Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak coś panowie to będe miał obrysówki do sprzedania:)

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 11:41_________________________________________________witam mam pytanko jaka może być przyczyna że nie pali mi się żarówka z prawej strony przeciwmgielna?

Opublikowano

Jak coś panowie to będe miał obrysówki do sprzedania:)

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 11:41_________________________________________________witam mam pytanko jaka może być przyczyna że nie pali mi się żarówka z prawej strony przeciwmgielna?

przepaliła sie?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podmieniałem z drugiej strony i nie pali sie bezpiecznik?

Opublikowano

sprawdz bezpiecznik.jak to nie pomoże to sprawdz te kabelki przy wtyczce może któryś nadłamany

Opublikowano
  • Autor

do przeciw mgielnych jest jeden beziecznik 19. 15A ??

Opublikowano

tak to 19 15 amperów tylko że jakby padł to przednie i tylne przeciwmgielne by nie świeciły..jak bezpiecznik dobry a dalej nie swieci to psiknij wd40 do tej wtyczki bo moze troche zasniedziały wtyki

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki kolego jutro bede dzialal[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:07_________________________________________________WITAM no niesety nie pomógł ten zabieg, przyczyna tkwi gdzieś indziej tylko gdzie?

Opublikowano

a to wszystkie przeciwmgielne ci świecą tylko nie to jedno?

Opublikowano
  • Autor

tak tylko ta jedna żarówka się nie pali z tyłu w prawej lampie

Opublikowano

a to z tyłu??? :shocked: czemu od razu nie mówiłeś?to ja wiem czemu nie swieci :polew: u mnie tez nie swieci bo tak fabrycznie jest.tam chyba we wtyczce niema pinu z kabelkiem dla tej zarówki

Opublikowano
  • Autor

to z tylu tylko z lewej strony przeciwmgielne swieci?:P:polew: dziwne:D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 21:08_________________________________________________Pierwsze mody wymiana zaśnieniałych kloszy na nowe z lamp EU :naughty: :gwizdanie:

FOTO:

Resize_of_P1270516.jpg

Resize_of_P1270517.jpgResize_of_P1270519.jpg

Resize_of_P1270518.jpgResize_of_P1270520.jpg

Resize_of_P1270521.jpgResize_of_P1270522.jpg

Resize_of_P1270523.jpgResize_of_P1270524.jpg

Resize_of_P1270525.jpgResize_of_P1270526.jpg

Opublikowano

a co to za kolor w srodku? :sick3:

Opublikowano
  • Autor

tak sobie z nudów malowałem bo akurat mi został żółty do założenia wędrują obrysy USA :P

Opublikowano

Ten żółty w środku jakoś słabo mi leży :wink4:

Opublikowano

Ten żółty w środku jakoś słabo mi leży :wink4:

słabo to bardzo delikatnie powiedziane :sick3:

Opublikowano

Lada laska:) Mam tez stany, ten sam silnik. Po hamowni wyszedl maly bonus, zamiast 170 bylo 179:)

Pozdr, powodzenia

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

to z tylu tylko z lewej strony przeciwmgielne swieci?:P:polew: dziwne:D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 21:08_________________________________________________Pierwsze mody wymiana zaśnieniałych kloszy na nowe z lamp EU :naughty: :gwizdanie:

FOTO:

Resize_of_P1270516.jpg

Resize_of_P1270517.jpgResize_of_P1270519.jpg

Resize_of_P1270518.jpgResize_of_P1270520.jpg

Resize_of_P1270521.jpgResize_of_P1270522.jpg

Resize_of_P1270523.jpgResize_of_P1270524.jpg

Resize_of_P1270525.jpgResize_of_P1270526.jpg

robisz to zarobkowo?? Też bym chciał jeden klosz wyczyscic(wypolerować) :gwizdanie:

Opublikowano

nie chcesz może przypadkiem tylnej klapy europejskiej :D? bo poluje na US właśnie w tym kolorze :rolleyes:

Opublikowano

ja bym zostawil te lampy US a srodki na czarno wymalowal :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.