Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzak na gładko na żywo wygląda:slina:

problemem jest rejestracja.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:)

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 15:41 ----------

Kilka fotek :wink:

20130720_152035.jpg

20130720_155350.jpgP1310175.jpg

P1310173.jpgP1310157.jpgP1310176.jpg

P1110486.jpgP1110508.jpgP1110509.jpgP1110510.jpg

P1110481.jpgP1110521.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

P1110913_2.jpgP1110916.jpgP1110915.jpgP1110919_2.jpgP1110780.jpgP1110776.jpg

---------- Post dopisany 24-09-2013 at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 13:09 ----------

999999.jpg1082822_572681872770984_1804252095_n.jpg999.jpg1080736_572681796104325_1826833563_n.jpg

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 10:41 ----------

miasto nocą..

1268543_596903653681333_1093787623_o_1.jpg

Opublikowano

Imo przedni grill w chromie kompletnie nie pasuje tutaj :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co kto woli każdy ma inne gusta ma być seria, a nie jakieś drutowanie :)

Opublikowano

Foto przy LPG :facepalm:

Opublikowano
Co kto woli każdy ma inne gusta ma być seria, a nie jakieś drutowanie :)

I dla tego że seria to zdrutowana dokładka na tył ? :grin: sory ale nie mogłem się powstrzymać :)

Co do grila to mi tu pasuje w chromie, przydały by się jeszcze chromy w około szyb, ale wiem, nie chodzi tu o wypas tylko o air i koło. Pozdro

Opublikowano

To mi się w oczy bardzo rzuciło :P

View image: 1268543 596903653681333 1093787623 o(1)

Pewnie takie ujęcie, ale ten chrom za bardzo na wierzch wychodzi, IMO :wink:

Opublikowano
Co kto woli każdy ma inne gusta ma być seria, a nie jakieś drutowanie :)

I dla tego że seria to zdrutowana dokładka na tył ? :grin: sory ale nie mogłem się powstrzymać :)

nic dodać nic ując :grin:

Opublikowano
  • Autor

hejterom dziękuję za komenty.. każdy ma swój styl i tyle a o gustach się nie dyskutuje, nikt nikomu nie broni zakłądania dużego koła i aira :wink: tym bardziej że wszystko sam robię pozdr:banan:

Opublikowano
Foto przy LPG :facepalm:

LPG+BEN > ON :wink:

Opublikowano
  • Autor

wolę mieć unikatowy zderzak za 100 zł niż za 1500 zł od eski a pod maską 1.9... :facepalm::facepalm:

Opublikowano
wolę mieć unikatowy zderzak za 100 zł niż za 1500 zł od eski a pod maską 1.9... :facepalm::facepalm:

unikatowy ? :shock3: zderzak od eski mozna kupic od 300 zl do malowania a nie drutowania szpachlowania itp

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

Co kto woli każdy ma inne gusta ma być seria, a nie jakieś drutowanie :)

sam sobie pokleiles dokladke jedna z druga ktora nie pasuje bo jest nie od tego modelu

.To jest UNIKATOWE DRUTOWANIE.

Opublikowano
  • Autor

nie chce mi się z wami kłócić bo ja swoje wy swoje :wink: umiem to sobie zrobiłem i nie uważam aby źle to wygadało i nie tylko ja:banan:

Opublikowano

Zderzak może i całkiem nieźle wygląda ale z rejestracją kombinujesz ..

Opublikowano
  • Autor

jezdze bez tablicy z przodu juz 2 lata :) kwestia szczęścia

Opublikowano

Koło! Air! :good:

Opublikowano

Fajnie że sie wywiązała tu jakaś dyskusja, bo tylko fotki wstawiałeś, a auto w sumie miedzy sesjami totalnie sie nie zmieniało, a tak to przynajmniej jest co poczytać:decayed:

Jakieś plany odnosnie auta masz?

i skasuj to zdjecie VT B5 z pierwszego wątku, bo jest nieudolnie ta gleba zrobiona:polew:

Opublikowano

i skasuj to zdjecie VT B5 z pierwszego wątku, bo jest nieudolnie ta gleba zrobiona:polew:

Dobra jest, nie znasz się :rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sesja Jesienna :banan:

image.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

Opublikowano

Jak sie nazywa dokladnie ta fela?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.