Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarnobyl 1986-2006

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może zlot od razu :decayed:

"KOLEJNA WYPRAWA DO STREFY W MAJU 2011. SZCZEGÓŁY: arek (małpa) podniesinski (kropka) pl"

Opublikowano

a o tej wycieczce co sądzicie?

http://allegro.pl/wycieczka-czarnobyl-zwiedzanie-jedyna-taka-oferta-i1390332611.html?ap=2&aid=5020716&bid=2251

Też interesuje się katastrofą w Czarnobylu i z chęcią wybrałbym się w tamte strony, ale sam nie pojadę :mysli:

Opublikowano

Też bym się tam wybrał :).

Opublikowano

a o tej wycieczce co sądzicie?

http://allegro.pl/wycieczka-czarnobyl-zwiedzanie-jedyna-taka-oferta-i1390332611.html?ap=2&aid=5020716&bid=2251

Też interesuje się katastrofą w Czarnobylu i z chęcią wybrałbym się w tamte strony, ale sam nie pojadę :mysli:

"spędzamy tam od 2 do 3 godzin, przy samej elektrowni zatrzymujemy się w kilku miejscach na sesje zdjęciowe.

Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl"

to właśnie jest wada zaplanowanych wycieczek, do końca wszystkiego nie zobaczysz

i pewnie tyle godzin to trochę mało jak na całe miasto

Opublikowano

Ale jesteś tam kilka dni po kilka h więc spokojnie wystarczy.

Opublikowano

Nie rozumie jak mozna sie dobrowolnie wybrac na wycieczke na tereny, ktore nadal pozostaja radioaktywne :no:

Opublikowano

Nie rozumie jak mozna sie dobrowolnie wybrac na wycieczke na tereny, ktore nadal pozostaja radioaktywne :no:

A co to jest do rozumienia ? Poczytaj trochę o tej tematyce, a będziesz miał odpowiedź na to pytanie.

Opublikowano

Nie rozumie jak mozna sie dobrowolnie wybrac na wycieczke na tereny, ktore nadal pozostaja radioaktywne :no:

dlatego moim zdaniem posiadanie przy sobie licznika geigera oraz podstawowej wiedzy na temat promieniowania jest podstawą

Opublikowano

Ale jesteś tam kilka dni po kilka h więc spokojnie wystarczy.

na tej wycieczce z allegro czy na jakiejś innej

bo tam jest jeden dzień

Dzień 3 (Sobota):

Śniadanie. Koło godziny 8:00 wyjazd na zwiedzanie "strefy zamkniętej". Główny priorytetem w strefie jest Prypeć,

spędzamy tam od 2 do 3 godzin, przy samej elektrowni zatrzymujemy się w kilku miejscach na sesje zdjęciowe.

Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl. W drodze powrotnej z Prypeci przejazd i krótki postój

przy "czerwonym lesie". W czasie zwiedzania przewidziany jest smaczny obiad na stołówce pracowniczej.

Planowy powrót do Kijowa w okolicach godziny 19:00. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski

Opublikowano

No wreszcie się coś ruszyło w temacie :good: mam nadzieję że nie skończy się na niczym tak jak ostatnio

Jak będzie jakiś klubowy "wypadzik" to oczywiście się na niego piszę :good:

Opublikowano

Nie te z allegro - mam na myśli wyjazdy organizowane przez np. strefazero.org czyli 5 dni na miejscu.

Opublikowano

Myślę że jest kilku zapaleńców żeby się wybrać na taki wyjazd. Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu. Od 3 roku studiów ze znajomym planujemy jakąś wyprawę ale zawsze są jakieś przeszkody.

Samemu to jednak trochę strach bo bez doświadczenia i licznika gajgera można sobie problemów narobić, ponieważ to jest cały czas strefa radioaktywna. Ale w zorganizowanej grupie z kimś kto tam był i ma doświadczenie była by to raczej bezpieczna wycieczka no i do tego przynajmniej jak dla mnie milion razy fajniejsza niż jakieś tam kanary, teneryfy czi inne tunezje :>

Opublikowano

Więc na wakacje do Czarnobyla :polew:

A solarium masz w sarkofagu :polew:

Nie no fajna sprawa tam się udać

Opublikowano

Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu.

ja 27.04 :)

Opublikowano

wiesz co na solarium nie chodzę więc z tego punktu programu nie skorzystam :decayed: ale kto wie jak inni. :gwizdanie: natomiast uważam że jak się ma trochę oleju w głowie i rozsądnie podejdzie do tematu w kwestiach organizacji i bezpieczeństwa to nie będzie to bardziej niebezpieczny wypad niż do np. Szarm el-Szejk gdzie zawsze może się trafić jakiś wybuchowy koleś.

Powiem że z chęcią bym się tam wakacje wybrał :>

Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu.

ja 27.04 :)

ja 13.08

Opublikowano

Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu.

ja 27.04 :)

ja 13.08

Ja 15.02

Opublikowano

zaproponowałbym raczej jeżeli mogę, pooglądać wspaniałe rezydencje magnackie na dawnych kresach Rzeczypospolitej, świadectwo naszej bytności tam...

Z chęcią wybrał bym się na taką wyprawę. :hi:

Mój wuj z rodzinką był na kresach rok temu i mówił,że jest to świadectwo naszej niedawnej siły,chociaż część tych dworków,została przekształcona na rezydencje dygnitarz komunistycznych inne na uzdrowiska, mieszkania,a część zapomniana i zrujnowana...

Chociaż nie przekreślał bym wypadu do Czarnobyla mimo,że mdli mnie do dziś na myśl o tamtych dniach pełnych strachu,mogła by to być ciekawa podróż i wydaje mi się,że najlepiej spędzić ją we własnym samochodzie..

Opublikowano

pojechałbyś tam swoim samochodem ?

bo ja nie

Opublikowano

dlaczego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.