Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] White Power B6 quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka. Jako ze na forum jeszcze nie pokazywalem mojej padliny czas ją pokazac.

Niektorzy moga mnie kojazyc z forum Passata..wczesniej mialem B5 FL na pneumatyce az w koncu czas przyszedl na Audi .

Szczerze sie przyznam ze nie jestem zaglebiony w temat A4 i jej wyposazenia... itp gdyby byl to Passat to na pewno nic by mi nie umknelo ale wszystko przede mna :) Auto z Polskiego salonu. Mialo tylko dwoch wlascicieli z czego przez prawie 5 lat bylo to auto mojego znajomego. Pierwszym wlascicielem byl prezes Tesco Polska a potem moj znajmek. Czyli praktycznie cala historia serwisowa znana :)

Z tego co widac golym okiem wewnatrz to

-kiera 3ramienna obszyta alkantara

-dzwignia recznego i biegow obszyta alkantara

-klimatronic 2strefy

-czarny sufit

-tapicerka skorzana+material po srodku

-fis

-jakis tam pakiet oswietlenie :kox:

-4 szyby el

-cale auto wygluszone

-audio na hertz'ach z wyzszej polki na wzmakach carpowera + sub lanzar max + jednostka sterujaca Alpine pod kolor podswietlenia of kors :)

-itp itd ... ogolnie to bida ale spokojnie .. doposazymy jak kazdy moj wozek :P

Z zewnatrz to tri-xen z poziomowaniem, grill od eSki, listwy, zmienione hamulce na 'odrobine' wieksze, ciemne szyby, kola 19'' od Lambo, spojlerek pod przednim zderzakiem od cupry, karoseria w bialym macie itp. . .

Co do silniczka to na razie tylko po programie...ale na wiosne zagosci BRD albo gt22,AL,FMIC i pewnie sprzeglo

...co ciekawsze jest to quattro :) wiec w zime bedzie zabawa.

Letni setup jest na gwincie Tein'a, na zime zakladam zwykle zawieszenie sline i alu 17 tez ciemne tyle ze ori Audi.

Troche lektury przede mna na temat wyposazenia i 'kwiatkow' w audi wiec troche wyrozumialosci :)

Galeria

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283268-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283270-800.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283269-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283270-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283267-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283266-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283265-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283264-full.jpg

2011%5C10%5C07%5Cbikepics-2283263-full.jpg

2011%5C10%5C27%5Cbikepics-2293353-full.jpg

Opublikowano

fajna furka kolego :good:

bialy z czarnymi wstawkami zajebosice wyglada

ale foty to wrzuc sam a nie pisz prosby do moda

Opublikowano

Malina. :slina: Jest zajebiaszcza :> Gratuluje. :good:

Opublikowano

i wogole co za motor masz pod maska?

Opublikowano

rewelacja white robi robote

Opublikowano

super :slina: , jedynie gril w zderzaku bym zmienił na tez z s4 ale reszta super :notworthy:

Opublikowano
:slina::blink::shocked: :shocked:
Opublikowano

dobra, juz jestem, poleciało mi po skarpecie, moge sie teraz wypowiadac :naughty:

Kolor + detale robia mega robote :good:

Opublikowano
  • Autor

dobra, juz jestem, poleciało mi po skarpecie, moge sie teraz wypowiadac :naughty:

Kolor + detale robia mega robote :good:

Bez przesadyzmu:P hehe

Dzieki panowie za mile slowkoo. Mam nadzieje ze forum pomoze mi przy eksploatacji Audi ...:)

Pozdro

Opublikowano

Ogladalem dzisiaj.

Prezentuje sie pieknie.

Drobne detale do dopieszczenia i bedzie si.

Szkoda troche, ze srodek granat.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:40_________________________________________________A zapomnialem spytac.Dopytaj,czy lampy byly polerowane,czy sa poprostu w super stanie. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ogladalem dzisiaj.

Prezentuje sie pieknie.

Drobne detale do dopieszczenia i bedzie si.

Szkoda troche, ze srodek granat.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:40_________________________________________________A zapomnialem spytac.Dopytaj,czy lampy byly polerowane,czy sa poprostu w super stanie. :hi:

Tomasz jak bys mnie nie znal to bym Ci powiedzial ze auto jak kazde moje poprzednie bedzie doprowadzone do idealu-ale mowic tego chyba nie musze :)

No srodek granatowy niestety ale akurat tego zmieniac nie bede bo szkoda zachodu na zmiane calej tapicerki.

Lampy przednie sa w super stanie .. jeszcze nie polerowane :)

Opublikowano

Zamien sie na lampy :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:48_________________________________________________A dobrze swieca?Sprawdzales odblysniki?

Opublikowano

ładna sztuka :good:

poka środeek

Opublikowano
  • Autor

Zamien sie na lampy :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:48_________________________________________________A dobrze swieca?Sprawdzales odblysniki?

Mow mi jeszcze :D

Swieca tak jak na xen przypadlo ... :P na mijania miedzy Passatowym bixenem a A4'kowym nie widze duzej roznicy.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:51_________________________________________________

ładna sztuka :good:

poka środeek

Musze zrobic fotky :P
Opublikowano

jest grubo :kox: kolejna biala :gwizdanie: oklejana ?

Opublikowano

No to masz do regeneracji :kox: :kox: :kox:

wpadnij w srode to CI wytlumacze co i jak.Mam na podmianek jakby co :)

Opublikowano

noooooo nareszcie!!! nareszcie bialy a nie czarny mat ! :kox::good::wink4:

Swietnie wyglada auto w tym kolorze z tymi czarnymi wstawkami.Ciekawa sprawa z lampami,wnetrze malowane wiec lampy rozklejane.Auto ktore ma juz kilka lat nie bedzie mialo kloszy w super stanie chyba ze jezdzilo tylko po miescie a jesli Twoje klosze nie sa wypiaskowane to albo sa po regeneracji albo lampy sa nowe :)

Ja bym chyba nic w tym aucie nie zmienial no moze procz znaczka s4 z przedniego grila i zderzaka z s-line na s4

Bialy macik jest piekny-napatrzec sie nie moge :tongue4:

Opublikowano

To sa bixy.

Opublikowano

Fajne fotki :)

Nie widzi mi sie ten misz masz S LINE z S4 i ta kratka z przodu :confused4:

Czekamy na fotki srodka :)

Opublikowano

śliczna :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.