Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko kozak :kox: Jak już masz sprzedawać to mam nadzieję że zostanie na forum bo szkoda żeby się zmarnowało. Mi tylko ten dach nie podchodzi, całe białe byłoby :good:

Opublikowano
  • Autor

Byl bialy ale brakowalo mu tej agesywnosci tak samo jak na srebrnych felgach. Teraz jest naprawde cool r

Opublikowano

Z tym dachem wyglada :kox: Super fura :)

Opublikowano

To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie :naughty::kox:

Opublikowano

gdzie kupiles te ledki pochwal sie

Opublikowano

To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie :naughty::kox:

Zero kontrastu ..białe auto ..białe alu :sick3:

Jest jak jest ..jest w pyte :kox: :kox: :kox::good: :good: :good: :good:

Opublikowano

To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie :naughty::kox:

Zero kontrastu ..białe auto ..białe alu :sick3:

Jest jak jest ..jest w pyte :kox: :kox: :kox::good: :good: :good: :good:

DOKŁADNIE :good:

Opublikowano

Ale właśnie ten brak kontastu byłby ciekawy, poprostu auto byłoby inne. Spotkać białe RS4 jest ciężko a białe RS4 z białymi alu to wogóle :naughty: Zresztą popatrzcie jak nowe białe B8 wygląda na białych R8 :kox:

Opublikowano

Białe z białym to patologia :sick3:

Dla mnie tu jest za mało czarnego ..ja bym pojechał maske w czerń lub carbon ..obudowy lusterek to samo :kox:

Ale są chromki i relingi :wink4:

Opublikowano

Jakby była maska na czarno to z tym dachem by się fajnie komponowała :tongue4: A sam dach to mi jakoś nie podchodzi.

Opublikowano
  • Autor

Maske carbon sprzedalem koledze z forum SID do jego s4 . Wiecie szczerze powiem ze maska , dach i szyby dawaly efekt 2 kolorowego auta a ja tak nie chcialem . Mi sie tak podoba wiadomo ile osob tyle opini mi sie podoba . Mysle jeszcze nad felgami 19 " ale nie wiem czy to bedzie wygodne

Opublikowano

Maske carbon sprzedalem koledze z forum SID do jego s4 . Wiecie szczerze powiem ze maska , dach i szyby dawaly efekt 2 kolorowego auta a ja tak nie chcialem . Mi sie tak podoba wiadomo ile osob tyle opini mi sie podoba . Mysle jeszcze nad felgami 19 " ale nie wiem czy to bedzie wygodne

do body rs4 19" to minimum [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 17:03_________________________________________________bedzie wygodnie ;)

smialo kupuj

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto bedzie najprawdopodobniej do sprzedania cena w okolicach 45 tys tel 792 22 44 84

Opublikowano

ja bym już nic nie zmienial...jeszcze ta ramka grila na czarno :kox:

szkoda że idzie pod młotek...oby nowy własciciel nie popsuł tego majstersztyku jakimiś nędznymi modami :no: :no:

Opublikowano

godzine temu znalalem Rs'a na allegro.

Opublikowano

godzine temu znalalem Rs'a na allegro.

Wrzuć linka :wink4:

Opublikowano

Wszystko fajnie pięknie....ale nic nie napisane o modyfikacji mechanicznej i czy auto jest wystrojone jakos i wogole jaką mocą się legitymuje

Opublikowano

W tym wątku jest opis, a i w aukcji kilka linków podano.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.