Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogę wpaść? :decayed:

Opublikowano

go nie ma..gra w GTA V ..haha

Opublikowano
PABLO NIE WKURWIAJ !! :kox:

:decayed:

Tak jak napisałem na fejsie przed chwilą nie gram póki co w misje tylko poznaję całą mapę bo jest co zwiedzać :slina:

Taka sytuacja, podjeżdżam furą pod gliniarzy którzy stali przy wozie, pokazałem im środkowy palec to się nie ucieszyli i zaczęli mnie ścigać :grin:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

mogę wpaść? :decayed:

Jutro wpadnij do firmy :decayed:

Opublikowano

Pablo Gangsterze !!!:grin:

Opublikowano

Najlepsze że za takie coś są 2 gwiazdki :polew:

Opublikowano

Ja zamówiłem, 18 ma byc u mnie:slina:, Pablo zapowiada sie obficie, chyba musze wziąsć urlop:naughty:

Opublikowano

czemu 18stego ?? 17 kupisz w Empiku,Tesco, MM i innych

Opublikowano
czemu 18stego ?? 17 kupisz w Empiku,Tesco, MM i innych

zamówiłem przez neta, bo nie mam czasu gonić po sklepach:decayed:, a Empik przysyła na 18:decayed:

Opublikowano

ale z półki .....każdy Empik ma 50 kopi gry...Znajomy robi i takie sa stany magazynowe ...więc jak byś był w Empiku to w nocy na 16/17 masz grę :wink:

Opublikowano
ale z półki .....każdy Empik ma 50 kopi gry...Znajomy robi i takie sa stany magazynowe ...więc jak byś był w Empiku to w nocy na 16/17 masz grę :wink:

tyle dotrzymałem to i dzien mnie nie zbawi:wink:

Opublikowano

Strasznie kulawo wygląda grafika na filmikach z YT, na żywo dużo lepiej jest.

Opublikowano

Dobre sklepy (jak np. Ultima) wysylaja kurierem 16ego, wiec 17 w dniu premiery gra jest u klienta.

Opublikowano

Bo yt ma kompresję zjebaną :kwasny:

Opublikowano

Mam wrażenie że mapa nie jest aż tak duża jak to się wydawało, tzn te mapy co Nowak wrzucał i były nakładane SA, GTAIV to chyba było przesadzone, jest bez dwóch największa jak do tej pory ale czy tak duża to sami ocenicie już we Wtorek :whistling::decayed:

Opublikowano

super giera :naughty: sam mam zamiar ja zakupic na ps3 :wink:

Opublikowano

24h i 30 min i jestem w EMPIKU ;)

Opublikowano
24h i 30 min i jestem w EMPIKU ;)

Trzeba przyznać ale od jutra większość korporacji oraz firm może odczuć lekki spadek wydajności w pracy ze względu na GTA V :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

A u mnie MM robi dzisiaj w nocy sprzedaż nocną :kox:

Opublikowano
24h i 30 min i jestem w EMPIKU ;)

Dobra informacja że już trochę mniej godzin zostało :grin:

b2c74abe496a9f0d8248d6053013b801_original.jpg?1379248337

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.