Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przeszedlem fabule + pare pobocznych ... obecnie 75% :)

http://socialclub.rockstargames.com/member/nowak_zg

ja sie nie moge połaczyć z Socialem, wyskakuje mi ze funkcję internetowe zostały zawieszone na koncie:thumbdown:

ja mam 24g za sobą i 55 procent

Detale:slina:

Opublikowano

gral juz ktos online? ja moze w weekend sprobuje... musze ogarnac dlaczego nie moge dodac gry do profilu na social club...

kurde fajnie by bylo pograc online w trybie cos w stylu zombie mode, cale miasto zombiakow i kilka teamow koszace apokalipse:decayed: na pc bylo jako mod do IV chyba takie cos...

Opublikowano

Online rusza dopiero o 13 naszego czasu i żeby grać podobno trzeba będzie coś ściągnać tak coś czytałem na R*.

Ja już golda kupiłem haha po 17 będę ciął online :naughty::naughty:

Dla graczy xboxa Tag gracza : Arczello można dodawać jak coś:kox:

Opublikowano
Opublikowano

próbowałem wczoraj i dzisiaj bez skutku niby znajdę miejsce w grupie do grania lecz gdy zaczynamy to komunikat że sesja została zakończona spróbuj pozniej haha

Opublikowano

mi tez sie nie udalo....

przechodze drugi raz fabule ;)

Opublikowano

ja zacząłem grać dzisiaj w GTA V i dobra ta misja co się ziołem spalił i do obcych z miniguna strzelasz :D:decayed::decayed:

Opublikowano

Dobre jest to ze murzyna to samo zielsko nie rusza :P

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 02:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 23:45 ----------

zubymegy.jpg

Oj trevor trevor.... :polew:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Opublikowano
Dobre jest to ze murzyna to samo zielsko nie rusza :P

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 02:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 23:45 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/zubymegy.jpg

Oj trevor trevor.... :polew:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

hahah ostatnio miałem ten sam strój i akurat pojechałem do podrzędnej misji gdzie było że odwiedza Trevora jego Matka i do niego z tekstem : Czy Ty jesteś GEJEM ?? Zawsze Chciałam mieć syna GEJA " hahahahahahha

Opublikowano

Pany może się kiedyś zgadamy i zagramy razem online ?

Opublikowano

Dobra sprawa : mój tag z Xbox360 : Arczello

A tak w nawiasie w GTA Online czym się wyświetla to szybkie menu ? Gdzie możemy wrzucić drogę np do bankomatu itp ? bo zapomniałem :facepalm:

Opublikowano

Działa już online?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

na Xbox działa wczoraj grałem dzisiaj rano też , choć nie zawszę się sesja ładuje bo nie raz wywali ale działa i nie ma ścinek podczas grania :)

Opublikowano
Działa już online?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Działa tylko co chwile podobno jakieś aktualizacje i teraz kumplowi loguje się 10 minut :decayed:

Kurwuje na nich.

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Jak będziecie się bawić w nurkowanie i zbieranie paczek skarbów to jest bug w grze, gdy odbieracie paczkę to przełączacie się na drugą postać i od razu wracacie, paczka znów jest i w przeciągu 5 minut z 400 tys można zarobić ;P

A kasę można szybko wydać na modyfikację wozu np. na opony kuloodporne :lol1:

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Jak spróbujecie zabić żonę Amandę to się nie da do niej strzelić ale z bazuki obok już można:decayed: po czym po chwili przychodzi sms od niej "jestem w szpitalu i zaraz wyślę Ci rachunek!" :polew:

Opublikowano

1.8 Biliona $ hhehehe ..:naughty:

Opublikowano

Mi zrobienie 100% zajęło 66:24:08 :beach:

2na1ac3.jpg

Teraz wsiąkam w multi, bo od wczoraj zaczęło dobrze działać :naughty:

Opublikowano

A h*ja po wczorajszej aktualizacji na X360 jest gorzej niż było . Logowanie trwa 10min i więcej . Gdy chcemy pograć i jest ponad 8 osób to wywala odrazu z sesji i trzeba się logować od nowa . Niby ta aktualizacja miała pomóc a pogorszyła i to znacznie . Na dobra sprawę w ciągu godziny czas można rozegrać 4-5 sesji .

Opublikowano

U mnie po aktualizacji odpaliłem wogole multi, kasuje postacie, bugi w misjach, ogólnie co chwile jakieś problemy

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.