolnie inaczej zbudowane wszystko a to o czym piszesz to jest pokretlo MMI + przyciski funkcyjne do niego

Wlasnie..... nie wiedzialem jak to sie nazywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolę rns-e , mmi jakos mi nie podchodzi :confused4: , w sumie jeden woli jedno inny drugie, ale pewne jest to, że do wszystkie się można przyzwyczaić :tongue4:, a co do właścicieli rs... nie sztuka kupić takie auto, sztuką jest je potem utrzymac i wyrabiać na paliwo i części :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do właścicieli rs... nie sztuka kupić takie auto, sztuką jest je potem utrzymac i wyrabiać na paliwo i części :th:

Myslisz ze jak uda ci sie uzbierac co najmniej 82000€ (w Niemczech) To juz nie bedziesz mial na paliwo i serwisowanie niunki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto naprawde powala.... podoba mi sie stacyjka jak w mercu :tongue4: a to co mi sie nie podoba w 6-cio biegowych audi to ten wsteczny -wciskasz, do siebie i do gory- zawsze mi sie podobalo i podoba wsteczny wciskasz do pasarzera i do tylu :kox:

kwestia przyzwyczajenia i gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...