Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarnobyl 1986-2006


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

może zlot od razu :decayed:

"KOLEJNA WYPRAWA DO STREFY W MAJU 2011. SZCZEGÓŁY: arek (małpa) podniesinski (kropka) pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o tej wycieczce co sądzicie?

http://allegro.pl/wycieczka-czarnobyl-zwiedzanie-jedyna-taka-oferta-i1390332611.html?ap=2&aid=5020716&bid=2251

Też interesuje się katastrofą w Czarnobylu i z chęcią wybrałbym się w tamte strony, ale sam nie pojadę :mysli:

"spędzamy tam od 2 do 3 godzin, przy samej elektrowni zatrzymujemy się w kilku miejscach na sesje zdjęciowe.

Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl"

to właśnie jest wada zaplanowanych wycieczek, do końca wszystkiego nie zobaczysz

i pewnie tyle godzin to trochę mało jak na całe miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie jak mozna sie dobrowolnie wybrac na wycieczke na tereny, ktore nadal pozostaja radioaktywne :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie jak mozna sie dobrowolnie wybrac na wycieczke na tereny, ktore nadal pozostaja radioaktywne :no:

A co to jest do rozumienia ? Poczytaj trochę o tej tematyce, a będziesz miał odpowiedź na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie jak mozna sie dobrowolnie wybrac na wycieczke na tereny, ktore nadal pozostaja radioaktywne :no:

dlatego moim zdaniem posiadanie przy sobie licznika geigera oraz podstawowej wiedzy na temat promieniowania jest podstawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś tam kilka dni po kilka h więc spokojnie wystarczy.

na tej wycieczce z allegro czy na jakiejś innej

bo tam jest jeden dzień

Dzień 3 (Sobota):

Śniadanie. Koło godziny 8:00 wyjazd na zwiedzanie "strefy zamkniętej". Główny priorytetem w strefie jest Prypeć,

spędzamy tam od 2 do 3 godzin, przy samej elektrowni zatrzymujemy się w kilku miejscach na sesje zdjęciowe.

Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl. W drodze powrotnej z Prypeci przejazd i krótki postój

przy "czerwonym lesie". W czasie zwiedzania przewidziany jest smaczny obiad na stołówce pracowniczej.

Planowy powrót do Kijowa w okolicach godziny 19:00. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się coś ruszyło w temacie :good: mam nadzieję że nie skończy się na niczym tak jak ostatnio

Jak będzie jakiś klubowy "wypadzik" to oczywiście się na niego piszę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te z allegro - mam na myśli wyjazdy organizowane przez np. strefazero.org czyli 5 dni na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest kilku zapaleńców żeby się wybrać na taki wyjazd. Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu. Od 3 roku studiów ze znajomym planujemy jakąś wyprawę ale zawsze są jakieś przeszkody.

Samemu to jednak trochę strach bo bez doświadczenia i licznika gajgera można sobie problemów narobić, ponieważ to jest cały czas strefa radioaktywna. Ale w zorganizowanej grupie z kimś kto tam był i ma doświadczenie była by to raczej bezpieczna wycieczka no i do tego przynajmniej jak dla mnie milion razy fajniejsza niż jakieś tam kanary, teneryfy czi inne tunezje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu.

ja 27.04 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co na solarium nie chodzę więc z tego punktu programu nie skorzystam :decayed: ale kto wie jak inni. :gwizdanie: natomiast uważam że jak się ma trochę oleju w głowie i rozsądnie podejdzie do tematu w kwestiach organizacji i bezpieczeństwa to nie będzie to bardziej niebezpieczny wypad niż do np. Szarm el-Szejk gdzie zawsze może się trafić jakiś wybuchowy koleś.

Powiem że z chęcią bym się tam wakacje wybrał :>

Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu.

ja 27.04 :)

ja 13.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od kiedy pamiętam interesował Czarnobyl chociażby z tego powodu ze urodziłem się kilka miesięcy po wybuchu.

ja 27.04 :)

ja 13.08

Ja 15.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałbym raczej jeżeli mogę, pooglądać wspaniałe rezydencje magnackie na dawnych kresach Rzeczypospolitej, świadectwo naszej bytności tam...

Z chęcią wybrał bym się na taką wyprawę. :hi:

Mój wuj z rodzinką był na kresach rok temu i mówił,że jest to świadectwo naszej niedawnej siły,chociaż część tych dworków,została przekształcona na rezydencje dygnitarz komunistycznych inne na uzdrowiska, mieszkania,a część zapomniana i zrujnowana...

Chociaż nie przekreślał bym wypadu do Czarnobyla mimo,że mdli mnie do dziś na myśl o tamtych dniach pełnych strachu,mogła by to być ciekawa podróż i wydaje mi się,że najlepiej spędzić ją we własnym samochodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...