Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony


Gość Prometeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Prometeo,

nie chce mi się czytać wszystkiego, co nasmarowałeś w tym wątku ponieważ już po pierwszych postach widzę, że chyba nie ma to sensu.

Nie dałeś mi nawet wrócić na spokojnie z pracy do domu, bo dokładnie w tym czasie nie dość, że obrzuciłeś mnie PW w tej sprawie to założyłeś drugie konto i robisz aferę na forum publicznym zamiast poczekać na to, aż ja ze swojej strony postaram się wyjaśnić sprawę. Takich rzeczy o podobnych problemach rozwiązuję na forum setki i w 99% załatwiam to z osobami zainteresowanymi na PW. Albo mają rację, albo nie - wszystko kwestia argumentów. Niestety zostaje ten 1%, który z mojego doświadczenia to zakompleksieni pieniacze, którzy nie mają co robić w domu, a rzeczywistość internetową traktują jako realne życie. Rozpętałeś to lepiej niż Macierewicz sprawę Smoleńska - byłbyś niezłym celebrytą, który zwraca na siebie uwagę poprzez afery chociaż z drugiej strony nie dziwię Ci się, że chcesz to wyjaśnić, ale są na to inne sposoby.

A dla innych, którzy mają ubaw czytając ten wątek i pisząc w nim swoje wypowiedzi: w tej sprawie otrzymałem 1 PW od Prometeo (jako zgłoszenie) oraz 1 PW od Malika z cytatem jego wypowiedzi. Zacytowałem dokładnie to, co otrzymałem i swoją decyzję (troll to powszechny opis trudnego użytkownika internetu, a "ćwok" to już obrażanie) podjąłem właśnie na podstawie tego, ponieważ muszę polegać na tym, co otrzymuję. Złamany został Regulamin jeżeli chodzi o obrażanie i otrzymałeś UCISZENIE. Jest to nieodwołalne chyba, że wyjdzie, że Malik nie wysłał mi dokładnie tego, co mu wysłałeś na PW (wtedy będę trochę niepocieszony ponieważ wyjdzie na to, że mnie oszukał). To postaram się sprawdzić i ustalić aczkolwiek przyznam szczerze, że po tym co odstawiłeś to nawet mi się nie chce, ale niestety moja rola tutaj wymusza na mnie wyjaśnienie tej sprawy. Mam nadzieję, że Malik również zajmie głos w przedmiotowej sprawie.

Natomiast jedna rzecz: Twoje pomówienie jakoby moja znajomość z Malikiem miała tu jakiekolwiek znaczenie jest nie na miejscu. Jedynie mogłem mu bardziej zaufać w momencie jak wysłał mi PW i zacytował rzekomą Twoją wypowiedź, a mam nadzieję, że Malik tego nie zmyślił.

W tej sprawie otrzymałem 1 PW od Ciebie, 1 od Malika. Zacytowałem dokładnie to, co otrzymałem. Decyzję podjąłem na podstawie tego, ponieważ muszę polegać na tym, co otrzymuję. Jest to nieodwołalne chyba, że wyjdzie, że Malik nie wysłał mi dokładnie tego, co mu wysłałeś na PW.

No widzisz, to jest bardzo cenna informacja w sprawie zmieniająca obraz całej sytuacji...

A jednak, jestem zaskoczony...

Jarek, ale czym jesteś zaskoczony ? Że na podstawie PW wyciągnąłem konsekwencje ?

Poza tym nie mam czasu i chęci na takie dyskusje - sprawę wyjaśnię tak jak to zawsze robię, a że tym razem trafił się przypadek tego 1% i trzeba zrobić to publicznie to tak zrobię. I nie róbcie burdelu w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: jak dla mnie wyczerpujaca odpowiedz ...

rozumiem ze jest opcja sprawdzenia oryginalnych wiadomosci bo cytowane jak wiadomo mozna dowoli edytowac i "wkladac w usta"

ludzia slowa ktorych nigdy nie wypowiedzieli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuuurwa ludzie czy wy nie macie większych problemów...... ?????????? jak kolega się spienił i za dużo napisał to połóż na niego laske i po temacie..... a nie jak dzieci a on powiedział a bo on mnie pociągnął....

To niech Ci strzelą kropka tak dla zabawy. Będziesz mógł się poskarżyć mamie :hi:

wyluzuj chłopie.... po co te emocje... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, ale czym jesteś zaskoczony ? Że na podstawie PW wyciągnąłem konsekwencje ?

Tak. Uważam że najpierw zanim wyciągniesz jakieś wnioski i pociągniesz kogoś do odpowiedzialności to powinieneś to najpierw sprawdzić dokładnie, a nie że:

Jest to nieodwołalne chyba, że wyjdzie, że Malik nie wysłał mi dokładnie tego, co mu wysłałeś na PW (wtedy będę trochę niepocieszony ponieważ wyjdzie na to, że mnie oszukał).

Poza tym zgadzam się w 100% że zakładanie drugiego konta i nowego wątka nie czekając na ostateczne rozwiązanie w sprawie jest raczej niskich lotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać status i pozycja uderza do głowy nawet na forum :gwizdanie:

A że audi_a4_klub zrobił to publicznie to o co hallo ? ktoś się wstydzi przyznać ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że audi_a4_klub zrobił to publicznie to o co hallo ? ktoś się wstydzi przyznać ? :cool1:

Z 2 konta ? Młody kontaktuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia, skoro Malik i Łukasz to tacy super koledzy (sam to sugerujesz) to Malikowi raczej nie chciałoby się bawić w fałszowanie wiadomości.

