Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku jest opis, a i w aukcji kilka linków podano.

Jakby miał opisać wszystkie modyfikacje w aukcji to by mu to trochę miejsca zajęło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku jest opis, a i w aukcji kilka linków podano.

Jakby miał opisać wszystkie modyfikacje w aukcji to by mu to trochę miejsca zajęło :naughty:

Dlatego napisałem , że w aukcji jest kilka linków, w których znajdziemy szersze info o samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale zadnych wynikow tej konwersji mechanicznej na RS4 niema....tylko fotki ze zmian stylistycznych....i jakies tam fotki sprezarek....ale ile auto ma mocy i wogole nie napisane jest nic, chyba ze ja slabo szukalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale zadnych wynikow tej konwersji mechanicznej na RS4 niema....tylko fotki ze zmian stylistycznych....i jakies tam fotki sprezarek....ale ile auto ma mocy i wogole nie napisane jest nic, chyba ze ja slabo szukalem

Bo konwersja na RS4 obejmowała karoserię, a pod maską jest ten sam silnik. Zarówno S4 jak i RS4 miały 2.7BiT więc nie było potrzeby wymieniać silnik, jedynie go zmodyfikować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik :

- Glowice audi rs4

- Wtryski bosch 440 cc thx bobr4

- 2 x k04 turbo audi rs4

- orurowanie samoco sport thx re5spec.pl

- fmic

- kute tloki ross

- kute korby

- sprzeglo audi rs4

- wydech 3 calowy custom

- poki co bedzie strojone na ori kompie jesli mi nie przejdzie lancer evo 5,6 to pojawi sie autronic i conajmniej 2 x gt28rs zamierzeniem bylo zbudowac ori rs4 wiec tak zostaje

- hamulce moge zrobic swapa z audi rs6 plus zobaczymy jakie beda dalsze losy auta.

niestety o osiągach nic nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo jeszcze nie wystrojone

No to jak to tak ? Przyjedzie klient kupic auto...powie no śliczne białe i wogle miód cud orzeszki, no ale pora teraz na jazdy testowe i diagnostyke....a nie nie jazdy testowej nie mozna zrobic bo auto nie wystrojone ! :) Prosze zabrać je sobie lawetą i wystroić :) buaahahahahaah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie do wlasciciela... :naughty:

Podobno auto tez ostatnio nie jezdzone za bardzo... ale nie wiem na ile to prawda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec moze wlasciciel cos by napisal....Jak auto śmiga ile ma mocy itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na razie brak czasu 317 koni i prawie 500 nm . W tej chwili jezdzi w awarii a dokladnie zimuje w cieplym garazu ja upalam bmw gdyz zalozony wiekszy tunel przeplywki i przeplywka od rs4 wiec mapy mu sie rozjechaly".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany, ale wystawianie auta kompletnie niezestrojonego to lekka żenua...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbrajaja mnie wasze komentarze. :cool1:

booo? zapytaj kogos z branzy o ile ci powie to zobaczysz ile 2,7 po takich modach juz wybuchlo w PL, wtedy stwierdzisz ze jednak pytania te maja sens

Wybuchło ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam godze mozna dostac taki zderzak do przodu??

Zapewne na allegro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam godze mozna dostac taki zderzak do przodu??

Pamiętaj że bez dużych przeróbek sie nie obejdzie.

wiec wiadomo czy auto przed sprzedaza bedzie wystrojone czy nie ?

i wiadomo ile +/- KM bedzie ?

Też jestem ciekawy jak z parametrami tego potworka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...