Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

na tych felgach lakier *to jest mat czy połmat ?

Kolego nie wiem felgi są od TT orginał. Mat to nie jest bo mają lekki połysk, a zdjęcia były robione słabym aparatem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz folię matową czy to jest klar mat ?

Auto było malowane w DE. Młoda kobieta od której kupiłem auta bała się okleić i wolała pomalować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiaszczo wyszło :thumbup1: wnęki drzwi też masz w macie malowane, czy została perła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te lufki zbyt wielkie, a co felunku bardzo ładne, ale jestem w szoku że ET 54+ 5mm dystans i weszło, ja w ubiegłym roku przerabiałem takie tylko ET 48, 8.5 cala i niestety nie było szans założyć tego ani z przodu ani z tyłu,

dopiero dystans 10mm pomógł ale niestety bez pierścienia nie było szans prosto ustawić kołek, po za tym rozmiar oponek 255 do B7 jest nieporozumieniem, ręce bolą od trzymania/kontrowania kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym rozmiar oponek 255 do B7 jest nieporozumieniem, ręce bolą od trzymania/kontrowania kierownicy

Dobrze gadasz,w zeszłym sezonie miałem 235 i już więcej ich nie założę,w koleinach auto jedzie jak tramwaj,droga staje się bardzo męcząca.Zrób coś wkońcu z tą wyciraczką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 235 to jest ok, ja na takich śmigam

Chyba po lepszych drogach śmigasz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 235 mam na zimę i naprawdę jest ok, a co do wycieraczki to trzeba coś z nią zrobić, ale czasu brak i inne rzeczy sa na pierwszym planie:hi:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Nowy przód s-line prosto z serwisu :banan: + doszły lampy z białymi kierunkami + tylni dyfuzor w kolor :decayed:

audi4p.jpg

audi3j.jpg

audi2oj.jpg

audi1kz.jpg

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu lepiej z pomalowana dokładka.:banan::banan: a mówią ze moje 90 sa duże hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle nieźle, ładny szatan, przód prosto z serwisu ??? nówka ??

a własnie co do zawieszenia to jest ori s-line ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sprężyny są koloru czerwonego a jakiej firmy to nie wiem tylko amorki są ori s-line :decayed: Tak przód nówka tylko lampy z 2008r :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękny :slina: cieszę się, że jesteś zadowolony tak, jak ja! Krzychu jak z nim gadałem to zdradził mi jaki ryjek wpadnie :naughty: teraz pora na listwy boczne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...