Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stronka o dyskusji na temat wytrychów i nie tylko !! Masakra ...


carpa84

Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.konieczny.be/2006/04/05/wytrychy-doors-hacking/

Widzę po tym że wiedzę na temat kradzieży można bez problemu znaleźć w necie. Masakra.

I jeden z komentarzy który normalnie mnie dobił !! :shocked: :shocked:

"Siemanko. Niedawno wróciłem z psów z dołka. Uważajcie koledzy bo psy sie zjawiają niewiadomo skąd. Wydaje ci sie ze nikt nie widzi jak się wpierdalasz do fury ale zawsze jakaś stara ku*** patrzy przez okno. Mnie zwinęli z łamakiem w kieszeni dosyć daleko od samochodów. Nie wiedziałem nawet a posiadanie łamaka to wykroczenie. Zabrali mi go k**wy. Zeznałem ze służył mi do odkręcania srub. (jako śrubokręt) W sumie nic takiego, ale jakas tam notatka juz o mnie jest. :( Trzymcie sie pozdro "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty myślisz auta kradną i będą kraść nie widze w tym nic szokującego. Najlepsze zabezpieczenie to mieć znajomych którzy pomogą w takich sytuacjach gdy Ci auto znika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mieli takiego ucznia co opowiadał że pracował profesjonalnie jako spec od zabezp mechanicznych. Mówił że jak to trwa pow 1min to rezygnują. Nadszedł moment gdy komuś się zatrzasnęły kluczyki. Widowni było z 8 osób chętnych zobaczyć jak się "robi samochód". Podszedł do samochodu, zajrzał przez szybę i zapytał "gdzie te kluczyki". Popatrzyliśmy chwile do środka i leżały na siedzeniu pasażera. "Jak kluczyki są w środku to trzeba sprawdzić, może drzwi są otwarte?". Pociągnął za klamkę drzwi o które się opierał i rzeczywiście były otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł moment gdy komuś się zatrzasnęły kluczyki. Widowni było z 8 osób chętnych zobaczyć jak się "robi samochód". Podszedł do samochodu, zajrzał przez szybę i zapytał "gdzie te kluczyki". Popatrzyliśmy chwile do środka i leżały na siedzeniu pasażera. "Jak kluczyki są w środku to trzeba sprawdzić, może drzwi są otwarte?". Pociągnął za klamkę drzwi o które się opierał i rzeczywiście były otwarte.

To jest motyw z Alternatywy 4, tylko tam było z drzwiami do mieszkania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt na forum nie napiszę jak się włamać do auta :cool1: była kiedyś sytuacja że gościowi tez się zamknęło auto z kluczykami w środku, jego sąsiad siedział kiedyś za auta czy coś w tym stylu, poszedł do niego z prośbą czy mu auta nie otworzy. Gdy zeszli na dół powiedział właścicielowi auta żeby poszukał jakiegoś druta, gdy koleś wrócił po paru minutach z drutem auto było już otwarte :> Takich tajemnic nikt nie zdrzadza, po drugie trzeba znać się trochę na mechanizmach zamków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kuzyn otworzył swoja megane, po tym jak kluczyki zostały w srodku, za pomocą kawałka deski który wcisnał miedzy rame okna i nadwozie i metalowego preta którym wcisnął guzik od ryglowania drzwi który jest na srodku deski rozdzielczej. i nie potrzebował do tego zadnego forum o wytychach :decayed: wiec jak ktos sie trudni taka działalnością to takie strony tez mu sa na nic nie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...