Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Sony Ericsson Xperia Neo V lub Arc/S, jakością ekranu czy wyglądem przebija wiele smartfonów, testuję taki Neo V od kilku dni i jest mega pod względem działania szybkości czy niezawodności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

dokładnie jeśli kupować to albo coś ze stajni HTC (oczywiście wyższe modele) albo GALAXY SII-technologie w nim zastosowane i matryca koszą konkurencję, na chwilę obecną IPHONE nie dorasta im do pięt. Oczywiście pytanie brzmi do czego komu ma służyć telefon i pod takim kątem powinien go kupować.

Iphone to bardziej marketingowa zabawka ale jak wszystko ma swoich zwolenników

Best Regards for All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktow szuka czegos do 1K zl z uzywek, to polecam N8. Mam od wczoraj i naprawde fajny fonik. Moze nie ma wodotryskow jak w telefonach z Androidem,ale myslalem ze wizualnie ten system bedzie prezentowal sie gorzej,a nie jest zle ;)

Do tego robi naprawde fajne zdjecia, ma wyjscie HDMI, nagrywa konkret filmy, niezle odtwarza muzyke na sluchawkach i ogolnie chyba wole ja niz Xperia Arc i Galaxy S ktore mialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Polecam HTC DESIRE HD ..wcześniej miałem HTC HD2 . Desire HD masakruje Iphona 4 :>

rónież polecam. pół roku naprawdę intensywnego użytkowania, od internetu, poprzez wszelakie programy, po nawigację i czysto "telefonowe" funkcje- wszystko bez zająknięcia. na plus dobra jakoś wykonania, alu obudowa, nierysujące się szkło szafirowe (telefon cały czas wygląda jak nowiutki). do tego robi naprawdę niezłe zdjęcia i kręci filmy w hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypały się strasznie te z początku produkcji. Miałem taką z połowy zeszłego roku i przez trzy miesiące nie było z nią problemów. Ale aparat jest w niej fatalny. Potem miałem N8 aparat świetny, wyświetlacz świetny, obudowa solidna, soft też w miarę symbian może nie jest taki efektowny jak android ale daje rade. Poza tym w N8 fabryczny odtwarzacz radzi sobie z większością formatów video (łącznie z MKV HD). Teraz mam HTC Sensation i szczerze jakoś android mnie nie oczarował. W połączeniu z sense jest ładny i bajerancki ale z czasem doszedłem do wniosku że jest zbyt przeładowany tymi bajerami, obecnie szykuje się znowu do zmiany i zastanawiam się nad iphonem 4S bo ekran 4,3 cala już mnie meczy a innym topowych modeli z ekranem do 4" nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o HTC 7 Mozart ?

mam oferte z orange 89 zł abonament, internet nielimitowany, rozmowy orange za friko a do tego 600 min do innych sieci w tej cenie.. dodatkowo bez umowy moge wziasc Nokie E52 za 149zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest to oferta na 24 msc. to ok. Chociaż telefon już nie najnowszy. Sprawdź czy ma fabrycznie oprogramowanie WP7,5 Mango. Bo jak ma fabrycznie WP7 to po aktualizacji dalej nie będzie polskiego języka i trzeba kombinować ze zmianą softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczna oferta

za 69 zł

450 min

nielimitowane rozmowy z orange

htc 7 mozart za 29 zł + za 1 zł sony xperia x8 (bez umowy)

internet 1 gb

brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się podepnę ..

Jaki Brać telefon Firmowy ?

HTC Desire HD

HTC Sensation

HTC Sensation XE Beats

Telefan ma robić dobre foty i filmy w HD :D ale te 3 to mają ...więc nie wiem jaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych trzech to sensation nie ważne jaki. XE ma lepszy dźwięk i nowszy soft ale zwykły pewnie też go odstanie. A bateria w jednym i drugim szału nie robi. U mnie sensation wytrzymuje od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczna oferta

za 69 zł

450 min

nielimitowane rozmowy z orange

htc 7 mozart za 29 zł + za 1 zł sony xperia x8 (bez umowy)

internet 1 gb

brać ?

Witam :)

Osobiście zmieniłem operatora i skorzystałem z tej oferty w Orange.pl tylko, że ja mam w tej cenie 225min :mysli:

Jeśli chodzi o telefony to wziąłem właśnie tego HTC 7 Mozart i Nokie E52.

Na chwilę obecną testuję tego Mozarta i mogę Ci go polecić :good: Na zdjęciach wygląda średnio ale w realu jest na prawdę fajny. Windows Phone 7 nie jest taki zły jak większość znawców, którzy nie mieli do czynienia z nim na dłużej, się wypowiadają. Działa bardzo szybko i płynnie a do normalnego użytkowania jest wystarczający.

Tak więc od siebie smiało mogę Ci polecić ten zestaw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczna oferta

za 69 zł

450 min

nielimitowane rozmowy z orange

htc 7 mozart za 29 zł + za 1 zł sony xperia x8 (bez umowy)

internet 1 gb

brać ?

