Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

nie twierdze,że tak nie było... zdarzają się auta o takim wieku i z takim przebiegiem...

jednak bardziej wydaje mi się prawdopodobne,że chłopak dostał auto po mamie lub po dziadku...

zrobił sobie zawias i założył koła, po czym uznał, że czas na coś nowszego... niż to, że facet miał dziesięć aut i jeździł sobie a to tym... a to tamtym...

bo przecież to nie jest auto unikatowe, aby trzymać go w swojej kolekcji...

u mnie w rodzinie były, a nawet są auta które mają 10lat i przebieg 70tyś km.... więc nie uważam, że to nie jest faktyczny przebieg...

poza tym widzisz ogólny stan auta i możesz ocenić jaki mniej więcej masz przebieg...

BTW: książka serwisowa to dla mnie żaden dokument... na allegro kupisz czystą książkę do każdego auta...

w radomiu podobno za 100zł zrobią Ci każda pieczątkę, z reguły jest to jakiś niemiecki salon...

(klient jedzie do STER'u w radomiu i mówią,że nie mają dostępu do historii auta w niemczech)...

raz słyszałem o historii,że facet kupił auto z książką i w kalendarzu zauważył, że ostatni przegląd był w... niedziele... zadzwonił do serwisu,

a tam niemcy powiedzieli,że to auto nigdy u nich nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebeg... normalnie... nie do wiary... no

ja mam starszego i mniejszy przebieg o połowę niż Mordeliussa można trafić ale po znajomości ... moim szwagra ojciec robił do 3000 km na rok przez 14 lat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż wlasnie ja miałem po znajomosci sprowadzany ten mobilek :)

kwestia trafienia a potem cieszenia sie o dbania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie rozrząd u mnie był wymieniony ze starosci jak miał 38tys :> a na jakim oleju kolego lata twój bo ja mam FUCHS 5W30 i myśle o wymianie na Motula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz dostrzegełem że fele masz podobną do mojej, ładuj w kolorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias bedzie na lato zmieniony napewno na ten ktory jest na zdjeciach bo na zime to samobojstwo :) a felga bedzie pewnie albo 16 albo 17 ori tylko te musze sprzedac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tez mi sie strasznie spodobala jak ją zobaczyłem dużo bardziej niż wcześniejsza b5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tez mi sie strasznie spodobala jak ją zobaczyłem dużo bardziej niż wcześniejsza b5 :)

jaką miałes wcześnijszą b5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był przed lift 1994 rok jedna z pierwszych b5 :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________Eszzzz z checia zamienilbym ja na jakas a6 2,8 albo 2,4 :( najlepiej w quattro i w sedanie :D:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciut drogo myślę wołasz za ten samochód. A to "wyposarzenie":facepalm: w ogłoszeniu proponowałbym jak najszybciej poprawić bo niepoważnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wlasnie nie ja to pisalem a z tego co wiem to chyba nie da sie zmieniac opisu aukcji;/

Czy ja wiem czy 17 tys to drogo jak na taki przebieg bogate wnetrze i gaz zalozony ?

Z tego roku widzialem auta za 15tys bez gasu i do oplat...

Takze wedlug mnie to nie jest drogo :)

Auto warte tej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...