Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia po II urodzinach Klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że koledzy się przednio bawili! Kiedy jest ten letni zlot?:D bo pewnie tam już się będę chciał pojawić! Jakaś majówka planowana?

Opublikowano

i to będzie szybka piłka... BAN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

adasia wyślij. On wczoraj banowanie już przetrenował :polew:

adaś odesłał Schumachera do pit stopu :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew:

Dzięki wszystkim za ekstra zabawę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ziomyy, gdzie wrzucic fotones co by bylo szybko i przyjemnie ?? Fotosik , Plikus , wrzuta , picasa czy cos innego ???

Opublikowano

Witamy wszystkich My też już w domku ale dopiero teraz na kompie

impreza nie zapomniana szkoda że nie byłem w piątek ale na letnim to soooobie odbije :naughty: fajnie że znowu was zobaczyłem [niektórych pierwszy raz] mordy wy moje i jak to powiedział pewien kolega jesteście KLASA KOŃ

schiller i Justyna dzięki za ...wszystko co zrobiliście a było tego dużo by ogarnąć taką imprezę i tyle dzików z każdego regionu naszego kraju i nie tylko SZACUNECZEK jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: i dzięki wszystkim za przybycie oby nas było coraz więcej stałych zlotowców - wywrotowców :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich - my też dotarliśmy cali i jest KLASA KOŃ !

Fotek jest od zaje......! Jak przejdą wstępną cenzure to na chomika zapodam w jednej paczuszce.

Organizacja gicior Jest KRAKÓW jest ZABAWA - ale jakby nie było OPOLA byłoby smutno.... :kox:!!!

......texty ze zlotu....bardzo poszę!

CHYBA JESTEM NAJEBANY !!! ( powiedział Zuku w niedziele nad ranem- wtajemniczeni wiedza o co bangla)

Opublikowano

A WY WOGÓLE TO COŚ PIJECIE???? by zuku jak przyszedł do nas z fla....

Opublikowano

Widzę że koledzy się przednio bawili! Kiedy jest ten letni zlot?:D bo pewnie tam już się będę chciał pojawić! Jakaś majówka planowana?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26290.0 :wink4:

Opublikowano

Fotek jest od zaje......! Jak przejdą wstępną cenzure to na chomika zapodam w jednej paczuszce

Wrzucaj na bieżąco na picasse a nie w jakieś paczuszki będziesz pakował :chytry:

Opublikowano

to był jakiś zlot :mysli::polew:

Opublikowano
  • Autor

a fotek dalej nie ma

Jak na zlocie NUDY :polew: :polew: to po co fotki robic :polew: :polew:

Opublikowano

A mnie znow nie bylo f*ck :wallbash:

Opublikowano

super że się zlot udał . miło się czyta jak jest tyle zadowolonych osób :oklaski: dla organizatorów i na następnym napewno sie już pojawię :th:

Opublikowano
  • Autor

Jak by cos to foty dla nie wiedzacych sa w pierwszym poscie !! :)

Opublikowano

Ja tez chcialam ze swojej strony podziekowac wszystkim......za swietna zabawe..... :th: :oklaski:

Niech zaluja Ci co nie byli....

A teraz czekamy na letni..... :naughty:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za impreze "klasa koń" :) Jako nowy w tym wypasionym towarzystwie jestem pod wrażeniem organizacji, atmosfery i całego weekendu. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na następnym zlocie.

PS. Kilka moich fotek http://picasaweb.google.pl/Patryk.Pietron/A4Klub

Opublikowano

"guten morgen" :polew:Schiller debeściak i jego mafia też jest debeściak :polew: :th: :th: :th:

Opublikowano

Panowie Impreza WYPAS!!!

Łódź dziękuje organizatorom za wszystkie atrakcje i piękny weekend.

Tylko czemu ja jeszcze zdycham.... :gwizdanie:

Opublikowano

My rowniez dziekujemy organizatorom :)

no i C.Mile i Łukaszowi-r za super wieczor :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.