Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już moja kolejna A4. Tym razem padło na A4 b7 2005r 3.0 Tdi quattro. Kupiłem ją od młodej niemki z padniętym silnikiem. Po długich poszukiwaniach silnika BKN 204km wpadł motor ASB 232km z 2007r. Auto dostało nowe sprzęgło i dwumas. Po krótkiej wizycie we Wrocławiu w Ecu Project został usunięty DPF :> Wyposażenie auta:

- bi-xenony

- siedzenia S-line + grzane

- listwy progowe s-line

- czarna podsufitka

- kiera s-line + gałka zmiany biegów

- RNS-E + DVD + USB + BT + DVB-T

- tempomat

- servotronic

- 4x el. szyby

- czujnik deszczu

- parktronic tył

- lampy tył LED

- alu w macie 235/45R17 zima

Autko po zakupie

72549557.jpg

Z nowym grillem

57590369.jpg

84990983.jpg

91870279.jpg

25637704.jpg

77424512.jpg

83468974.jpg

41949995.jpg

Przeprowadzone mody:

- DPF out

- grill pomalowany na czarny połysk

- ramka klubowa :tongue4:

- ori lotka s-line

- dokładka zderzaka s-line

- boczki :)

- końcówka ULTER N1-101RS

- alu 19"od tt rs na lato w graficie :jerk:

Opublikowano

macik za***isty :kox: :kox: :kox:

te kola to zimowe?? przydalby sie jakis dystans :cool1:

silnik :good: :good: szkoda ze Avant

wyposazenie tez widze ladne fis kolor :slina:

poka jak te ledy swieca w nocy

Opublikowano

Konkret, gratulacje! Niech dobrze służy :rolleyes:

Pasuje mu ten czarny mat.

Opublikowano

elegancka furmanka :naughty: :naughty: ale te głośniki średnio pasują :hi: nie wiem dlaczego sie tak tu przyjeło ale co Ori to Ori :hi:

Opublikowano

wpadnij na spota, chętnie obadam na żywo... nie myślałeś jeszcze o przednim zderzaku S-line i o ciemnych kloszach lamp przednich?

Opublikowano

Siemian 2 :naughty: tylko nie mów że narcyz jestes jeszcze i masz długie kłaki :blink:

Tak serio to ładne auto ale grill trzeba było dać s line i tak jak pisze jedrekx zderzrak :good:

Opublikowano
  • Autor

poka jak te ledy swieca w nocy

w niedługim czasie wstawie fotkę jak to świeci

wpadnij na spota, chętnie obadam na żywo... nie myślałeś jeszcze o przednim zderzaku S-line i o ciemnych kloszach lamp przednich?

na spota na pewno wpadnę bo jeszcze nigdy nie udało mi się dojechać :bag: a co do zderzaka to mam nadzieję, że kiedyś zawita u mnie, ale wiadomo wszystko zależy od funduszy... :gwizdanie:

Siemian 2 :naughty: tylko nie mów że narcyz jestes jeszcze i masz długie kłaki :blink:

Tak serio to ładne auto ale grill trzeba było dać s line i tak jak pisze jedrekx zderzrak :good:

:> tylko moje a4 jest pomalowane na mat bo niemka ponoć bała się folii :polew:

Opublikowano

A środek ori ? ori jaki jest kolor srebrny > ? pomalowała zewnątrz :shocked: dobra była :hi:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak kolego :hi:

Opublikowano

witam witam :hi:

kolorek lux podoba Mi się ten czarny macik :good: :good: :good:

super super

pozdro

Opublikowano

zaje.. avancik i wyposarzenie.

środek piękny :good:

rezaj i jeżdzij.

Opublikowano

Niezły szczur :good:

Opublikowano

Wiesz zapodaj jeszcze lstwy drzwiowe od s-line robią dobrą robotę :gwizdanie: Auto kozak :good: Ale chyba już dwa batmany na forum wystarczą :mysli:

Opublikowano

wywalić pomarańcz z lamp

a pozniej juz z górki :kox:

Opublikowano

ładna furmanka :good: , czemu wycieraczka z tyłu w drugą mańkę? to jest ori zawias? bo jakoś wydaje mi się, że nisko siedzi...

Opublikowano
  • Autor

czemu wycieraczka z tyłu w drugą mańkę? to jest ori zawias? bo jakoś wydaje mi się, że nisko siedzi...

bo została w takiej pozycji i nie chce ruszyć dalej :wallbash: a co do zawiastu to ori był 1BE ale niemka wsadziła czerwone sprężyny

A co do modów jakie piszecie to pewnie że :good: ale zobaczymy jak to się potoczy :mysli: na pierwszym etapie muszę zrobić coś z boczkami :mysli:

Opublikowano

jest konkret :slina: wpadaj na spota w niedziele, obadamy na żywo tą maszynę :naughty:

Opublikowano

Bart-s miał boczki do sprzedania. A z takimi już kupiłeś czy próbowałeś sam rezać?

Opublikowano
  • Autor

Bart-s miał boczki do sprzedania. A z takimi już kupiłeś czy próbowałeś sam rezać?

Właśnie z takimi kupiłem a kupiłem drugie boczki ale z innym materiałem i myślałem że materiał da się przełożyć a on jest na stałe :wallbash:

jest konkret :slina: wpadaj na spota w niedziele, obadamy na żywo tą maszynę :naughty:

Mam takie plany tylko nie wiem czy wyrobię za prędko są spoty :gwizdanie: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.