Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Problem z uruchomieniem ciepłego silnika


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ponownie, szukalem i szukalem i znalazlem tylko jakie sa problemy jak v6 slabo pali na zimno a u mnie odwrotnie, na zimno super a na cieplo trzeba dluzej krecic, wydaje mi sie ze kiedys krecilem krocej zeby zapali, wiem ze VAG by sie przydal nawt mam laptopa i wpinke tylko niewiem jak sie do tego zabrac, takze dzieki za info co moze mojej niuni byc??

czy to moze byc powiazane z czujnikiem temperatury? pozdrawiam

* (temat poprawiony) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ponownie, szukalem i szukalem i znalazlem tylko jakie sa problemy jak v6 slabo pali na zimno a u mnie odwrotnie, na zimno super a na cieplo trzeba dluzej krecic, wydaje mi sie ze kiedys krecilem krocej zeby zapali, wiem ze VAG by sie przydal nawt mam laptopa i wpinke tylko niewiem jak sie do tego zabrac, takze dzieki za info co moze mojej niuni byc??

czy to moze byc powiazane z czujnikiem temperatury? pozdrawiam

myślę że wizyta u tunera by załatwiła sprawę . Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyj opcji szukaj, na temat V6 jest wiele tematów, zrób logi wszystko jest dokładnie opisane na forum, po tym wszystkim dopiero będzie można coś powiedzieć[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 01:41 _________________________________________________

myślę że wizyta u tunera by załatwiła sprawę . Polecam.

po co tuner?? nie rozumiem Twojej wypowiedzi...

koledze chodzilo o zrobienie muku w sofcie zwiekszajac dawke rozruchowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że wizyta u tunera by załatwiła sprawę . Polecam.

dzieki za info, do Rogala juz jestem zapisany, mam nadzieje ze pomoze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego christophe1977 juz jestem po wizycie u Rogala, jak pisali wczesniej, zwiekszona dawka rozruchowa i wszystko jest git , pali za dotknieciem kluczyka, ciekawostka jest to ze po sprawdzeniu pompy pracuje wzorcowo, wiec problem z rozruchem moze tez sie brac z jakiegos zle dzialajacego czujnika, w kazdym razie u mnie Rogal pomogl, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak silnik dobrze odpala na zimny a na ciepłym gorzej to tez jest podejzenie ze czujnik teparatury cieczy jest walniety. Jednak nie we wszytskich przypadkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halla.

ale to nie wtym wypadku.

gdy czujnik Halla pada trudno sie uruchamia i cieply i zimny. i oczywiscie pojawia sie blad w VAG-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Komarzysko jak niewiesz gdzie to na mineralnej 26 w wawie jest Rogal, on ci napewno pomoze, to jest naprzeciwko okecia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...