Napisałby do kolegi: " weź stary ucisz tego trolla bo mnie wku..." :wink4:

Wątpię, że Malik fałszowałby wiadomość zdając sobie sprawę, z tego że można sprawdzić czy pisze prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Prometeo, czy audi_a4_klub, czy ile jescze tam tych kont założyłeś.

Obrażasz ludzi publicznie na forum, obrażasz ludzi na PW, a następnie odwracasz kota ogonem.

Parę Twoich wypowiedzi dla niezorientowanych:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224490.msg2701347#msg2701347

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224490.msg2702016#msg2702016

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224490.msg2702122#msg2702122

Ja po Twoich hamskich odzywkach i PW ustawiłem sobie po prostu na Ciebie "ignore" i dalsze utarczki po prostu olałem.

Jeśli obiecasz, że zaczniesz się zachowywać normalnie i wnosić coś pożytecznego do tego forum to nasz Wsapaniały Zarząd Cię ułaskawi.

Dla mnei koneic tematu.

Malik ale nie odniosłeś się wprost do tematu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że audi_a4_klub zrobił to publicznie to o co hallo ? ktoś się wstydzi przyznać ? :cool1:

Z 2 konta ? Młody kontaktuj.

Nie pierwszy on i nie ostatni :cool1: Tez bym szukal sprawiedliwosci w ten sposob :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Uważam że najpierw zanim wyciągniesz jakieś wnioski i pociągniesz kogoś do odpowiedzialności to powinieneś to najpierw sprawdzić dokładnie

A jak to niby mam inaczej zrobić jak nie po tym, co otrzymuję ? Jarek, pomyśl trochę. Chcesz się ze mną zamienić na role i powyjaśniać kilkadziesiąt różnych sprzeczek miesięcznie ? Uwierz mi, że nie jest to łatwe przy takim ogromie ludzi.

Malik, trochę wymijająca odpowiedź, która mi nie pomaga niestety.

Tez bym szukal sprawiedliwosci w ten sposob :gwizdanie:

Tomek, jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu, bo sorry, ale pleciesz bzdury jak kilkuletni dzieciak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik, trochę wymijająca odpowiedź, która mi nie pomaga niestety.

Tez bym szukal sprawiedliwosci w ten sposob :gwizdanie:

Tomek, jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu, bo sorry, ale pleciesz bzdury jak kilkuletni dzieciak.

racja troche odpowiedz wymijajaca bo nie ma odpowiedzi na podstawowe pytanie o co watek sie rozchodzi

a jak inaczej mozna temat ogarnac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Uważam że najpierw zanim wyciągniesz jakieś wnioski i pociągniesz kogoś do odpowiedzialności to powinieneś to najpierw sprawdzić dokładnie

A jak to niby mam inaczej zrobić jak nie po tym, co otrzymuję ? Jarek, pomyśl trochę. Chcesz się ze mną zamienić na role i powyjaśniać kilkadziesiąt różnych sprzeczek miesięcznie ? Uwierz mi, że nie jest to łatwe przy takim ogromie ludzi.

Wierzę Ci i nie podważam tu Twojej pracy. Uważam jednak że uciszenie to już konkretna kara i wypadałoby to sprawdzić dokładnie, czyli np. poprosić o zgłoszenie konkretnej wiadomości do moderatora ( chyba wówczas otrzymasz jej treść w oryginale ) i na jej podstawie wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wkleić print screena ze skrzynki PW z ostatnimi wiadomosciami za które prometeo dostał bana

to jest bzdura bo screena moge zrobic w 2 minuty i napisac ze bog wie co napisales...

tylko opcja o ktorej pisal jarko jest jak najbardziej prawdziwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wkleić print screena ze skrzynki PW z ostatnimi wiadomosciami za które prometeo dostał bana

Problem polega na tym, że ów jegomość aby to ładnie wyglądało mógł pokasować niechciane PW i wtedy zrobić PrintScr :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:21_________________________________________________

Niech malik zgłosi tą wiadomość, którą niby dostał ode mnie poprzez przycisk "Zgłoś".

To jedyne rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wkleić print screena ze skrzynki PW z ostatnimi wiadomosciami za które prometeo dostał bana

Problem polega na tym, że ów jegomość aby to ładnie wyglądało mógł pokasować niechciane PW i wtedy zrobić PrintScr :gwizdanie:

to nawet nie chodzi o kasownie niechcianych pw przeciez mozna dowlnie zmienic tresc no Panowie dajcie spokoj z tymi screenami bo to jest

zaden dowod... tylko iwylacznie opcja zglos do moderatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Uważam że najpierw zanim wyciągniesz jakieś wnioski i pociągniesz kogoś do odpowiedzialności to powinieneś to najpierw sprawdzić dokładnie

A jak to niby mam inaczej zrobić jak nie po tym, co otrzymuję ? Jarek, pomyśl trochę. Chcesz się ze mną zamienić na role i powyjaśniać kilkadziesiąt różnych sprzeczek miesięcznie ? Uwierz mi, że nie jest to łatwe przy takim ogromie ludzi.

Wierzę Ci i nie podważam tu Twojej pracy. Uważam jednak że uciszenie to już konkretna kara i wypadałoby to sprawdzić dokładnie, czyli np. poprosić o zgłoszenie konkretnej wiadomości do moderatora ( chyba wówczas otrzymasz jej treść w oryginale ) i na jej podstawie wyciągnąć wnioski.

całe sedno- nie chce mi się wierzyć, że malik nie wie jak używac "zgłoś do moderatora" i bawił sie we wklejanie wiadomości z pw do pw i choć daleki jestem od zajmowania stanowiska w tej sprawie, pewnym rzeczom brak tu logiki, zwłaszcza w przypadku osób dobrze znających stronę techniczną forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...