Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar wozić CB :) I w związku z tym pytam tak jak w temacie, da się je tam wcisnąć? Jak tą kieszonkę można zdemontować? Chciał bym tam wstawić adapter 1din na CB taki: http://moto.allegro.pl/item324868342_kieszen_do_cb_radio_uniden_president_johnny_harry.html Ile tam jest miejsca na głębokość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wejsc bez problemu - te radyjka sa plytkie - pamietaj ze to radyjko o ktorym pioszesz bedzie mialo glosnik od spodu i bedziesz musial dolaczyc zewnetrzny - do dostania na allegro za okolo 40 zl!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zewnętrzny chciałem podpiąć ten z drzwi od strony kierowcy. A właśnie: nie będzie to powodowało jakiś zakłóceń ??

sa takie ramaczeki na radyjka jak ty proponowales z wbudowanym glosnikiem - radyjko jest z lewej strony a glosniczek z prawej - i wtedy to fajnie dziala wszystko i nie ma za duzo kombinacji z instalacja!! poszukaj sobie na allegro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej z lewej strony pod kierownicą w taki schoweczek ?

Rozumiem, że kolega ma na myśli płytki schowek pod kierownicą na książkę. Pytanie teraz czy właśnie tam włożyć radyjko ( ale trzeba usunąć trochę takich sprężynujących występów przytrzymujących rzeczoną książkę ) czy też pod tą półeczką podwiesić radyjko na np. taśmach dwustronnych ( ewentualnie jakieś rzepy ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej z lewej strony pod kierownicą w taki schoweczek ?

Rozumiem, że kolega ma na myśli płytki schowek pod kierownicą na książkę. Pytanie teraz czy właśnie tam włożyć radyjko ( ale trzeba usunąć trochę takich sprężynujących występów przytrzymujących rzeczoną książkę ) czy też pod tą półeczką podwiesić radyjko na np. taśmach dwustronnych ( ewentualnie jakieś rzepy ) ?

zadne rzepy ani tasma dwustronna tego nie utrzyma - musi byc na stale zamontowane zeby byla radosc z uzywania a nie zastanawianie sie czy jak gruszke naciagniesz to ci wszystko na nogi poleci!! ja gdzies wrzucalem zdjecia jak to zamontowalem w b5 - poszukaj i popatrz - schowek wielkoscia jest podobny!! wystarczy nawiercic dwie dziury tylko i bedzie gites!! o chociazby tak:

dsc01380qf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent :th: złodziej nie widzi a i kable schowane, muszę pomyśleć, Marinero, a jakie wymiary ma twoje radyjko wys,gł,szer, albo żuć jaki model to sobie sprawdze w necie bo ze zdjęcia widzę chyba uniden ale jaki?[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 15:34 _________________________________________________Marinero a głośnik masz zewnętrzny cz na wbudowanym, jak słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest najprostszy unidenek 510xl - ale bardzo fajnie smiga gdybym wybieral jeszcze raz pewnie tez bym sie na unidenka zdecydowal chyba ze bylo by mnie stac na to samo tylko w presidencie - mam trzy dziury wywiercone - dwie na gorze do uchwytu i jedna z tylu na kable a gruszke woze sobie przewieszona przez kierownice!![br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 15:39 _________________________________________________wymiary mojego: 115X180X35 mm [br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 15:43 _________________________________________________glosnik najpierw mialem wbudowany - slychac dobrze - teraz sobie dolozylem zewnetrzny od zestawu glosnomowiacego i wrzucilem w poleczke w drzwi wiec dzwiek teraz idealnie dochodzi i moge sciszyc zeby reszcie nie przeszkadzac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że wyższe osoby mogą mieć problemy z wysiadaniem no i w razie ewentualnego dzwonu (nikomu nie życzę!!) można stracić kolano :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że wyższe osoby mogą mieć problemy z wysiadaniem no i w razie ewentualnego dzwonu (nikomu nie życzę!!) można stracić kolano :confused4:

ja mam metr 186 (+12 cm kapelusza :polew:)i mi nie przeszkadza - jest schowane w fabrycznej polce i nie wystaje na zewnatrz wiec opcja straty kolana tez wydaje sie niemozliwa!! :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ja mam 195cm (i 17cm kapelusza :gwizdanie: :kox:)

na próbę włożyłem tam radyjko ale kabel przeszkadzał przy wysiadaniu no i obsługa mi nie za bardzo leżała :kwasny: ale niech kolega sobie sam sprawdzi :) bo to co się podoba/nie podoba nam nie musi się podobać/nie podobać innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro wybieram się po moją wymarzoną audice, mam nadzieję że to wreszcie będzie to, szukam od 3 tygodni tej jedynej :>

więc sprawdzę dopiero jak będę ją miał ale wydaje mi się (ze zdjęć) że jest w B6 troszkę mniejszy ten schowek :mysli: oby en egzemplarz jutro był ok, już chce nią jeździć :kox::slina:[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 16:44 _________________________________________________Trochę się cykam silnika 2,5 (po tym co tu poczytałem) ale niestety jak bym miał szukać aby wszystko było tak jak chcę cena, kolor, wyposażenie, silnik ( na polskim rynku bo na kredyt) kurde to bym już całkiem zwariował :wallbash: przez ten okres szukania już nawet miałem robaczywe myśli (Ford Mondeo) że niby większe i bardziej rodzinne i cena lepsza to wszystko prawda ale jak wsiadłem do niego to nie poczułem "motylków w brzuchu" :confused4:

NO,,,, ale nie to tematem w tym wątku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego qtper ja mam zamontowane radio CB wlaśnie, w miejcu popielniczki, jak chcesz to zamieszcze fotki. Daj znać.

Tylko że ja mam B5 a nie B6.

zapodaj jak mozesz bo ja wlasnie kolege namawiam na montarz radyjka w b5 w popielniczce!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...