Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Notlauf


przemko201

Rekomendowane odpowiedzi

inny zaworek tzn stary moj co kiedys wymienilem ale nie wiem czy dobry czy zly dostalem nowy i wlozyelem

poz zrobioeniu tego loga ostatniego nie lapie juz nofault i w miare idzie ale kolego pisze mi ze jest zle rozregulowana sztanga

juz trace cierpliwosc zrobie dzis jeszcze logi dynamicze 003 008 011 po tej zmianie i wrzuce na forum

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy sztanga gdy "upuszcza" ciśnienie rusza sie w stronę gruszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro mysle ze bedzie wszystko jasne jestem umowiony z CTV lublin dam znac jak sie z tym uporali gdyz obecnie czasu brak i miejsca na grzebanie niestety

po wymianie przewodow cisnienia jakby lepiej juzz nie lapie nofault ale na wszelki wypadek bede jutro w lublinie i umowilem sie na diagnoze

tak ze napisze kolegom jak co i z czym

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro mysle ze bedzie wszystko jasne jestem umowiony z CTV lublin dam znac jak sie z tym uporali gdyz obecnie czasu brak i miejsca na grzebanie niestety

po wymianie przewodow cisnienia jakby lepiej juzz nie lapie nofault ale na wszelki wypadek bede jutro w lublinie i umowilem sie na diagnoze

tak ze napisze kolegom jak co i z czym

pozdro

zrob ponownie logi i bedzie wszystko jasne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbulum troszke za duzo pompuje 2400 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za sugestie jestem juz umowiony z CTV z dozynkowej na czyszczenie suszarki i odrazu zmiane softu tunning po diagnozie wstepnej tak myslalem ze to jest albo zawor albo dalej kierowniczki wyszlo ze kierowniczki lub pierscien po swietach wstawiam samochod napisze co jak wyszlo.

Wstepnie jestem zadowolony z mechanika konkretny i gada na temat nie to co wiekszosc ...... w naszej rzeczywistosci zobaczymy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbulum troszke za duzo pompuje 2400 :gwizdanie:

troszke .... :polew:

czekamy na efekt koncowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...