Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki telefon polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem sobie zakupić jakiś telefonik jaki polecacie ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

http://d.wiadomosci24.pl/g2/e9/b2/c6/91289_1236856370_4212_p.jpeg :decayed:

konkretnie co Ciebie interesuje co oczekujesz od telefonu??

hmmmm sam nie wiem bateria zeby ze 3 dni trzymała latrka była i nic wiecej [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:24_________________________________________________podoba mi sie c3-01 i 5800 ale opinie są nie kiepskie widzę

Opublikowano

To bierz samsunga B2710 solidny telefon bez zbędnych bajerów.

Opublikowano

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

Opublikowano

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone

Opublikowano

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone

galaxy s2 to cegła...idź do m1 i weź sobie w ręke iphona i samsunga...pobaw się chwilę i zobaczysz różnice

Opublikowano

kolega w pracy ma iphona 4 a drugi ma galaxy sII i jeśli o szybkość działania to galaxy SII jest zdecydowanie lepszy wg. mnie może to złudzenie albo i nie ale wyświetlacz też jakościowo pod względem obrazów jest lepszy...ale iphone to trochę inny styl i też to jest cenne

Opublikowano

bawiłem się tym galaxy i jakoś mnie nie przekonał ten tel...ale każdy lubi co innego, jak sam pisałeś iphone ma to coś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

rozważę samsunga i iphona dziękówa za wzkazówki :hi:

Opublikowano
rozważę samsunga i iphona dziękówa za wzkazówki

Ciekawe jak to się ma twój wybór do kryteriów trzeciego posta.

hmmmm sam nie wiem bateria zeby ze 3 dni trzymała latrka była i nic wiecej

Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:24

podoba mi sie c3-01 i 5800 ale opinie są nie kiepskie widzę

Opublikowano

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone

galaxy s2 to cegła...idź do m1 i weź sobie w ręke iphona i samsunga...pobaw się chwilę i zobaczysz różnice

Cegła ? iPhone jest cięższy, grubszy i przede wszystkim droższy :) Skoro można mieć telefon konkurencyjny (technicznie) bo wiadomo platforma systemowa to już inna bajka są zwolennicy tego i są zwolennicy tamtego chociaż Android zdobywa coraz większą częśc rynku, to po co przepłacać za iPhone'a ? Jak już coś to ja szukałbym iPhone 3GS ponieważ jest między nim a 4G najmniejsza różnica technologiczna (3G a 3GS to już przepaść pod względem podzespołów).

Opublikowano

kupuj wszystko z wyjątkiem HTC :) na na pewno nie Wildfire, Nie POLECAM :disgust:

Opublikowano

A ja powiem kupuj tylko HTC :)

Oczywiscie nie najtansze, budzetowe modele :)

Opublikowano

A ja powiem kupuj tylko HTC :)

Oczywiscie nie najtansze, budzetowe modele :)

Desire jeszcze daje rade :wink4:

Opublikowano

Ja mam DesireZ i jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dobry jest napewno Sensation

Opublikowano

Na 5800 nie narzekalem. Spoko fonik :good: A teraz mam N8 i to dopiero kox :naughty:

Opublikowano

A może nokia C7? Mam do sprzedania z jeszcze 18miesięczną gwarancją. Latarka jest i bateria nawet do 4 dni dociągnie.

Opublikowano

A może nokia C7? Mam do sprzedania z jeszcze 18miesięczną gwarancją. Latarka jest i bateria nawet do 4 dni dociągnie.

jaka cena?

Opublikowano

z 700 (do negocjacji) chciałbym za niego wziąć + 2 pokrowce + karta 8Gb + folia na ekran

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.