Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Jaka Instalacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szczerze mówiąc to już nie wiem gdzie umieścić ten wątek, kiedyś pisałem tutaj zostałem przeniesiony do "Polecane instalacje", tam z kolei przeczytałem cyt:"czy napewno dokładnie przeczytałem tytuł tego działu" nie wiem gdzie powinien się znaleźć ten post?

Chodzi mi o odpowiedź na pytanie jaką instalację założyć do B6 1.8T 163 KM? Co do ceny to hm zależy mi by było solidnie a nie tanio.

Opublikowano

sterownik Stag

reduktor AC R01

Wtryski Hana

plus kumaty gazownik (na pewno nie w auto alsa)

Opublikowano

sterownik Stag

reduktor AC R01

Wtryski Hana

plus kumaty gazownik (na pewno nie w auto alsa)

mam taki zestaw i jestem zadowolony

Opublikowano

w opisie podają,że ten reduktor jest przewidziany do 150koni...jesteście pewni,że to dobry wybór?

Opublikowano

jezeli sie obawiasz ze za maly to mozesz zamontowac 2xacr01

Opublikowano

Przejrzyj forum "lpg-forum.pl". Tam dostaniesz konkretną specyfikację, aczkolwiek to co kolega napisał wyżej jak najbardziej powinno ogarnąć twoje auto (być może reduktor polecą inny).

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za odpowiedzi teraz tylko znaleźć kumatego gazownika co w cale nie jest takie prostę :wallbash: Chłopaki polecają Mławę, cho...nie daleko ale widzę że nie będę miał innego wyjścia

Opublikowano

Jak Mława to tylko Nowotczyński.

Gość zna się na tym co robi.

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem właśnie tam wszyscy polecają, tylko te kilometry do przejechania ehhhhh. Wkurza mnie to że po JAKOŚĆ muszę jechać prawie 200 kilometrów :wallbash: że nie ma nic bliżej ;(

Opublikowano

W Lublinie masz Adama Rogowskiego , też gość zna się na rzeczy .

Opublikowano

Tak wiem właśnie tam wszyscy polecają, tylko te kilometry do przejechania ehhhhh. Wkurza mnie to że po JAKOŚĆ muszę jechać prawie 200 kilometrów :wallbash: że nie ma nic bliżej ;(

ja tez jechałem 100km, miałem jeden fuckup na poczatku, ale samo sie naprawiło i w sumie duzo nie zrobilismy bo jakies 5 tys km przez pare miesiecy ale na razie wsio gra, polecam Nowotczyńskiego ludzie jadą do niego nawet ponad 200km, widocznie warto :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pisałem do Pana Nowotczyńskiego zaproponował mi to samo co pisał grzemo czyli sterownik Stag

reduktor AC R01

Wtryski Hana

Opublikowano

Przejrzyj forum "lpg-forum.pl". Tam dostaniesz konkretną specyfikację, aczkolwiek to co kolega napisał wyżej jak najbardziej powinno ogarnąć twoje auto (być może reduktor polecą inny).

Spróbuj odezwać się do Nikodema z tego forum jest z warszawy.

W reduktorze Ac pływa ciśnienie

Opublikowano

Przejrzyj forum "lpg-forum.pl". Tam dostaniesz konkretną specyfikację, aczkolwiek to co kolega napisał wyżej jak najbardziej powinno ogarnąć twoje auto (być może reduktor polecą inny).

Spróbuj odezwać się do Nikodema z tego forum jest z warszawy.

W reduktorze Ac pływa ciśnienie

on nie wystawia faktury na montaz bo nie ma zarejestrowanej firmy,więc troche kombinacji jest, koles troche wariat, ale pojecie ma

tez mi proponowal ta konfiguracje, ale wtedy jeszcze o acr01 nie bylo zadnych negatywów

Opublikowano

on nie wystawia faktury na montaz bo nie ma zarejestrowanej firmy,więc troche kombinacji jest, koles troche wariat, ale pojecie ma

mogło się coś zmienić albo może załatwić fakturę, a myślę ze warto bo Nikodem na naprawdę pojecie.

Opublikowano

Reduktory ACR 01 są już poprawione i nie ma z nimi żadnego problemu i jako jedyne mają zaniżony próg obsługi KM.

Opublikowano

Przejrzyj forum "lpg-forum.pl". Tam dostaniesz konkretną specyfikację, aczkolwiek to co kolega napisał wyżej jak najbardziej powinno ogarnąć twoje auto (być może reduktor polecą inny).

Spróbuj odezwać się do Nikodema z tego forum jest z warszawy.

W reduktorze Ac pływa ciśnienie

U mnie na poczatku plywalo i nie wiadomo od czego. Teraz jest dobrze. Chyba musialo sie ulozyc co nieco...

Opublikowano

Reduktory ACR 01 są już poprawione i nie ma z nimi żadnego problemu i jako jedyne mają zaniżony próg obsługi KM.

pierwsze maja wylot gazu 16mm a poprawione 12mm i jak szukałem z 2 tygodnie temu to nie moglem znaleźć poprawionego wszyscy mieli z 16mm wylotem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.