Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] White Power B6 quattro


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie sprzedaje osobno Pany ... :P a jak sie nie sprzeda to kto wie czy o swapie nie pomysle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacza pisal cos o tym ze ma niebieskie wnetrze i nie chce pokazywac, nawet na otomoto nie ma pokazanego srodka :gwizdanie:

poka ten srodek, przeciez nikt nie kaze Ci pokazywac wacka :decayed: na formu juz ludzie widzieli srodek w takim kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacza pisal cos o tym ze ma niebieskie wnetrze i nie chce pokazywac, nawet na otomoto nie ma pokazanego srodka :gwizdanie:

poka ten srodek, przeciez nikt nie kaze Ci pokazywac wacka :decayed: na formu juz ludzie widzieli srodek w takim kolorze

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie temu autu na OtoMoto... teraz obczailem watek.. i widze,ze jestes ta sama osoba, ktorej sprzedalem Zete w tym roku (przyjechales tym Paskiem po nia) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guuupki :>

http://bikepics.com/pictures/2312744/

http://bikepics.com/pictures/2312742/

http://bikepics.com/pictures/2312741/

wneetrze bidne .. nie to co w niektorych klubowych a4rkach :) to nie ma co pokazywac :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 14:49_________________________________________________

Przygladalem sie temu autu na OtoMoto... teraz obczailem watek.. i widze,ze jestes ta sama osoba, ktorej sprzedalem Zete w tym roku (przyjechales tym Paskiem po nia) ;)

Jaki ten swiat maly :):hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym łynkoł ten samochód. Tylko czemu to jest kombi :slina: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałbym jakieś info na PW Ile przebiegu, jaka skrzynia (oznaczenie silnika), nie obraziłbym się jak bym dostał wykres z hamowni. Muszę się z tym przespać i pomyśleć czy kombi to dobra decyzja nie powiem miazga a kasa jest na takiego dieselka :gwizdanie:

Auto jest malowane/oklejane? Bo to nie jest chyba oryginalny jego kolor

EDIT: Homologacja na ciężarowy czyli ja musze reszte podatku za nią zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałbym jakieś info na PW Ile przebiegu, jaka skrzynia (oznaczenie silnika), nie obraziłbym się jak bym dostał wykres z hamowni. Muszę się z tym przespać i pomyśleć czy kombi to dobra decyzja nie powiem miazga a kasa jest na takiego dieselka :gwizdanie:

Auto jest malowane/oklejane? Bo to nie jest chyba oryginalny jego kolor

EDIT: Homologacja na ciężarowy czyli ja musze reszte podatku za nią zapłacić?

A czytałes wypowiedzi ? nie widzisz na fotkach że ma inny kolor :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, to AVF czyli ma skrzynie 6-biegowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem, kosa na maxa. Gdyby sedan to brałbym bez marudzenia. Ale przy avancie muszę pomyśleć, przespać się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym łynkoł ten samochód. Tylko czemu to jest kombi :slina: ;(

bedziesz mogl wozek dla dziecka wsadzic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krakaj, bo jak kupie avanta to moja pomyśli że chce zostać tatusiem :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...