Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem ciekawy jak na tych białych felach wygląda.. zajrzałem pewny że fotki pooglądam a tu cisza w temacie :doh: buuuu

:decayed:

ty jestes ciekawy a co dopiero ja mam powiedzieć:shock3: jak mi tu jedna lezy w pokoju i patrze na nia codziennie :facepalm:

no to się nazywa prawdziwy fan motoryzacji :thumbup1:

no w sumie ćwierć fana bo jakbys miał 4 to byłby pełny fan :decayed:

hehehe powiem ci że jak bym miał wiekszy pokój to pewnie bym miał komplecik hehehe:decayed:

takie cos miec w pokoju to fan pełną gębą :dancing:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na staryh oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na starych oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

no co za ściul :kox:

śpię na starych bo nowych mi szkoda.. a podsufitką s-line z avanta sie fajnie przykrywałem i było miło i ciepło ale mi ją zabrałeś i teraz marznę :whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na staryh oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

seves to śpi na starych oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

no co za ściul :kox:

śpię na starych bo nowych mi szkoda.. a podsufitką s-line z avanta sie fajnie przykrywałem i było miło i ciepło ale mi ją zabrałeś i teraz marznę :whistling:

:decayed:

i nie zapomnij ze ta posciel nigdy sie nie brudziła zapewne bo czarna hehehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na staryh oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł

To ja Ci moją oddam za 150 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na staryh oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł

To ja Ci moją oddam za 150 :tongue4:

ok to ja swoja oddam za 149.99 :tongue4:

kurde widze ze wszyscy co zmieniali na czarną maja ten sam problem hehehe:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na staryh oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł

To ja Ci moją oddam za 150 :tongue4:

ok to ja swoja oddam za 149.99 :tongue4:

kurde widze ze wszyscy co zmieniali na czarną maja ten sam problem hehehe:polew:

ja wczoraj zmieniałem na czarną i jasna od razu do pieca(szkoda miejsca marnować).Nie łudziłem się. jeszcze nikt chyba nie sprzedał jasnej :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves to śpi na staryh oponach i przykrywa się starą podsufitką :decayed: on to dopiero jest maniak :decayed:

Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł

To ja Ci moją oddam za 150 :tongue4:

ok to ja swoja oddam za 149.99 :tongue4:

kurde widze ze wszyscy co zmieniali na czarną maja ten sam problem hehehe:polew:

ja wczoraj zmieniałem na czarną i jasna od razu do pieca(szkoda miejsca marnować).Nie łudziłem się. jeszcze nikt chyba nie sprzedał jasnej :)))

hehehe no najlepsza opcja chyba :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja jak zmienię na czarną to ze starą będę modził dla picu hehe. Jakąś kratę się naklei czy coś w tym stylu. :wink: Może wyjść fajnie :kox:

Codziennie tu zaglądam patrzę czy są te białe 18 na aucie a tu lipa. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokój mi tu nie nerwowo :decayed:

pomyślcie jak wy jestecie ciekawi to co dopiero ja przezywam :wallbash:

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

no i kolejny fajny modzik się szykuje nakładki na pedały od RS4 dziś doszły :banan:mod kozak ale strasznie kosztowny jak za takie pierdółki:facepalm:

47e02cab7f8e3ed0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modzik zacny ale odstraszający ceną hehe. Lepiej wydać ją na coś pożyteczniejszego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modzik zacny ale odstraszający ceną hehe. Lepiej wydać ją na coś pożyteczniejszego :P

no ceny z allegro są chore ale ja z głupia wysłałem do goscia meila ze mu moge dac tyle i tyle chwila targowania i zostały zakupione a były wystawione za 500zł :wallbash:tyle na pewno bym nie dał:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena fakt kosmiczna za 4 kawałki plastiku.

Kiedy dogonię moją z wyglądem choć trochę do twojej ajjjj :(

Nigdy bo moja niebieska. :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena fakt kosmiczna za 4 kawałki plastiku.

Kiedy dogonię moją z wyglądem choć trochę do twojej ajjjj :(

Nigdy bo moja niebieska. :(((

to nie plastik to aluminium.

dogonisz nic sie nie martw tylko trzeba chciec :decayed:

a co do kolorku to z niebieskiego zajebistego kozaczka mozna zrobic np niebieski z dodatkami czarnego zero chromu i już jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się słówek :P

Ja chce ale nie ma jak hehe Człowiek robi a tu nie ma $ gdzieś zawsze są inne wydatki po drodze :(

Niebieski z czarnymi dokładkami mi się podoba ale nie będę zmieniał swojej bo by było bez sensu hehe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się słówek :P

Ja chce ale nie ma jak hehe Człowiek robi a tu nie ma $ gdzieś zawsze są inne wydatki po drodze :(

Niebieski z czarnymi dokładkami mi się podoba ale nie będę zmieniał swojej bo by było bez sensu hehe :facepalm:

sens jest zawsze :decayed: to nie baw sie tak ostro i nie szastaj $$ to i bedzie na mody :wink:

ty sie pytasz kiedy dogonisz swoją moją a pomyśl jak moja nawet jeszcze w połowie nie jest taka jak np wrclaguna, Bart-s, marcin_o23, adamooo......... i mógł bym tak dalej wymieniać

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

Patrys moj tez nie jest czarny a nie zamienilabym go :P

no nakladki kozak tez musze pomyslec o takich u siebie ;)

tam gdzieś z twoich okolic właśnie kupiłem te właśnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szastaj żeby jeszcze było na co he. Bez jaj oszczędzam dutku ostro. Teraz fele a to nie mały wydatek. W tym roku mam trochę wydatków na furke żeby doprowadzić ja do stanu takiego jak chce choć w 30% a trzeba tez odkładać na własne M w końcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzieś z twoich okolic właśnie kupiłem te właśnie:wink:

oo ciekawe powiadasz

znajomy ma rs ale nic sie nie chwalil ze sprzedaje na czesci :D

a tak powaznie to kilka sztuk tego jedzie u mnie w malym BTW ;)

no ja w tym m-cu nad szybami kombinuje ale narazie brak czasu ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...