Witam :)

Osobiście zmieniłem operatora i skorzystałem z tej oferty w Orange.pl tylko, że ja mam w tej cenie 225min :mysli:

Jeśli chodzi o telefony to wziąłem właśnie tego HTC 7 Mozart i Nokie E52.

Na chwilę obecną testuję tego Mozarta i mogę Ci go polecić :good: Na zdjęciach wygląda średnio ale w realu jest na prawdę fajny. Windows Phone 7 nie jest taki zły jak większość znawców, którzy nie mieli do czynienia z nim na dłużej, się wypowiadają. Działa bardzo szybko i płynnie a do normalnego użytkowania jest wystarczający.

Tak więc od siebie smiało mogę Ci polecić ten zestaw :hi:

wczoraj w nocy go zamówiłem :)

mam tyle minut bo jestem 8 lat w orange.. i sorki wziałem abonament za 89 zł bo od tego jest nielimitowany internet .. 300 normalnie + 150 za lojalność...

jak wyświetlacz ? gdzieś natknałem się na informacje że posiada gorilla glass... aż sam jestem ciekaw jak to będzie śmigać.. z androida byłem zadowolony na maksa... ale telefon niestety nie wytrzymał ... o win7phone czytam teraz sporo.. na sucho to nic nie daje ale ciekaw jestem jak to bedzie działać na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iphonik 4s mogę polecić, ale to każdy jaki ma telefon będzie pisał, że dobry. Po iphonie 4 poprawili parę pierdół podobno; jest szybki, ani razu mi się nie zaciął, bateria na początku 1 dzień, teraz do 4 dni spokojnie, a aparat lepszy niż moja cyfrówka. Dobra rzecz "itunes" taki sklep tam można zakupić muzykę, gry, aplikacje. Nie wiem jak w Polsce, bo tu kupuje się taką kartę doładowującą np. za 15 e i wykorzystuje powoli na gry itp. Jest jeszcze icloud, że wszystko co w swoich komputerach i iphonach masz jakby na takim swoim serwerze i możesz pobrać... Są gazety taki kiosk za parę centów, ale też za darmo... Można też seriale sobie wykupić i będą się ściągały automatycznie i można oglądać. Nie wiem jak jest z innymi telefonami i co oferują oprócz samego aparatu, bo to co opisałem jest raczej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze troche negatywnie o HTC Sensation :naughty:

dostałem tego smartfona z firmy, do użytku jako tel. służbowy.

Wszystko było pięknie do czasu kiedy zauważyłem, że ciągle przychodzą do mnie wiadomości "że ktoś próbował się ze mną połączyć", że często byłęm poza zasięgiem.

Okazało się, że te smartfony mają strasznie słaby zasięg, który dodatkowo przez złe wzięcie go do ręki drastycznie spada.

W miescie gdzie jest dostępna sieć 3G problemu nie ma, zawsze jest zasięg, natomiast na wiochach, w trasie, gdzie jest tylko GSM, praktycznie z tego cuda nie dało się dzwonić.

Nie pomogło oddanie do serwisu, wymiana tylnej klapki z antenką, która jest umieszczona w dolnej częsci, nie pomogło wygrywanie róznych wersji oprogramowań, czy też ręczne ustawinie na opcję GSM.

W czasie jazdy samochodem, bardzo czesto rozmowy byłu urywane, rozłączane, aż stwierdziłem, że czas pozbyć się tej "SENSACJI", bo po prostu sygnał nie nadążał za mną :shocked::polew: :polew: :polew:

Smartfona tego mogę polecić wszystkim tym, którym bardziej zależy na komputerze w kieszeni niż na telefonie, oraz tym, którzy są w dużej mierze w zasięgu 3G.

A jak myślicie, że moje kłopoty z tym smartfonem to jakiś sporadyczny przypadek, do wpiszcie w google, "htc sensation słaby zasięg" itp :kox:

odnośnie iphone 4 czy 4s też mają ten problem, tylko o tym głośno się nie mówi, do 4ki dawali specjalne obudowy/futerały któe miały zapobiegać zatracaniu sygnału. Natomiast 4s jak tylko znajduję się w zasięgu GSM i zostanie odebrane lewą ręką, to po chwili siła sygnału mocno spada, po czym zazwyczaj zostaje przerwane połączenie.

Smieszne prawda?? ale moi współpracownicy co mają te smartfony i dużo dużo jeżdżą po kraju, nie gadali by takich bzdur gdyby to była nieprawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos by mi polecil jakis telefon zamiast C6 bo taki mam . Chce go sprzedac i ewentualnie dolozyc ze 100 zl i cos kupic. Zawsze mialem nokie i do nich sie przyzwyczailem ale C6 mnie zawiodla . Do samsunga nie mam przekonania jakos. Co byscie polecili zamiast tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z noki to warto rozejrzeć się za czymś na symbianie ANNA. Miałem Nokie N8 na pierwszej wersji symbiana 3 i nawet dawała radę, w sumie pół roku spędzone z nią miło wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...