Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zauważyłem :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Wczoraj mialem smieszna akcje...

latalem na Omanie odrzutowcem i stwierdzilem, ze fajnie byloby w koncu kogos nim zabic :D ...wiec chcialem wleciec w budynek (ten przy plazy z flagą), no i wlecialem... po czym samolot w ulamek sekundy sie zatrzymal, stanal dziobem przed sciana, wysiadlem przejalem flage i po robocie :polew:

Opublikowano

A ja mialem dzis nawet przez chwile skilla na + :polew:

No ale niestety, pozniej przyszli chlopcy z jakiegos klanu i zaczeli nas mocno bic :(

:polew:

Opublikowano

witam witam

gra z Was ktos jeszcze czasami na PC?

nick sroka78

pozdro

Opublikowano

Wczoraj mialem smieszna akcje...

latalem na Omanie odrzutowcem i stwierdzilem, ze fajnie byloby w koncu kogos nim zabic :D ...wiec chcialem wleciec w budynek (ten przy plazy z flagą), no i wlecialem... po czym samolot w ulamek sekundy sie zatrzymal, stanal dziobem przed sciana, wysiadlem przejalem flage i po robocie :polew:

:D

witam witam

gra z Was ktos jeszcze czasami na PC?

nick sroka78

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/sroka78/stats/351991293/

celnosc jak na peceta to masz mega slaba :)

Celność jest słaba nawet jak na granie klapkiem Kuboty :decayed:

Może to przez jego broń główną - DAO.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie się sprawdza te statystyki :mysli:

Ok mam już, ja to dopiero mam :polew:

Wieki już w to nie grałem :decayed:

Opublikowano

Celność jest słaba nawet jak na granie klapkiem Kuboty :decayed:

na to nie wpadlem... :mysli:

:decayed:

juz nawet boberek (ktory jest fanem Black Opsa) ma lepsza !! :kox:

Opublikowano

Szkoda, że nie ma multiplatformowych rozgrywek :thumbdown:

Opublikowano

moze to i lepiej, bo juz teraz mam problemy zeby grac z wieksza iloscia osob i jednoczesnie gadac z nimi :)

ostatnio gramy nonstop w 4-6 osob, a druzymy w BF3 sa tylko 4 osobowe :thumbdown:

Opublikowano

moze to i lepiej, bo juz teraz mam problemy zeby grac z wieksza iloscia osob i jednoczesnie gadac z nimi :)

ostatnio gramy nonstop w 4-6 osob, a druzymy w BF3 sa tylko 4 osobowe :thumbdown:

Nie musisz być zawsze ze wszystkimi :)

Ja bym chętnie z Wami pograł. Co prawda mam w domu Xboxa :gwizdanie: Ale nie mam na niego BF3 - ;)

Opublikowano

oj tam, BF3 + live na 3-mce to jakies 150PLN :naughty:

Opublikowano

Magia Xpudła aby grać Online trzeba płacić :polew: :polew: PS3 Free Online PC Free Online ..Dziękuję Dobranoc :hi:

Opublikowano

3 miechy gry online to butelka lepszej wodki (czystej, za lepsza whisky pograsz z pol roku :naughty:), a przynajmniej nie ma jaj z jakims VOIP :wink4:

no i nie wspomne, ze nigdy nie zdarzyla mi sie sytuacja zebym nie mogl grac online :cool1:

Opublikowano

Możecie mnie wpisać na liste [PC] :wink4:

Nick w Grze 19MineM79

Opublikowano

ja tak samo po zakupie PC mogę się dołączyć do PC-towców choć na PS3 tak samo pogrywam.

Opublikowano

Płacić za grę i jeszcze za możliwość grania w multiplayer - REWELACJA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Płacić za grę i jeszcze za możliwość grania w multiplayer - REWELACJA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Możecie mnie wpisać na liste [PC] :wink4:

Nick w Grze 19MineM79

:wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:22_________________________________________________

Płacić za grę i jeszcze za możliwość grania w multiplayer - REWELACJA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:22_________________________________________________

ja tak samo po zakupie PC mogę się dołączyć do PC-towców choć na PS3 tak samo pogrywam.

Trudne pytanie jakiego masz nicka na pc :decayed:

Opublikowano

ja przynajmniej gralem jak Wy przez 1,5 m-ca nie mogliscie korzystac z PSN :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.