Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

E52 to telefon zabytek. Miałem taki z dwa lata temu. I tylko bateria mi przypadła do gustu. Przy moim intensywnym użytkowaniu wytrzymała 3 dni. Aparat jest tragiczy tak samo jak predkość dzialania telefonu. Płunność działania galeri to jakiś żart.

Jak masz brać coś w takim abonamencie to już lepiej jakąś lumie albo tą e7. Albo jakiegoś androida.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, e52 to niezbyt ciekawy tel jesli chodzi o jakosc wykonania jego cena w niektorych abonamentach byla powalajaca a jedyna zaleta jest bateria.

sgs+ za to (pisze jako uzytkownik) jest dosc dobrze wykonany(o tylnej klapce nie wspomne) za to plusem jest wyswietlacz o w moim zdaniu optymalnej rozdzielczosci i przekatnej, idealny do codziennego korzystania. plynnosc dzialania jest ok, choc zdarzaja mu sie jakies dziwne zwiechy.

zas jesli ktos.szuka prostego telefonu to nokia 6303 jest telefonem prawie pancernym i przez mojego ojca sprawdzonym w trudnych rolniczych warunkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już....wybrałem SE neo V:decayed: Przy okazji obniżyłem sobie abonament o 20zeta i kobieta też wymieniła tel. na Samsung Galaxy Y:smiley: Telefonik całkiem fajny,podejrzewam że można go trochę wybajerzyć i pozmieniać ale pierw muszę poznać system Android:shock3:,który moge już zaktualizować do najnowszej 4.0.2.Polecacie jakieś ciekawe forum jeśli chodzi o Andka lub konkretnie SE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Iphone 4s i system powala cala konkurencje na kolana.

Tel mam juz prawie rok a wszystko smiga jak bym kupil dopiero wczoraj.

Tak samo jak tutaj niektorzy pisali, tez bylem zwolennikiem noki ale jak dostalem w rece Iphona to niezamienie na nic innego.

Pobaw się kilka dni Galaxy S3 to na 90% zmienisz to jabłko, już kilka ode mnie tak zrobiło a też byli "wpatrzeni" w apple:facepalm:

Osobiście używam od premiery nową galaktykę S3 i jestem BARDZO zadowolony, ani razu mi się nie zawiesił/przywiesił, bateria trzyma mi do 3 dni co jest wynikiem bardzo dobrym jak na taki duży wyświetlacza w rozdzielczości HD i 4 rdzeniowy procesor.

Piszecie że system super chodzi na iphonie, oczywiście super i płynnie zgadzam się tylko weźcie pod uwagę że iphone jest tylko jeden jeśli chodzi o telefony apple'a a na andku macie dziesiątki jak i nie setki modeli różnych firm gdzie producent danej aplikacji/gry nie jest w stanie pod każdy model perfekt z optymalizować jak to w przypadku iphone'a więc porównania systemów ios vs android w ogóle nie ma sensu.

Wszystko zależne ile chcemy wydać kasy na telefon bo temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie Galaxy, za duzy jak dla mnie.

Ciekawe jak dlugo pociagnie ci android zanim zacznie sie wieszac?

Nawet ostatnio w jakims programie testowali NOWY tel. na androidzie i na testach sie wieszal takze co bedzie pozniej.

Wczesniej mialem 2 pozniej 3gs a teraz mam 4s juz rok i uwag nie stwierdzono :) dlatego system wymiata

Takze kazdy ma swoje zdanie o danym modelu i jak najbardziej szanuje opinie innych, takie jest moje i tyle.

Iphone jest drogi jak na polskie realia dlatego jego obecnosc na rynku jest ograniczona i nie kazdy moze sobie na cos takiego pozwolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak się będzie sprawował na nowym stockowym romie czyli na dniach będę miał aktualizację przez OTA (z poziomu telefonu) z ICS 4.0.4 na nowy Jelly Bean 4.1

Nic się nie nie zawiesza i nie powinno zawieszać bo w tak mocnym sprzęcie nie będę się bawił w żadne rootowanie itd, ktoś kto nie umiejętnie bawi się w takie rzeczy to później się dziwi że mu się przywiesza android, sam restartuje itd. itp dość miałem już klientów którzy sobie sami zrypali system bo zachciało im się wgrywać nowe customowe romy i później do mnie przychodzili na serwis żeby im zrobić z tym porządek. Nie czujesz się pewnie to nie wgrywaj.

Nowego iphona powinni zrobić na minimum 4,2-4,3" wtedy byłby najbardziej optymalny dla wszystkich ale jak wiemy nowy 5 będzie miał 4,0" więc to nadal za mało dla mnie zwłaszcza jak bym miał teraz przeskoczyć na mniejszy wyświetlacz.

