Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ile weźmiesz za C6 z 500pln jak dołożysz do tego 100 to raczej nowego sensownego telefonu nie kupisz. Ostatnio szukałem dla dziewczyny i wybrałem samsunga wave S8500 model do najnowszych nie należy ale jest całkiem fajny i ma genialnie wykonaną obudowę. Ewentualnie jakiegoś taniego androida ale nie będzie miał on nagrywania w HD i odtwarzania filmów w HD720p a samsung ma i wspiera DivX. A po aktualizacji do bada 2,0 daje całkiem przyzwoite możliwości personalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest wiele fajnych fonów zależy co kto potrzebuje. Na używam w telefonie Nawigacji, Aparatu i oczywiście samego dzwonienia. I w tym nokia N8 jest naprawdę ok. Teraz ma HTC sensation i szczerze mówiąc nie narzekam. Nie potwierdzam informacji o problemie z zasięgiem, za to bateria to jakieś nieporozumienie na tym tle nokie była zdecydowanie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mnie sie podobaja iphony szybko smigaja intuicyjne menu i pare bajerow :) jest jednak cena :P i wiadomo nie kazdy bedzie zadowolony z niego bo to specyficzny telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli nokia N8 a moze jeszcze cos innego w tej cenie byscie polecili?? Jest moze nokia N8 w plusie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jedna istotna wade w N8 :gwizdanie: zalezna jest od karty SD, gdy damy zbyt wolna karte i ustawimy zapis video na karte a nie na masówke telefonu to po ok 15s zaczyna sie cyrk, video klatkuje i trwa strasznie długo zapis, wiec polecam jednak zostać na pamieci wewnętrznej. Druga sprawa zauwazyłem że po wgraniu opera mobile i przegladaniu w tej wyszukiwarce internetu tefon potrafi sie mulić, tak poza tym jeśli chodzi o aparat to bije na głowe te wszystkie sensacje wczesniej omawiane jak i ajfona4(nie wierzcie reklamom ze jest najlepszy pod wzgledem zdjeć)

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=74&t=52693[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 13:39_________________________________________________Tu sie ciekawy telefon produkuje

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-s?cc=pl&lc=pl#view=features_specifications i nie taka cegła jak w przypadku samsungów, 13x6cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokie N97 i jestem zadowolony, nie wyobrażam sobie mieć tel. bez klawiatury qwerty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokie N97 i jestem zadowolony, nie wyobrażam sobie mieć tel. bez klawiatury qwerty :tongue4:

nie żebym krytykował ale spróbuj użyć na przykład noki N8. Nokia N97 ma jedną zaletę klawiaturę, reszta to przeżytek Nokia przestał wspierać ten telefon już dawno, a szybkość jego działania i lagi są już legendą. Jeśli noki to tylko z nowszymi wersjami symbiana. S60V5 umarł śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne porównanie jakosći aparatu nokia n8 vs super zachwalany ajfon w tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne porównanie jakosći aparatu nokia n8 vs super zachwalany ajfon w tv

Super zachwalany jest iPhone 4s a to dotyczy iPhone 4 a to są zupełnie różne aparaty o różnych matrycach i optykach. Co nie zmienia faktu że takiego telefonu jak N8 jeśli chodzi o aparat to długo jeszcze nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie doradzcie co wybrać:

-Samsung GT-i9001 Galaxy S Plus

-Samsung GT-S8600 Wave 3

-Sony EricssonXperia Arc S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Sony EricssonXperia Arc S dobry ekran może nie tak dobry jak amoledy ale jest ok a przede wszystkim aktualizacja do androida 4.0. Znając samsunga to niema co liczyć na oficjalny soft 4.0 dla Galaxy S Plus. A bada w sumie jest ok ale nadal brakuje na nią programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być tel do pracy a nie do zabawy to polecam Blackberry.... gama aparatów jest duża do wyboru.

Nowy 9810 jest fajny... i chyba się na niego zdecyduję bo właśnie mam zmianę tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,a mial kto do czynienia z HTC Sensation White Xl?? Tak to to reklamuja w Playu ostatnio, wyglada fajnie- tylko cena zaporowa troche :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...