Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jozek, wygrałeś internet :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:polew::polew:

Nie kuście mnie, bo odłożoną kasę na remont skrzyni przepierdole na gwint :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 12-07-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 20:54 ----------

Bixy zmontowane i świecą tak jak powinny.

Przetwornice Koito D4S i palniki nie znanego pochodzenia, ale koleś w sklepie powiedział, że nie ma zwrotów...

Wszystko świeci dobrze, ale ten projektor z B6 to jednak totalna kupa :grin: Odcięcie mega dziwne jest w tej lampie...

Tak poza tym to lewa lampa drga (cała te blenda wewnątrz "chodzi") i nie wiem co z tym zrobić, prawa sztywno siedzi.

No i jeszcze coś, w trakcie jazdy zgasła lewa lampa (tylko światło mijania) więc odpiąłem kostkę i włożyłem z powrotem - wszystko wróciło do normy :eusathink:

No teraz trzeba szukać kompletu do samopoziomowania - w sumie to znalazłem, ale nie wiem ile facet mi za to zaśpiewa...

Aaaa i jeszcze jedno, chyba zapomniałem przykręcić tej śrubki co trzyma ten pałąk od regulacji wysokości reflektora i mi spadł podczas jazdy :doh: Mam nadzieję, że gdzieś tam jest w zakamarkach (nie miałem przy sobie torxa żeby lampę wyjąć i szukać). Da się to dokupić, czy nie ma opcji?

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 23:46 ----------

Lampy umyte od wewnątrz i uszczelnione, na razie nie parują :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dziękuję za życzenia :hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dawno żadnego updatu nie było.

Przód wymieniony, jak na razie mi się podoba, nie czuje różnicy między serią a tym -35mm, samochód lepiej wybiera dziury, chyba że to placebo, bo stare amorki były już wywalone i tłoczysko nie wracało na swoje miejsce po wciśnięciu, chociaż na SKP wyszło jakieś 65% przód :E

Tył wymienię wkrótce razem z odbojami i nowymi amortyzatorami :thumbup:

WIF6JGDl.jpg

Tak poza tym to walczę z samopoziomowaniem reflektorów :E

Opublikowano

No i już mniejsza koza :decayed: jest fajnie i powiem Ci że kolor kół pasuje idealnie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Buuuuuu....

duuNp9Ql.jpg

l3cX3LOl.jpg

7mkWhIDl.jpg

AAe7Hwml.jpg

yWstDKll.jpg

InKtBu7l.jpg

qESktR0l.jpg

1ZJZkvUl.jpg

Drzwi całe, ale na czwartym zdjęciu widać, że się trochę załamały do wewnątrz :thumbdown: Jakoś będę musiał to przeżyć.

Opublikowano
:cry:
Opublikowano

sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Opublikowano
  • Autor
sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Opublikowano

samodzielnie czy w niewiedzy? ;(

Opublikowano

szkoda kolego:kwasny: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

moze teraz s-line zderzaczek wpadnie?

Opublikowano
sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Auto ma jeździć. A jak jeździ to szit czasem ma miejece. Się naprawi i się będzie smigało dalej a,i grosz na fsnty pewnie Ci zostanie. Nie ma tego zlego .....

Opublikowano
  • Autor
sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Auto ma jeździć. A jak jeździ to szit czasem ma miejece. Się naprawi i się będzie smigało dalej a,i grosz na fsnty pewnie Ci zostanie. Nie ma tego zlego .....

Panie to z mojej winy, jeszcze mandat dostałem na 450 zł :decayed: Także tylko w plecy jestem i nic więcej.

szkoda kolego:kwasny: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

moze teraz s-line zderzaczek wpadnie?

Jedyne co może na tył wpaść to S4 ::kwasny:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

samodzielnie czy w niewiedzy? ;(

Niestety moja zasługa. Jazda w prawo na lewoskręcie, babka była w martwym polu i nie zauważyłem jej kompletnie chociaż patrzyłem w lusterko, rutyna gubi :wink:

Opublikowano

Kamil kupowałeś może te zaślepki sprysków za 29zł o któych pisałeś?

Opublikowano
sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Auto ma jeździć. A jak jeździ to szit czasem ma miejece. Się naprawi i się będzie smigało dalej a,i grosz na fsnty pewnie Ci zostanie. Nie ma tego zlego .....

Panie to z mojej winy, jeszcze mandat dostałem na 450 zł :decayed: Także tylko w plecy jestem i nic więcej.

szkoda kolego:kwasny: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

moze teraz s-line zderzaczek wpadnie?

Jedyne co może na tył wpaść to S4 ::kwasny:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

samodzielnie czy w niewiedzy? ;(

Niestety moja zasługa. Jazda w prawo na lewoskręcie, babka była w martwym polu i nie zauważyłem jej kompletnie chociaż patrzyłem w lusterko, rutyna gubi :wink:

W Twoim wieku rutyna:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Kamil kupowałeś może te zaślepki sprysków za 29zł o któych pisałeś?

Nie jeszcze.

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:59 ----------

Nowy mod będzie :banan:

S9YOnpfl.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za tutka :good:

Rozumiem, że to trzeba ten bolec zpiłować we włączniku z TT/A3?

Po niemiecku ja niśtfersztejen :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Chyba jako jedyny jestem przeciwnikiem tych chrom wlacznikow i przyciskow na calym forum:grin::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.