Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vr6 LPG


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem że mój wątek nie ma nic wspólnego z Audi ale to jest jedyne forum na którym bywam i pomyślałem, czy może nie wiedziałby ktoś jak silnik vr6 reaguje na lpg? Konkretniej Leon 2.8 VR6 204KM, zastanawiam sie nad zmianą a4 właśnie na cos takiego. Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na gaz i jego montaż nie będę oszczędzał, wiec wszystko bedzie najlepszej jakości. To super dobrze wiedzieć, dziękuje Ci bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal na LPG forum, dadzą ci namiar na dobrego gazownika w twojej okolicy i dobiorą konkretne klamoty.

Ja bym obstawiał na Staga + hana+ magicIII.

Ale to zawodowcy ci powiedzą, ale ważne by nie oszczędzać na instalce zwłaszcza przy silniku o takiej mocy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na lpg forum napisałem także czekam na odpowiedz. I zapytałem co myślą o takiej instalacji co napisałeś, także dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na lpg forum napisałem także czekam na odpowiedz. I zapytałem co myślą o takiej instalacji co napisałeś, także dziekuje ;)

i co ci wkoncu polecili? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300+6

wtryski hana ale nie wiadomo jaki reduktor do tego bo magic IIIobrabia na styk podobno wiec nie wiem co zmiast tego. Ale ogólnie dowiedziałem sie że vr6 na dobrym gazie daje rade, nic sie nie dzieje wiec moje wątpliwości w większości zostały rozwiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie polecam reduktora firmy Magic. Ktoś wcześniej pisał o tym, że owy reduktor puszcza gaz w układ chłodzenia. Mnie to spotkało na szczęście w porę zareagowałem. "Wystarczyła" wymiana nagrzewnicy a teraz czekam na wymianę reduktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gazownik polecił reduktor Shark. Polskiej produkcji - najwcześniej będę mógł o nim coś powiedzieć za jakiś czas. Zgodziłem się na niego bo był w dobrej cenie i montuje go do Staga.

Na pewno nie polecam Magic'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat jeżdżę VW Sharan VR6 Syncro na gazie ( silnik poprzedniej generacji 12V ) , mam prawie 300 tyś , pali około 15 l/100 km bez względu miasto czy trasa ( II generacja instalacji - tak kupiłem i nic nie zmieniam ).Generalnie nic się dzieje , kable ori , świece zmieniane z 60 tyś km temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...