Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylne w Evo 8 :wink4:

Opublikowano

Evo :P Ja mam zamiar moje tylnie objechac folia bo sie błyszcza jak psu jajca :wallbash:

Opublikowano

Evo :P Ja mam zamiar moje tylnie objechac folia bo sie błyszcza jak psu jajca :wallbash:

U Ciebie będzie fajnie to wyglądało bo zgra się z przednimi lampami :wink4: Ciekawe jak LEDy będą świecić przez tą folię :naughty:

Opublikowano

Mysle ze bedzie git. Ja je chce leciutko przyciemnic a nie na czarno. Niedługo cos podziałam w tej kwestii :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Folia kupiona, w przyszłym tygodniu oklejanie i foto-story :)

Opublikowano

a jaka folie polecacie na obklejenie tylnich swiatel?? nie musi to byc na maxa wystarczy ze troszke bedzie ciemniej, czy czyms innym to zrobic niz folia?

sorry za OT lekki

Opublikowano

a jaka folie polecacie na obklejenie tylnich swiatel?? nie musi to byc na maxa wystarczy ze troszke bedzie ciemniej, czy czyms innym to zrobic niz folia?

sorry za OT lekki

Taka jak w temacie: Lamin-X :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mały modzik :)

851b234042fdf4b9.jpg

6ab9ab3d1af55219.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co jest tym modem? :)

Opublikowano

buehehe no wlasnie? :>

Opublikowano

No przeciwmgielne na żółto zrobione ale jak widać nie widać, może wieczorkiem pstryknę fotkę bardziej poglądową. Folia Oracall 300 i należy podgrzać delikatnie opalarką i miękknie jak trzeba. :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

kurcze chętnie bym tak przednie folią obkleił

Opublikowano

a można tak przyciemniać legalnie?

Opublikowano

jedni uwazaja, ze :good: inni zdecydowanie :no: z tego co czytalem na forach

ale w UK maja taki mod i nawet przechodzi MOT - do rymu :polew:

Tak pisza przynajmniej...

a policja :mysli: jak jestes obcokrajowcem, masz papier MOT, specjalnie zaczniesz kaleczyc angielski i do tego masz prawko PL

powiesz, ze takiego kuples i nie wiedziales, ze to nielegalne bo przechodzil przeglad co roku :good::kox: - to w najgorszym przypadku bedziesz musial ja zdjac :disgust:

wiesz w UK wiele bardzo pomodzonych aut jezdzi na patencie :wink4:

Jeszcze nie slyszalem/widzialem aby ktos dostal mandat od Policji za czarne szyby, swiatla, glosny wydech itp.

Moze dlatego, ze nie sa tacy zaczepni, nie znaja " komuny " ani zomo :gwizdanie:

sa mozna nawet powiedziec przyjacielscy - kur... nigdy bym nie przypuszczal, ze to kiedys powiem :polew:

Raczej wola upominac niz rozdawac mandaty... oczywiscie nie za wypadki :wallbash:

a w PL jak wiadomo moze byc roznie z policja :polew: :gwizdanie: :kwasny:

lapowki, trzepanie kasy jak sie da na kierowcach, lizanie :tongue4: d*py przelozonemu no i oczywiscie awans :gwizdanie:

(widza ze masz tak pomodzony samochod :kox: to tylko czekaja jak by cie tu... :sexinbed: wliczajac w to staz miesna :polew: )

Taka mentalnosc... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 16:26_________________________________________________skodafabiatint.jpg

audia3tint.jpg

audia2tint.jpg

chrysler300csmoked.jpg

Opublikowano

Dzisiaj gadałem z pacjentem zajmującym się obklejaniem fury w reklamy.

W Lublinie jest sklep z materiałami reklamowymi gdzie można kupic folię " prześwietleniową" która będzie przepuszczała lepiej światło niż te Orecale z allegro.

Cena jakoś śmiesznie niska za metr takiej folii.

Opublikowano

Dzisiaj gadałem z pacjentem zajmującym się obklejaniem fury w reklamy.

W Lublinie jest sklep z materiałami reklamowymi gdzie można kupic folię " prześwietleniową" która będzie przepuszczała lepiej światło niż te Orecale z allegro.

Cena jakoś śmiesznie niska za metr takiej folii.

daj namiary na ten sklep, mają czarną folię na przednie lampy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.