Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I kto ma jeszcze platynkę w BF3 Pablo?

No Kto ma jeszcze ? :grin:

Cholera myślałem że jeszcze ciśniesz platynke:grin:

Zwracam honor zielony bossie :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Longest Headshot 2.209 m ..haha YEAAAH sie postarałem ..pixel po pixelu :D

:shock3:

Opublikowano
Longest Headshot 2.209 m ..haha YEAAAH sie postarałem ..pixel po pixelu :D

Ustawka ?

Czy z biegu, spadając z dachu ? :decayed:

Opublikowano

kamper kampił gdzieś na mapie więc go zabiłem..ale zdziwiony był :D ...hahah poszło ze czituje !! haha

Opublikowano

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

moicz zrobił platynkę z tego co pamiętam to zagadaj do naszego bossa :kox:

I kto ma jeszcze platynkę w BF3 Pablo?

No Kto ma jeszcze ? :grin:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

Świetne trofeum :)

Naprawdę :) - z moiczem zrobiliśmy go 4 razy z czego 3 razy nam nie wpadło, nie wiadomo dlaczego :kox:

Ogólnie, to chwila moment - kilkadziesiąt podejść i siedzi na miejscu :decayed:

dokładnie jakieś 6-8 godzin w sumie :) nie wiem czy dałbym się namówić na to raz jeszcze:wink::wink:

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Longest Headshot 2.209 m ..haha YEAAAH sie postarałem ..pixel po pixelu :D

takie rzeczy to tylko na pc :decayed:

Opublikowano

dokładnie jakieś 6-8 godzin w sumie

:) nie wiem czy dałbym się namówić na to raz jeszcze:wink::wink:

na twoim miejscu też bym się dał :decayed: najgorsze trofeum w grze:angry:

Opublikowano
Longest Headshot 2.209 m ..haha YEAAAH sie postarałem ..pixel po pixelu :D
:thumbup1: na jakiej mapie ?
Opublikowano

dokładnie jakieś 6-8 godzin w sumie

:) nie wiem czy dałbym się namówić na to raz jeszcze:wink::wink:

na twoim miejscu też bym się dał :decayed: najgorsze trofeum w grze:angry:

generalnie jak się to opanuje to nie jest źle tylko tak jak Nosfer pisał zrobiliśmy to 3 razy perfekcyjnie i trofeum nie wpadło:kwasny: dopiero za czwartym razem i do dziś nie wiem czemu wtedy nie wpadło

Opublikowano

taki shoot to na Operation Firestorm :D

Opublikowano
kamper kampił gdzieś na mapie więc go zabiłem..ale zdziwiony był :D ...hahah poszło ze czituje !! haha

hyhy i kto tu jest kamper ;)

taki head to chyba z bazy do bazy ;) albo i dalej ;)

swoja droga szkoda ze kamperzy nie obsiaduja juz wzgorza przy ruskiej bazie ;) fajnie sie ich stracalo

Opublikowano

dopiszecie mnie chłopaki do listy?

Opublikowano
  • Autor
dopiszecie mnie chłopaki do listy?

I jest już 20 osoba :dancing:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeś zaszalał :kox:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Dirt Showdown demo do pobrania się pojawiło.

Opublikowano

dwa dni temu pobrałem Sniper Elite V2 nieźle się nawet zapowiada.

Opublikowano
dwa dni temu pobrałem Sniper Elite V2 nieźle się nawet zapowiada.

nigger please... prawdę mówiąc poza eventsami to nic fajnego w niej nie ma. :wink:

Opublikowano

zawsze to jakaś odskocznia od BT3 będzie na rozluźnienie

Opublikowano
zawsze to jakaś odskocznia od BT3 będzie na rozluźnienie

Ja się zawiodłem na tym demie.

Może polski SNIPER coś pokaże :whistling:

Opublikowano

Uważajcie na typa o nicku xXx_Lepricon_xXx' zasrany gnój używam AIM Bota

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/xXx_Lepricon_xXx/stats/490314028/

Czas gry 65H i taki level, poza tym na metro jak z nim grałem osiągał wyniki wręcz niemożliwe i eliminował prawie cała drużynę w parę sekund

http://screenshot.xfire.com/s/123291306-4.jpg 178/16

Co najdziwniejsze było głosowanie żeby wywalić go z serwera ale też się nie dało :thumbdown::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.