Iphone powinien kosztować 1500zł na starcie to miałby w PL szanse zrobić furorę tak to jest poza strefą androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja dziewczyna będzie przedłużać umowę w orange i stoi przed dylematem wyboru telefonu. Niestety obecnie nie ma nic ciekawego "po piniądzach" - abonament koło 80-90zł. Jedyny słuszny wybór to chyba Motorola Razor. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym fonem, podobno jest już na niego Andek ICS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja dziewczyna będzie przedłużać umowę w orange i stoi przed dylematem wyboru telefonu. Niestety obecnie nie ma nic ciekawego "po piniądzach" - abonament koło 80-90zł. Jedyny słuszny wybór to chyba Motorola Razor. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym fonem, podobno jest już na niego Andek ICS??

Z salonu będzie miał modyfikowane oprogramowanie i raczej nie będzie jeszcze aktualizacji. Ale to zależy od operatora. Co dla ciebie oznacza "po pieniądzach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tej kasie zmieści się z iP4 niby stary model ale względem 4S dużej różnicy niema. Ja się przesiadłem na iOS i jestem bardzo zadowolony a iP4s to pierwszy smartphone którego nie zmieniłem po 6msc użytkowania. Wcześniej miałem kilka androidów i nabijałem się z iOS i jego ograniczeń. Ale po przesiadce doszedłem do wniosku że 99% rzeczy które na co dzień są mi potrzebne mogę mieć na iOS a urządzenie działa tak jak powinno.

Z tego co pamiętam to ty chyba masz Galaxy S. Jak tak to pewnie używasz TapaTalka. Jak przewijałem listę tematów na androidzie to zawsze się przycinała, nawet na GS3. A na iOS nic się nie tnie wszystko chodzi tak jak powinno.

Ja polecam samemu się pobawić iOSem i wtedy sam sobie odpowiesz czy to jest dla ciebie.

P.S. Ostatnio kupiłem Tablet na androidzie i używałem go dwa tygodnie bo lagi mnie dobijały dopiero zmiana oprogramowania na CM10 dała jakąś poprawę ale to lekka przesada żeby dwa rdzenie nie dawały rady w systemie na komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w orange dostępne są teraz tylko 4S i to za kasę której nie wydał bym nigdy na telefon. Szczerze powiem to nie bawiłem się nigdy iPhone'ami, ale martwią mnie te ograniczenia oprogramowania. Andek mi jakoś przypadł do gustu. Co do S+ to niestety go zgubiłem, ale był to dla mnie telefon niemal idealny, nie przycinał mi się wcale i ogólnie był jakiś taki przyjazny dla użytkownika.

Ogólnie to straszna bryndza jest teraz w orange jeśli chodzi o telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz JB to praktycznie wszystko można obejść i zrobić.

Może coś od Sony ostatnio miałem w ręce Xperie S i wykonanie mi pasowało.

Moja ma Lumie 800 i szczerze to jest fajny telefon świetnie wykonany ale Nokia klientów olała i nie dostana WP8 tylko jakąś łatkę dodającą niektóre funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie chyba trzeba iść do salonu i każdego pomacać z osobna bo siedząc przed kompem chyba nic dobrego nie wymyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzuciłem okiem na ofertę orange i ja bym obstawił tą opcję

Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet

Ale nie każdemu przypadnie do gustu rozmiar. Choć za 150pln to dobra opcja. Miałem przez miesiąc taki i był ok. Miał wczesną wersje softu i czasem zamulał a bateria leciała strasznie ale teraz jest podobno lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja może i dobra, ale w abonamencie 100zł i to jeszcze na rozmowy, w abonamencie na internet np. 90zł cena jest śmieszna - 1249zł. Myślę, że kupno smartphona w abonamencie na rozmowy - internet osobno płatny to jakaś paranoja. Nie wiem kto w orange wymyśla te promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Ale co kto lubi. Ja dziennie potrafię wygadać 2h. A na miesiąc starcza mi pakiet 200mb, przy stałym synchronizowaniu poczty. Tyle że i w domu i w biurze mam WiFi a z 3g korzystam tylko na mieście.

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Faktycznie mają śmieszne ceny za lumie 800 w abonamencie 89,90 na 24msc chcą 449pln a moja kupiła za 900pln nowa bez simlocka na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zacząłem rozglądać się za jakimś niezbyt drogim telefonem

mam kilka typów: Motorola Defy Mini, Motorola Milestone, Motorola Motoluxe, SE Xperia X10

ktoś miał z nimi do czynienia, może polecić - odradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zacząłem rozglądać się za jakimś niezbyt drogim telefonem

mam kilka typów: Motorola Defy Mini, Motorola Milestone, Motorola Motoluxe, SE Xperia X10

ktoś miał z nimi do czynienia, może polecić - odradzić?

Ja miałem Defy, bardzo fajny telefon, zasięg miał wszędzie, przez dwa lata zero problemów, do czasu aż spadł na ziemię i ...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...