Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] White Power B6 quattro


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Jako ze na forum jeszcze nie pokazywalem mojej padliny czas ją pokazac.

Niektorzy moga mnie kojazyc z forum Passata..wczesniej mialem B5 FL na pneumatyce az w koncu czas przyszedl na Audi .

Szczerze sie przyznam ze nie jestem zaglebiony w temat A4 i jej wyposazenia... itp gdyby byl to Passat to na pewno nic by mi nie umknelo ale wszystko przede mna :) Auto z Polskiego salonu. Mialo tylko dwoch wlascicieli z czego przez prawie 5 lat bylo to auto mojego znajomego. Pierwszym wlascicielem byl prezes Tesco Polska a potem moj znajmek. Czyli praktycznie cala historia serwisowa znana :)

Z tego co widac golym okiem wewnatrz to

-kiera 3ramienna obszyta alkantara

-dzwignia recznego i biegow obszyta alkantara

-klimatronic 2strefy

-czarny sufit

-tapicerka skorzana+material po srodku

-fis

-jakis tam pakiet oswietlenie :kox:

-4 szyby el

-cale auto wygluszone

-audio na hertz'ach z wyzszej polki na wzmakach carpowera + sub lanzar max + jednostka sterujaca Alpine pod kolor podswietlenia of kors :)

-itp itd ... ogolnie to bida ale spokojnie .. doposazymy jak kazdy moj wozek :P

Z zewnatrz to tri-xen z poziomowaniem, grill od eSki, listwy, zmienione hamulce na 'odrobine' wieksze, ciemne szyby, kola 19'' od Lambo, spojlerek pod przednim zderzakiem od cupry, karoseria w bialym macie itp. . .

Co do silniczka to na razie tylko po programie...ale na wiosne zagosci BRD albo gt22,AL,FMIC i pewnie sprzeglo

...co ciekawsze jest to quattro :) wiec w zime bedzie zabawa.

Letni setup jest na gwincie Tein'a, na zime zakladam zwykle zawieszenie sline i alu 17 tez ciemne tyle ze ori Audi.

Troche lektury przede mna na temat wyposazenia i 'kwiatkow' w audi wiec troche wyrozumialosci :)

Galeria

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283268-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283270-800.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283269-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283270-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283267-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283266-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283265-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283264-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283263-full.jpg

2011%5C10%5C27%5Cbikepics-2293353-full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, juz jestem, poleciało mi po skarpecie, moge sie teraz wypowiadac :naughty:

Kolor + detale robia mega robote :good:

Bez przesadyzmu:P hehe

Dzieki panowie za mile slowkoo. Mam nadzieje ze forum pomoze mi przy eksploatacji Audi ...:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzisiaj.

Prezentuje sie pieknie.

Drobne detale do dopieszczenia i bedzie si.

Szkoda troche, ze srodek granat.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:40_________________________________________________A zapomnialem spytac.Dopytaj,czy lampy byly polerowane,czy sa poprostu w super stanie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzisiaj.

Prezentuje sie pieknie.

Drobne detale do dopieszczenia i bedzie si.

Szkoda troche, ze srodek granat.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:40_________________________________________________A zapomnialem spytac.Dopytaj,czy lampy byly polerowane,czy sa poprostu w super stanie. :hi:

Tomasz jak bys mnie nie znal to bym Ci powiedzial ze auto jak kazde moje poprzednie bedzie doprowadzone do idealu-ale mowic tego chyba nie musze :)

No srodek granatowy niestety ale akurat tego zmieniac nie bede bo szkoda zachodu na zmiane calej tapicerki.

Lampy przednie sa w super stanie .. jeszcze nie polerowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamien sie na lampy :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:48_________________________________________________A dobrze swieca?Sprawdzales odblysniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamien sie na lampy :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:48_________________________________________________A dobrze swieca?Sprawdzales odblysniki?

Mow mi jeszcze :D

Swieca tak jak na xen przypadlo ... :P na mijania miedzy Passatowym bixenem a A4'kowym nie widze duzej roznicy.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:51_________________________________________________

ładna sztuka :good:

poka środeek

Musze zrobic fotky :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooo nareszcie!!! nareszcie bialy a nie czarny mat ! :kox::good::wink4:

Swietnie wyglada auto w tym kolorze z tymi czarnymi wstawkami.Ciekawa sprawa z lampami,wnetrze malowane wiec lampy rozklejane.Auto ktore ma juz kilka lat nie bedzie mialo kloszy w super stanie chyba ze jezdzilo tylko po miescie a jesli Twoje klosze nie sa wypiaskowane to albo sa po regeneracji albo lampy sa nowe :)

Ja bym chyba nic w tym aucie nie zmienial no moze procz znaczka s4 z przedniego grila i zderzaka z s-line na s4

Bialy macik jest piekny-napatrzec sie nie moge :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...