Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Gotowy chip - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jeżdżę na gotowcu z allegro od półtora roku i wszystko śmiga. Być może mam taką kość która Ciebie zainteresuje, ale musisz podać wszystkie dane ze sterownika, bo do aeb wychodziły 3 różne wersje.

Opublikowano
  • Autor

Tzn chodzi Ci o numer ze sterownika i nr kostki?

Opublikowano

do aeb wychodziły 3 różne wersje.

cztery :wink4:

Opublikowano

Tzn chodzi Ci o numer ze sterownika i nr kostki?

Masz zapewne 8D0 907 557 T, chodzi mi raczej o napis

"MOTORSTEUERUNG D0X" gdzie X jest numerem wersji.

Opublikowano
  • Autor

Ok, sprawdzę jutro i dam znać:)

Opublikowano

w roku 96 były 2 wersje ECU:

na starej kości 8d0907557

na nowych kościach 8d0907557T

w aeb występowały jeszcze 8d0907558E oraz 8d0907558CX

wydaje mi się że jednak przy zmianie oprogramowania bardziej przydatny jest numer bosch :wink4: ( takie małe cyferki ) zaczynające się od 0 261

Opublikowano
  • Autor

Ok, już wszystko wiem, mam taki ecu 8d0907557 nr pamięci eeprom: 355966 To miałby ktoś na sprzedaż gotowca podnoszącego osiągi?

Opublikowano

jeżeli dobrze pamiętam Colo miał sterownik na starych kościach. Może robił kopię starego softu pod seryjne T.

Opublikowano

jeżeli dobrze pamiętam Colo miał sterownik na starych kościach. Może robił kopię starego softu pod seryjne T.

Dobrze pamietasz ale nie robilem...

Opublikowano
  • Autor

To nie wiecie skąd mogę dostać taką kostkę? Bo z Czech trochę mi się nie opłaca sprowadzać... ;/

Opublikowano

znajdz jakiegoś chiptunera w okolicy i powiedz ze chcesz ori program ABT bez korekt. Jak będzie człowiekiem to sprzeda Ci kostkę z programem w dobrej cenie. Jak będzie pajacem to wrzuci Ci coś z ruskiego forum z pionowym momentem ... ale kto nie ryzykuje ten niema :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok, to teraz następne pytanie, znacie jakiegoś chip tunera w Lublinie lub okolicy?

Opublikowano

Ok, to teraz następne pytanie, znacie jakiegoś chip tunera w Lublinie lub okolicy?

Nie

Opublikowano

w Lublinie to był taki jeden V-Tech firma sie zwała, ale co z nimi teraz sie stało, pieruny siarczyste tylko wiedzą...

Opublikowano

w Krakowie tez Vtech jest i nieźle przędą jednak Opla chipowałem u Goduli ... polecam! konkretnie bez wygórowanych cen a i jak cos sie chrzani chętni są pomóc :evil:

Opublikowano

W Lublinie jest SKN. Robią programy i inne różne duperele, ale ile kosztują to nie mam pojęcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.