Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] White Power B6 quattro


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, juz jestem, poleciało mi po skarpecie, moge sie teraz wypowiadac :naughty:

Kolor + detale robia mega robote :good:

Bez przesadyzmu:P hehe

Dzieki panowie za mile slowkoo. Mam nadzieje ze forum pomoze mi przy eksploatacji Audi ...:)

Pozdro

To forum na pewno pomoze Ci wydac sporo pieniedzy :decayed::polew: za***ista maszyna :kox: :kox: Idealne połaczenie kolorów chociaż felge bym zapodał jakąś z gamy audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stalo,ze dopiero teraz dostrzeglem watek z tym autem,dobry cultstyle,podoba mi sie :> i to co zrobiles z przednim zderzakiem,czegos takiego jeszcze nie widzialem :good: ,widzi mi sie taki look i to, ze z tylu jest s4 zderzak jest ok,podejrzewam ze wszystkie modyfikacje zewnatrz sa przemyslane i zamierzone.Mam nadzieje,ze bede mogl podziwiac autko w przyszlym roku na zlotach w Polsce i Niemczech,bede sledzil co tu sie bedzie dzialo dalej :decayed: .Jeszcze jedno mozesz dac zdjecia passata,ktorym poprzednio jezdziles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam doprowadziłeś autko do tego stanu czy już takie kupiłeś? bo chyba już gdzieś widziałem podobne. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najjjjjjs :slina: :slina: :slina: :slina:

Kozacko wymodzone autko :good::wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 23:07_________________________________________________Daj jakies fotki wnetrza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :)

Nie widzi mi sie ten misz masz S LINE z S4 i ta kratka z przodu :confused4:

Czekamy na fotki srodka :)

Moze i misz masz ... przedni zderzak po prostu jest optycznie nizszy dla tego jest taki a nie inny. A jak dla mnie to kratka srodkowa wyglada ok..widzialem dzis u bieńka jak wyglada zwykla i jakos nie podchodzila mi .

To forum na pewno pomoze Ci wydac sporo pieniedzy :decayed::polew: za***ista maszyna :kox: :kox: Idealne połaczenie kolorów chociaż felge bym zapodał jakąś z gamy audi :gwizdanie

Spodziewam sie tego :D to samo mialem z Passatem... doposazony do fula przez forum :P no ale coz .. jak sie ma takie drogie hobby :decayed: Felga... felga na pewno bedzie jeszcze jedna do kompletu .. i zastanawiam sie na s-line 20' ale to na nowy sezon sie obada :)

Mam nadzieje,ze bede mogl podziwiac autko w przyszlym roku na zlotach w Polsce i Niemczech,bede sledzil co tu sie bedzie dzialo dalej :decayed: .Jeszcze jedno mozesz dac zdjecia passata,ktorym poprzednio jezdziles?

Na zlotach bylem i bede takze na pewno bedzie okazja do pogadania w 4ry oczy ;)

2010%5C08%5C01%5Cbikepics-2030921-full.jpg

a to wyzej to moj ex Passat.. Ten sezon przejezdzil na tych samych kolach tylko ze w kolorze czerwonym... + US obrys.

a wygladalo to tak . . .

2011%5C10%5C26%5Cbikepics-2292740-full.jpg

2011%5C10%5C26%5Cbikepics-2292741-full.jpg

2011%5C10%5C26%5Cbikepics-2292742-full.jpg

Najjjjjjs :slina: :slina: :slina: :slina:

Kozacko wymodzone autko :good::wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 23:07_________________________________________________Daj jakies fotki wnetrza :naughty:

Fotki wnetrza beda ... wkrotce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...