Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Świece żarowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Nie dawno pojawił się u mnie problem z grzaniem świec żarowych a mianowicie wydłużył się czas grzania przy zimnym silniku a po odpaleniu autko wskakuje na wysokie obroty , a po chwili się normuje wszystko.

Po rozmowie z mechanikiem padło na walnięte świece , ok lecę do sklepu tam pan poinformował mnie o dwóch rodzajach świec :

Firma beru.

- zwykłe za 60 zł za szt.

- z elektrycznym dogrzewaniem za 90 zł za szt.

wiec jakie świece mam zakupić, i czy te ceny nie są z kosmosu czasem ?

Opublikowano

Witam

Nie dawno pojawił się u mnie problem z grzaniem świec żarowych a mianowicie wydłużył się czas grzania przy zimnym silniku a po odpaleniu autko wskakuje na wysokie obroty , a po chwili się normuje wszystko.

Po rozmowie z mechanikiem padło na walnięte świece , ok lecę do sklepu tam pan poinformował mnie o dwóch rodzajach świec :

Firma beru.

- zwykłe za 60 zł za szt.

- z elektrycznym dogrzewaniem za 90 zł za szt.

wiec jakie świece mam zakupić, i czy te ceny nie są z kosmosu czasem ?

a nie lepiej sprawdzic najpierw czy są spalone a nie wierzyć ślepo mechanikowi?? Może masz walnięty G62 :cool1:
Opublikowano
  • Autor

a jest jakaś metoda sprawdzenia tego czujnika czy po prostu wymienić ?

Opublikowano

a jest jakaś metoda sprawdzenia tego czujnika czy po prostu wymienić ?

powinny być błędy...
Opublikowano

ja bym zaczą od wyczyszczenia kostki wtyczki czyli styków od g62 jak nie pomoże to wymiana czujnika

Opublikowano

Czesc,

Ja ostatnio kupowalem u TOM77 swiece Beru do ATJ 2000 VW w cenie duzo duzo niznszej niz 60zl....

Sokram

Opublikowano

60zł :wallbash: na allegro Beru niemieckie są po 24zł, free wysyłka zamówiłem i na drugi dzień przyszło mi poleconym. Mój kolega sprzedaje po 30zł beru ale dopiero na poniedziałek bym je miał bo wyjechał. Weź kabel od plusa akumulatora przyłóż do końca świecy i jak zaiskrzy to działa, jak zero reakcji to spalona, ja tak sprawdzam najszybciej :wink4:

Opublikowano

A ja kupiłem BOSCHa za 24 zł nowe jak by ktoś miał wątpliwości w firmie Vaco w krakowie

ja swoje sprawdzałem , podpiąłem pod aku i nie zagrzały się nic a nowe tak .

Opublikowano

Nie dawno pojawił się u mnie problem z grzaniem świec żarowych a mianowicie wydłużył się czas grzania przy zimnym silniku a po odpaleniu autko wskakuje na wysokie obroty , a po chwili się normuje wszystko.

ale gdzie tu widzisz problem?

Opublikowano

Zimniej to i czas grzania dłuższy, przecież to normalne, tak samo jak to, że przez chwilę pracuje na podwyższonych obrotach.

Opublikowano

Zimniej to i czas grzania dłuższy, przecież to normalne, tak samo jak to, że przez chwilę pracuje na podwyższonych obrotach.

a po odpaleniu autko wskakuje na wysokie obroty

można było się zastanowić co masz na myśli "wysokie" obroty czyli ile??
Opublikowano

ja używam beru już drugi rok i moim zdniem dają rade podgrzewam raz i pali od strzała

Opublikowano

mianowicie wydłużył się czas grzania przy zimnym silniku a po odpaleniu autko wskakuje na wysokie obroty , a po chwili się normuje wszystko.

ja tak miałem i g62 wymieniłem problem znikł :wink4: cena u kolegi 17 pln

Ale najpierw vag

Opublikowano

a jest jakaś metoda sprawdzenia tego czujnika czy po prostu wymienić ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Tu masz jak czujnik sprawdzić jeśli nie wywala jego błędu.

Opublikowano

a jest jakaś metoda sprawdzenia tego czujnika czy po prostu wymienić ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Tu masz jak czujnik sprawdzić jeśli nie wywala jego błędu.

a się wszyscy uczepili tej strony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.