Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] klej poxipol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie do jakiej temperatury wytrzymuje klej poxipol ??

Opublikowano

panowie do jakiej temperatury wytrzymuje klej poxipol ??

niema na opakowaniu? a co chcesz kleić?

Opublikowano

sa specjalne na temperature.... np technicol

Opublikowano
  • Autor

nie mam opakowania tylko tubki [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:49_________________________________________________pękł mi kaloryfer na złączeniu

Opublikowano

odpusć sobie, u mnie nie utrzymał miesiac blaszki na filtrze powietrza pod macha, klejone na gładkim plastiku obudowy filtra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ahaaaa :wallbash:

Opublikowano

odpusć sobie, u mnie nie utrzymał miesiac blaszki na filtrze powietrza pod macha, klejone na gładkim plastiku obudowy filtra :gwizdanie:

moze dlatego ze za gladkie powierznie miales ?

Opublikowano

odpusć sobie, u mnie nie utrzymał miesiac blaszki na filtrze powietrza pod macha, klejone na gładkim plastiku obudowy filtra :gwizdanie:

moze dlatego ze za gladkie powierznie miales ?

myśle ze nie , przetarte papierem ściernym i jeden uj :gwizdanie: póxniej uzyłem jakiegos technicznego kleju(próbki) od Ogra i do dzisiaj trzyma

Opublikowano

No ja bym kaloryfera nie naprawiał klejem. :gwizdanie:

Czemu pękł ? Jeśli jest wadliwy to najbezpieczniej go po prostu wymienić. Ewentualnie zmienić wadliwe segmenty.

Opublikowano

masz odwage :naughty: a co jak Cie nie bedzie w domu i klej pusci? :facepalm:

Opublikowano

To chyba się poxiliną takie rzeczy naprawia , a nie poxipolem :decayed:

Opublikowano

To chyba się poxiliną takie rzeczy naprawia , a nie poxipolem :decayed:

no właśnie, ja poxiliną pokleiłem wydech w Czinkłaczento i nic nie puściło :cool1:

Opublikowano

ja mam u siebie w sklepie klej taki płynny metal kleiliśmy metalowa pokrywę i trzymało jak ta lala

Opublikowano

masz odwage :naughty: a co jak Cie nie bedzie w domu i klej pusci? :facepalm:

no tu się zgodzę z kolegą :chytry:

Opublikowano

chlopaki nie ogladaliscie nigdy bajki sasiedzi :D bedzie dzialac :D

Opublikowano
  • Autor

ja mam u siebie w sklepie klej taki płynny metal kleiliśmy metalowa pokrywę i trzymało jak ta lala

a ile za taki klej??

jak narazie trzyma kaloryfer gorący i jest ok wiem ze niebezpieczne to ale jakos trzeba było tym czasowo zrobić

Opublikowano

ja mam u siebie w sklepie klej taki płynny metal kleiliśmy metalowa pokrywę i trzymało jak ta lala

a ile za taki klej??

jak narazie trzyma kaloryfer gorący i jest ok wiem ze niebezpieczne to ale jakos trzeba było tym czasowo zrobić

cos około 20 złociszy

Opublikowano

To chyba się poxiliną takie rzeczy naprawia , a nie poxipolem :decayed:

no właśnie, ja poxiliną pokleiłem wydech w Czinkłaczento i nic nie puściło :cool1:

musiales miec Czinkłeczento w holenderskim gazie... i z dywanikami z tesco :dance:

Opublikowano

ja mam u siebie w sklepie klej taki płynny metal kleiliśmy metalowa pokrywę i trzymało jak ta lala

a ile za taki klej??

jak narazie trzyma kaloryfer gorący i jest ok wiem ze niebezpieczne to ale jakos trzeba było tym czasowo zrobić

Rok temu klejem epksydowym zakleilem dziure w wydechu w A80 B4. Klej nie poscil do dzisiaj ! :good:

Dokladnie takim:

http://www.hurtmet.pl/p4582_313_klej_epoksydowy_metalowy_300kg2x12ml.html

Opublikowano
  • Autor

ja mam u siebie w sklepie klej taki płynny metal kleiliśmy metalowa pokrywę i trzymało jak ta lala

a ile za taki klej??

jak narazie trzyma kaloryfer gorący i jest ok wiem ze niebezpieczne to ale jakos trzeba było tym czasowo zrobić

cos około 20 złociszy

a gdzieś taki klej w sklepie mogę wyczaić czy tylko u Ciebie jest?? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.