Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

panowie doradzcie co wybrać:

-Samsung GT-i9001 Galaxy S Plus

-Samsung GT-S8600 Wave 3

-Sony EricssonXperia Arc S

polecam samsunga Galaxy S+, jedyna wada jaką zauważyłem podczas użytkowania to brak lampy błyskowej. Poza tym uważam że ekran 4' jest idealny do smartphone'a, bo na 3,7' np. smsy pisze się strasznie kiepsko (małe "klawisze" w pozycji pionowej telefonu, a w pozycji poziomej nie widać co się pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję Arc S, ma szybszy procek od Galaxy S plus, dużo lepszy aparat, nowszy system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguki arc S ma taki sam procek jak SGS+ czyli 1,4ghz, z tym że samsung ma więcej pamięci wewnętrznej bo arc S ma tylko 1GB. Co do systemu to są chyba identyczne czyli android 2.3.8. Arc ma lepszy aparat ale niestety jest sporo droższy od SGS+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla uzytkowników Symbian Anna

Od Dzisiaj dostepna jest aktualizacja oprogramowania do wersji Belle(~270mb) mozna zrobić upgrade przez pc suite wczesniej aktualizując program do wersji 3,3, na wczęsniejszych nie da rady zainstalowac softu.

Nokia Belle Update - same phone, new experience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tematem ja z telefonów iPhona polecam

a smartphona to HTC lub Samsunga 2 lub 4 rdzeniowca bo to gwarancja najnowszych full wersji Androida

Może polecisz jakiś model z 4 rdzeniowym procesorem?

To było oczywiście pytanie retoryczne bo takiego jeszcze niema i w perspektywie najbliższych trzech miesięcy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Samsung już wycofał się z deklaracji że przedstawi galaxy sIII na MWC w Barcelonie. Bo nie mają skończonego Exynosa.

A tak poważnie to mam HTC Sensation i szczerze mówiąc to wolał bym zamiast dwóch czy czterech rdzeni baterię która wytrzymała by mi dłużej niż 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się też wolałbym lepszą baterie, jednak im większa pojemność dzisiejszych baterii tym wzrasta rozmiar fizyczny...

z tego co wiem to HTC i chyba Samsung właśnie pracują nad nowym typem baterii...

co do procka to używam obecnie Blacka i muszę powiedzieć że działa płynnie nawet przy 800 mhz... z odpowiednim softem...

jednak gdybym miał wybór 4 rdzenie i 24h, a 1 rdzeń i np. 72h to wybrałbym 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolał bym 2 rdzenie i 36h :)

Cztery rdzenie to przesada i chyba chwyt marketingowy. Bo mi przy 2x1,2GHz filmy 1080p chodzą płynnie, strony internetowe szybko sie wczytują więc czego więcej chcieć? chyba tylko lepszej baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla uzytkowników Symbian Anna

Od Dzisiaj dostepna jest aktualizacja oprogramowania do wersji Belle(~270mb) mozna zrobić upgrade przez pc suite wczesniej aktualizując program do wersji 3,3, na wczęsniejszych nie da rady zainstalowac softu.

Nokia Belle Update - same phone, new experience

No jest zainstalowalem i powiem ze mi sie nie podoba wogole, Anna jakos wygladala lepiej, :wallbash: Moze sie przyzwyczaje, napisalem do Nokii w jaki sposob moge zrobic downgrade do Anny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla uzytkowników Symbian Anna

Od Dzisiaj dostepna jest aktualizacja oprogramowania do wersji Belle(~270mb) mozna zrobić upgrade przez pc suite wczesniej aktualizując program do wersji 3,3, na wczęsniejszych nie da rady zainstalowac softu.

Nokia Belle Update - same phone, new experience

No jest zainstalowalem i powiem ze mi sie nie podoba wogole, Anna jakos wygladala lepiej, :wallbash: Moze sie przyzwyczaje, napisalem do Nokii w jaki sposob moge zrobic downgrade do Anny :thumbdown:

no lekki bajzer jest tam teraz, trzeba skonfigurowac te pulpity sensownie(ja to i tak max2 uzywam) i wgrac jakis sensowny motyw, tak to dosżło pare dobrych opcji np menu intuicyjne do wysyłania wizytówek smsem :gwizdanie: ale kontakty moim zdaniem lepiej były rozwiazane w annie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zrobilem update do Belle i w sumie jest pare fajnych opcji, np skroty do Wifi,BT itp jak w Androidach rozwijane od gory, zawsze widoczny zegarek i ikonki powiadomien, lepiej sie smsy pisze bo powiekszyli przyciski i je troche oddalili od siebie na alfanumerycznej klawiaturze,ale za to np wczytywanie emotow strasznie zamula, 2s opoznienia zanim sie pojawi tabela z nimi.

Najgorsze,ze mialem zhackowanego softa i moglem wgrywac niepodpisane aplikacje,a teraz musze od nowa sie w to bawic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zrobilem update do Belle i w sumie jest pare fajnych opcji, np skroty do Wifi,BT itp jak w Androidach rozwijane od gory, zawsze widoczny zegarek i ikonki powiadomien, lepiej sie smsy pisze bo powiekszyli przyciski i je troche oddalili od siebie na alfanumerycznej klawiaturze,ale za to np wczytywanie emotow strasznie zamula, 2s opoznienia zanim sie pojawi tabela z nimi.

Najgorsze,ze mialem zhackowanego softa i moglem wgrywac niepodpisane aplikacje,a teraz musze od nowa sie w to bawic :confused4:

oo a umnie zachowały sie aplikacje nic nie hackowałem w tym telefonie a wszystko sie wgrywało bez problemu, opere tylko wywaliło nie uruchamia sie, a takto softy zwiazane z aparatem foto działaja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wywalilo wszystkie zainstalowane aplikacje, jedynie Sygica udalo mi sie przywrocic :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten upgrade do belle usuwa kontakty, zdjęcia i inne pierdoły z telefonu? :mysli: bo jak mi wgrywali kiedyś tam nową wersję Anny w nokia care to się zdziwiłem, że wszystko zostało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez Nokia Software uploader robisz to on zczytuje i zostawia wszystkie dane i pozniej wgrywa jak juz jest bella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez Nokia Software uploader robisz to on zczytuje i zostawia wszystkie dane i pozniej wgrywa jak juz jest bella

a w necie niby mówią żeby robić Nokia Suite 3.3? to można tym i tym? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia Suite 3.3, przez Software Updater nie pojdzie.

Kontakty, wiadomosci itp zostana, wywali jedynie zainstalowane aplikacje-przynajmniej mi tak zrobilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...