[INNE] Radio Concert problem z kodem

Witam!

Mam problem z radiem Concert na CD, ktore kupilem z ebay.

Po podlaczeniu wciskam jednoczesnie scan oraz rds. Po pierwszej probie radio sie nie uruchomilo pokazala sie tylko liczba 1 po lewej stronie ekranu. Po drugiej probie wpisania kodu, radio takze sie nie uruchomilo ale ta jedynka zmienila sie na liczbe 2. Od tego momentu te dwa przycisku do wpisania kodu nie dzialaja i caly czas jest napis: "2 safe".

Czy radio zostalo zablokowane, czy moze jest to inny problem. Jak mozna ponownie wpisac kod do radia?

kolego ja mialem taki problem, wpisalem dwa razy bledny kod (bo go niestety nie znam) zaswiecilo mi sie to samo co tobie i zostawilem wlaczone na kilka godzin i znow moge wpisywac od nowa[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:14_________________________________________________a radio napewno nie jest zablokowane.Powodzenia

Czesc

mam pytanie, wlasnie wymienilem sobie radio z kasety na cd, wszystko ok działa super - kod do radia cd był razem z radiem przy zakupie, jednakze to radio na kasety było orginalnie od nowości w tym samochodzie i teraz powstaje problem poniewaz jak można się dowiedzieć jaki kod ma to radio, czy jest to gdzies napisane w danych samochodu, jakiś dokumentach czy już po zawodach i radio jest na smietnik????

z góry wielkie dzięki za odp.

Kod jest w oryginalnej książeczce do radia jeśli taka posiadasz to tam byś musiał poszukać, jeśli nie posiadzasz to musiałbyś znależć magika, który rozkoduje radio i wtedy już kod nie będzie potrzebny

Rozkodowanie może kosztować w granicach 30-50 zł

W ASO coś kolo 50 zł rozkodowanie radia ale najlepiej zadzwoń i dowiedz się dokładnie.

Naciskasz RDS i TP razem i czekasz na pojawienie się cyferek i wpisujesz kodu