Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony


Gość Prometeo

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak. Czekamy na zgłoszenie pw prze Malika , tak aby przyszło do nas info ze zgłoszeniem wiadomości. Do tego czasu ściągam uciszenie. Jeżeli zgłoszenie nie dojdzie to Łukasz wyciągnie konsekwencje :hi:

Z dniem jutrzejszym zostaje zmieniony regulamin forum i będziecie sobie mogli do woli wrzucać na pw. Konsekwencje będą wyciągane tylko w przypadku gróźb karalnych oraz tak jak dotychczas za obrażanie na forum

Podstawowe pytanie... od której godziny? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie na priva powinna być możliwość obrzucania się błotem..... sprawy załatwiane w "cztery oczy" powinny nie być brane pod uwagę... jak jedna ze stron nie ma ochoty dyskutować to daje bana i tyle.......... zupełnie inną kwestią jest obrażanie na forum.... tutaj takie przypadki powinny być tępione ale na priva (?) to są sprawy między dwiema osobami i nikogo więcej nie dotyczą więc po co to rozstrzygać (?) I teraz screen - można zrobić w gimpie..... zgłoszenie - można pousuwać wiadomości.... bez sensu jest takie dochodzenie kto co na priva napisał....

:good:

Oczywiście odbieganie od sedna sprawy ale powróćmy do tematu po...

Zrobić referendum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ale ojciec zalozyciel moze :gwizdanie:

Nie znam ani jednego ani drugiego (raz Malika pytałem o opony), dlatego staram to jakoś rozsądnie wytłumaczyć.

Jeśli okaże się, że Malik przegiął - no cóż :gwizdanie:

Widocznie trafiła kosa na kamień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Czekamy na zgłoszenie pw prze Malika , tak aby przyszło do nas info ze zgłoszeniem wiadomości. Do tego czasu ściągam uciszenie. Jeżeli zgłoszenie nie dojdzie to Łukasz wyciągnie konsekwencje :hi:

Z dniem jutrzejszym zostaje zmieniony regulamin forum i będziecie sobie mogli do woli wrzucać na pw. Konsekwencje będą wyciągane tylko w przypadku gróźb karalnych oraz tak jak dotychczas za obrażanie na forum

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:decayed:

Dorósł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo :good:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:51_________________________________________________taki maly OT Poźka stopka mnie zabila :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Czekamy na zgłoszenie pw prze Malika , tak aby przyszło do nas info ze zgłoszeniem wiadomości. Do tego czasu ściągam uciszenie. Jeżeli zgłoszenie nie dojdzie to Łukasz wyciągnie konsekwencje :hi:

Z dniem jutrzejszym zostaje zmieniony regulamin forum i będziecie sobie mogli do woli wrzucać na pw. Konsekwencje będą wyciągane tylko w przypadku gróźb karalnych oraz tak jak dotychczas za obrażanie na forum

Podstawowe pytanie... od której godziny? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Z samego rana , jak jeszcze będziesz spał w mokrym pampersie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zamiast powiedzieć, weź go kolego zbanuj)

I co ma go zbanować bo to koledzy ? weź się zastanów co piszesz :facepalm: to jest forum dla wszystkich czy dla wybranych jednostek i kolegów . Tak to może nie piszmy na forum bo komuś podpadnę i jutro będę miał bana :wallbash:

Dalej nie rozumiesz, mnie śmieszy stwierdzenie, że Prometeo dostał bana bo Malik i Łukasz to koledzy.

Młody, nie masz kolegów :wink4:? Nie wiesz jak się z kolegami sprawy załatwia? Jak dobry kolega to jedno słowo i nie ma problemu, w tym przypadku jest inaczej, więc albo nie są kolegami (jak sugeruje Prometeo) albo ktoś tu ściemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Czekamy na zgłoszenie pw prze Malika , tak aby przyszło do nas info ze zgłoszeniem wiadomości. Do tego czasu ściągam uciszenie. Jeżeli zgłoszenie nie dojdzie to Łukasz wyciągnie konsekwencje :hi:

Z dniem jutrzejszym zostaje zmieniony regulamin forum i będziecie sobie mogli do woli wrzucać na pw. Konsekwencje będą wyciągane tylko w przypadku gróźb karalnych oraz tak jak dotychczas za obrażanie na forum

:oklaski: fachowe podejście do tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zamiast powiedzieć, weź go kolego zbanuj)

I co ma go zbanować bo to koledzy ? weź się zastanów co piszesz :facepalm: to jest forum dla wszystkich czy dla wybranych jednostek i kolegów . Tak to może nie piszmy na forum bo komuś podpadnę i jutro będę miał bana :wallbash:

Dalej nie rozumiesz, mnie śmieszy stwierdzenie, że Prometeo dostał bana bo Malik i Łukasz to koledzy.

Młody, nie masz kolegów :wink4:? Nie wiesz jak się z kolegami sprawy załatwia? Jak dobry kolega to jedno słowo i nie ma problemu, w tym przypadku jest inaczej, więc albo nie są kolegami (jak sugeruje Prometeo) albo ktoś tu ściemnia.

albo.... "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. " :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może mnie uświadom...widocznie jestem głupi :decayed:

przez grzeczność nie zaprzeczę :polew: :polew: :polew:

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pytałem, prosiłem, wódkę stawiałem za każdego łba z tej listy żeby ich zbanowali a oni nadal na forum:

mmcvał, mcm, marefel, HajRajd, mekaweli

:disgust:

warnwarn.gifOstrzeżenie za wyzywanie od "łbów" i celowe przekręcanie nicków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, nie masz kolegów :wink4:?

Nie, same koleżanki :decayed:

Sorry za OT :hi:

Spoko luz, po prostu nie chciałem żebyś mnie źle zrozumiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pytałem, prosiłem, wódkę stawiałem za każdego łba z tej listy żeby ich zbanowali a oni nadal na forum:

mmcvał, mcm, marefel, HajRajd, mekaweli

:disgust:

widać Łukasz cię mniej lubi :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pytałem, prosiłem, wódkę stawiałem za każdego łba z tej listy żeby ich zbanowali a oni nadal na forum:

mmcvał, mcm, marefel, HajRajd, mekaweli

:disgust:

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyraźną prośbę jaką dostałem dodaję do listy jeszcze jedynego i najwspanialszego:

Rezacza 2010 roku mister AndyegoN :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...