Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o Ty. 5 czy 4s? Może coś już się zmieniło?

Opublikowano

ja mam 2giego Iphona i nie słyszałem nic o 12 m gwarancji, wg. prawa jest 24 m, jak jest problem z tel to się do operatora zgłasza, tym bardziej w DE, więc mojeA4 nie kumam z czym masz problem

Opublikowano

W tym, że już raz byłem u operatora i powiedzieli mi, że muszę iść do apple no to poszedłem do jakiegoś serwisu, który zajmuje się apple i tam znowu kazali iść do operatora...

Również powiedzieli, że na wszystkie produkty apple jest rok gwarancji, to samo jest na stronie.

Opublikowano

A u jakiego operatora jestes? Moj wlasnie w ten weekend tez zaczol swirowac (wyswietlacz dotykowy- nie da sie pisac, bo jakby cos sie sklejalo) Jestem w O2- ciekawe jak zareaguja....

Opublikowano

ja w vodafone

dzieje się wiele w jednym i drugim

jedno z większych wad u mojej żony- ścisza się co chwilę podgłośnisz guzikami na boku na maksa i jak puścisz klawisz za chwilę ścisza się do zera. I nie da się za każdym razem dzwonię, nic nie słychać... jest jeszcze wiele wad

to daj znać,

w Polsce była oczywista sprawa dajesz do operatora, dostajesz zastępczy i czekasz a tu nie wiem już

Opublikowano

W tapatalk jak wylaczyc powiadomienia jak ktos zamiesci nowy post w temacie ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

w ustawieniach :)

Opublikowano

No napewno, tylko gdzie bo nie umie tego znalesc ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

moment

ustawienia/notification&sync, wyłączasz powiadomienia push up

Opublikowano

Ooo dziala thx ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

to OK :)

Opublikowano

Pancie a jak jesteśmy już przy TT to co zrobic żeby po kliknięciu w powiadomienie o nowym poscie otwieralo ostatnia stronę wątku a nie pierwsza ?

Strasznie to irytujace :/

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zerknij w ustawienia, ja generalnie zrobiłem wersję minimum, bez powiadomień i tylko subskrypcje, odświeżam, klikam i mam ostatnią odpowiedź od ostatniej widzianej na TpT

Opublikowano

Oddalem telefony na gwarancje,

wczoraj byłem w czterech sklepach vodafone, w końcu, w ostatnim przyjęli i dali telefony zastępcze. Mam czekać 2 tygodnie.

Jest podobno opcja, że na stronie apple gdzieś tam się klika i zgłasza telefon na gwarancje; oni przyjeżdżają do domu, zabierają telefon, za kilka dni przywożą, jednak nie dają zastępczych a mi na tym zależało.

Opublikowano

I ja stałem się posiadacza Iphona i jako wieloletni wierny użytkownik Nokii cięzko mi się przyzwyczaić. Jakiś taki dziwny jest.

Nie wiem po jakiego gniota ludzie za nim w takich kolejkach stali

Opublikowano
I ja stałem się posiadacza Iphona i jako wieloletni wierny użytkownik Nokii cięzko mi się przyzwyczaić. Jakiś taki dziwny jest.

Nie wiem po jakiego gniota ludzie za nim w takich kolejkach stali

Like! :grin::decayed:

Opublikowano
I ja stałem się posiadacza Iphona i jako wieloletni wierny użytkownik Nokii cięzko mi się przyzwyczaić. Jakiś taki dziwny jest.

Nie wiem po jakiego gniota ludzie za nim w takich kolejkach stali

też byłem mega fanem Nokii, teraz bez iPhone'a nie wyobrażam sobie telefonii :-)
Opublikowano

ja też nie wiem, telefon jak telefon; tyle, że kawałek jabłka na klapce i rok gwarancji :(

ciekawe jak tam kolega RS, miał oddać na gwarancje, mi się udało teraz czekam na rezultat

Opublikowano
I ja stałem się posiadacza Iphona i jako wieloletni wierny użytkownik Nokii cięzko mi się przyzwyczaić. Jakiś taki dziwny jest.

Nie wiem po jakiego gniota ludzie za nim w takich kolejkach stali

też byłem mega fanem Nokii, teraz bez iPhone'a nie wyobrażam sobie telefonii :-)

ja mysle ze iphone jest bardzo latwym telefonem i przejrzystym, jak masz internet w telefonie to po paru miesiacach to bedzie twoja kochanka :decayed:

Opublikowano
I ja stałem się posiadacza Iphona i jako wieloletni wierny użytkownik Nokii cięzko mi się przyzwyczaić. Jakiś taki dziwny jest.

Nie wiem po jakiego gniota ludzie za nim w takich kolejkach stali

Poużytkuj go przez miesiąc,pobierz nie zbędne aplikacje użytkowe, i wróć tu za miesiąc i popraw swój post :)

Bo fakt faktem z początku Iphone nie robi wrażenia ale później nie obejdziesz się bez niego :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.