Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja tam czekam na Mad Maxa xDD

pojeździmy interceptorem

Obczajcie 1:10 :D Opony Piszczą na piachu to jest to :kox:

Jeszcze tylko pare godzin i będzie można odpalać na konsolach GTA :kox:Im bliżej tym gorzej hahaha :D

Opublikowano

98fa6729537b699b2e9499c1ff0dc230_original.gif?1379332051

:decayed:

Opublikowano
Dobre sklepy (jak np. Ultima) wysylaja kurierem 16ego, wiec 17 w dniu premiery gra jest u klienta.

dzisiaj z rana dostałem maila, że paczka wyszła:kox:

Opublikowano

GTA V - Chrome Car Gameplay - YouTube

Autko W CHROMIE:decayed: Zapowiedź tego co będzie za kilka godzin :grin:

Opublikowano

Trochę się zasiedziałem dzisiaj, pół mapy odsłonięte :decayed:

Opublikowano
dobra jade do empiku bo za 50 min otwieraja .... :>

https://itunes.apple.com/nz/app/grand-theft-auto-ifruit/id697056811?mt=8 na IPHONE ciekawa appka !

Apka narazie jest wypuszczana na Iphone ale mają również wypuścić na Andki i WP . Ogólnie bardzo fajna apka ma służyć do uczenia naszego psiaka nowych sztuczek oraz do Tuningu naszego auta jak jest w garażu mimo że nie gramy aktualnie w grę . Jestem godny podziwu takiego czegoś :decayed:

Opublikowano

Miłego grania dzisiaj panowie :naughty:

Opublikowano

dzięki ...paczka już jest w domu z grą ..a ja w robocie ..do 16 ...ehhh 7h i domek :kox:

Opublikowano

PABLO powiedz czy GTA faktycznie urywa dupe czy nie ?

Opublikowano

urywa:wink:

Opublikowano

Gra kupiona, będę grał :decayed:

Opublikowano
Gra kupiona, będę grał :decayed:

Czyli przekładamy dziś spota z Moskalem?:grin:

Opublikowano

Na X ile ma ludzi a ile na PS3 ??jak będzie już dostępne GTA V online na PS3 trzeba się zgrać :):naughty: aby jakiś bank opidolić :grin:

Opublikowano
Gra kupiona, będę grał :decayed:

Czyli przekładamy dziś spota z Moskalem?:grin:

Chwila przerwy dobrze mi zrobi :decayed:

Opublikowano

Gra właśnie odebrana ale i tak muszę czekać do 17:decayed:

Zapłaciłem za grę okrągłe 150 zł:kox:

Opublikowano

shit gdyby mi firma kase przelała to też bym kupił a tak to muszę czekać:kwasny:

Opublikowano
Gra właśnie odebrana ale i tak muszę czekać do 17:decayed:

Zapłaciłem za grę okrągłe 150 zł:kox:

to tak jak ja przy LAST OF US :naughty: nie ma to jak układy :polew:

Opublikowano
Gra właśnie odebrana ale i tak muszę czekać do 17:decayed:

Zapłaciłem za grę okrągłe 150 zł:kox:

to tak jak ja przy LAST OF US :naughty: nie ma to jak układy :polew:

Hahah Dokładnie :naughty:

Jeszcze w dodatku myślałem że to zwykła wersja a otwieram pudełko a tam kod na Sterowiec :kox:

Się Gra się Ma :decayed:

Odliczam godziny do zamknięcia sklepu i wyruszenia do domu :wink: a że akurat mam niecałe 100m :D to 17:02 będzie już w X-ie :wink:

Opublikowano

A ja dopiero zagram jak wyjdzie na PC :kwasny: Szkoda mi kasy na kupno GTA5 + PS3, wolę za to coś wrzućić do mojej B6 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.